Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Elizabrth

Kwota stazu w kazdym dziale jest taka sama

fizol

płacą u was za nadgodziny? co ile wypłąta? pytam bo mówili mi że w Faurencji w Wałbrzychu oddają tylko dni a biurowi wcale nie maj ą nadgodzin

Kiedy jest jakaś impreza firmowa?

złote usta

ogłaszam konkurs na radosną twórczość, 1. "Benefity umilające pracę" 2. "Czołowy rozwój firmy" 3. "Obfite pakiety szkoleń" 4. "W końcu jak każdy dba o stosunki między sobą to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie jest dość opłacalne" 5. "Kierownik w logistyce prowadzi ostrą selekcję" Głosujcie :-)

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
mohikanin

"Hermes 2016-07-27 15:27:24 @ewk - 2016-06-12 22:33:10 Do ewk: to co napisała paręnaście postów wyżej "rolitka" to sama prawda - na stażu w dziale logistyki wygląda dokładnie tak samo. oczywiście każdego stażystę chcą zostawić na stałe, nawet stażysta ma umowę o pracę..... ale większość ucieka bo nie wyrabiają psychicznie. Dlatego ciągle szukają kogoś nowego. a jak już ktoś wytrzyma to tylko dlatego ze lubi adrenalinę, poniżanie albo ma kredyt:) pozdrawiam i odradzam!" liczba polubień 5 Czy ten cytat z forum też został napisany przez HR, jak myślicie?

zainteresowny

"kolo sie ma" :) 2016-08-19 13:43:18 Do Ilonki: Faktycznie masz racje rotacji tam nie ma. Żeby stwierdzić rotacje wśród pracowników ktoś musi odejść i ktoś musi na jego miejsce przyjść. Tu zdaje się ma miejsce tylko pierwsza czynność. Kto tam pracował albo pracuje ten wie, ty zdaje się też tam pracujesz w dziale HR Pani Aniu :) hmmmm... ? Czy umieją docenić .... nie wiem czy docenieniem można nazwać wynagrodzenie 11 zł za godzine w biurze przeliczając to na godzniny spędzone w pracy. Na papierze to wygląda ładnie dzieląc na 8 godzin dziennie, ale wielu ludzi nosi prace do domu. Ładne opinie na temat tej firmy mają tylko pracownicy działu HR Pozdro" zamieszczam cytat z forum Faurecia z Jelcza Laskowice, zastanawiam się co się dzieje, bo tutaj też ktoś miał wątpliwości, czy forum jFAurecii Legnica jest sterowane odgórnie... Prawdziwe opinie można chyba rozczytać od razu, a i tak w większości są usuwane...

Z tymi wszystkimi pytaniami do kadr idźcie jak będą panie w humorze i nie będą się zajmowały na przykład dietetycznym posilkiem to może wam powiedzą grzecznie to nie nasza sprawa to mistrz ustala albo kierownik,

Eleonora

@54 Staże tutaj są płatne (umowa o prace)

Zestresowana

Cześć wszystkim. Mam do Was ważne pytanie i proszę o szczera odpowiedź. Mój chłopak zaczyna pracę w Faurecia 2 na magazynie na stanowisku operatora wózka widłowego. Będzie zatrudniony przez agencję pracy twekwander. (Mogłam się pomylic w pisowni). Moje pytanie dotyczy pracy w weekend. Czy jeśli przez tydzień ma nocki, to nocki zaczyna w niedziele a kończy w piątek ostatnia, czy może zaczyna w poniedziałek a kończy w sobotę ostatnią? Czy ma je poprostu od poniedziałku do piatku? A jeśli ma przez tydzień na rano albo na popołudnie, to prace zaczyna w poniedziałek i kończy w piątek czy w sobotę? Jak to jest z tą sobota? Pozdrawiam:)

łysy dziad
@Zestresowana

Nocki zaczynamy zazwyczaj w niedzielę ( zwłaszcza ekipa z wysyłek) i kończymy czasami aż nocką w sobotę. Z tym że na nockę w niedzielę i w sobotę nie jest konieczny pełny skład:) pzdr łysy dziad

Babon

Lepiej zbadalby kto te chemikalia w których się pracuje wtedy by może było bezpieczniej. Przecież z tej czujności ktoś darł łacha 54 i z dobrych relacji

bajkolandia

podobno cały zakład jest monitorowany i ma ochronę przecież i kierownicy są czujni...

nie płacą mi za komentarze

zdobyć doświadczenie jakich firm i ludzi unikać na swojej drodze zawodowej, bezcenne

Mercedes CLA

Rotacja jest naprawde duza. A ludzikow ubywa, naszego kierownika juz tez nie bedzie. Wiedzial, co robi. Szkoda, ze go nie bedzie. Jeszcze jeden i bedzie dyro sam prowadzil zaklad. A czas plynie szybko...

Pikus

Najmadrzejsi odeszli szkoda gadać na to co teraz się dzieje w tym zakładzie.

waldi

hala jedna jest pusta więc muszą dotrudnić ludzi. Proste...

Majster
@waldi

Witam Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na staż i ilu jest etapowa ? pozdrawiam

Mariusz

cześć,Faurecia -Gniewomierz, rotacja jak na Dworcu w Warszawie, 2 razy w tygodniu maszeruja po fabryce bhp z nowymi pracownikami, staze i stanowiska inzynierskie, to samo, szkoda czasu, chyba ze kogoś interesuje praca w miedzyczasie, ale uwazam że szkoda nerwowu , bardzo nie równomierny podzial obowiazkow, szczególnie jeśli jestes nowy i ograniasz temat dostaniesz tyle śmieci, za innych, że szkoda mowić , a jesli chodzi o kierownicto , to juz ktoś slusznie napisal, place nic szczegolnego. Jeśli jesteś ktoś kumaty, to nie te klimaty.Pracowałem na stanowisku nieprodukcyjnym.Pozdr.

Mariusz

konfidenci z lakierni

Uju za to nie przyjde do pracy

studenciak

teraz top już nic nie rozumiem, gdzie tych ludzi szukają do legnicy I czy II jest tylko jedno ogłoszenie na pracuju do gniewomierza, ktoś coś wie?

wiki
@studenciak

w Gniewomierzu zakład sięrozwija więc tu szukają więcej. W Legnicy zakład stary.

robol

terminowo płacą o 10 nastepnego miesiąca ale ciąggle mam xle naliczane wynagrodzenie jakieś jaja normalnie a w kadrach nikt nic nie wie albo nie umie albo udaj zarobione po uszy

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.