Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

faurecia1

Jakie pensje operatora, one nigdy nie były wysokie .Może właśnie teraz się to zmieni ...

faurecia 1

O faureci 1 może w końcu coś się zmieni na lepsze skończy się krętactwo i naciąganie setek już pani kadrowa wzięła się za to,może nam operatorom się polepszy i zaczną nas doceniać ...

mol
@faurecia 1

kadrowa teraz przegina bo już ludziom pensje spadły. Szkoda dyrektora.

gaga

U nas ogłosili że dyrektor odchodzi. Wie ktoś dlaczego ? Zakład na psy schodzi. Odszedł księgowy, kadrowiec, nasz UAP Manadżer, kierownik jakości, dyrektor. Kto będzie następny????

sek
@gaga

o ktorej faurenci mowisz?

Mark5

Czy może ktoś opowiedzieć coś o atmosferze w biurach? Czy warto przyjść i jest z kim pogadać nie tylko o pracy, czy wyścig szczurów i każdy patrzy na drugiego wilkiem i jakby mu tu świnię podłożyć ? :) pracowałem już w korporacjach i wiem że bywa z tym różnie , choć młodzi na ogół umieją się dogadać

operatorka ta
@Mark5

sa ludzie i ludzie... jedni sa zawsze i wszedzie ok inni tylko jak czegos chca a jeszcze kolejni sa naprawde ok,wspaniali jednak na samym koncu dowiadujesz sie ze jednak zaufanie mozna miec tylko do siebie.

sachs
@Mark5

Nie wiem ja w faureci II w Legnicy ale zakładu nr I nie polecam. Pracowałem tam i powiem Ci ze jest to bardzo niewdzięzna firma. Mozesz miec duzo obowiązków, poprowadzic jakis projekt, stworzyc pli do planowania, do analizy itp. Pracy bedziesz miał dużo, nikt inny nie ze chce kiwnąc palcem przy tym, napracujesz sie cos stworzysz, a na koniec bedziesz słuchał tylko pretensji kierownika ze cos nie jest doskonałe. Ale trudo zeby bylo doskonałe bo sam wszystkiego nie ogarniesz jesli inni Ci podkładają "świnie". Albo z zazdrości, a lbo z własnych kompleksów, albo sie boją ze ich zastapisz i stracą pracę. Tam tak było. W administracji po pewnym czasie dochodzisz do wniosku ze nie ma sensu sie starac bo nikt tego i tak nie doceni, albo ktos inny zgarnie twoją nagrodę, a pry okazji pokłocisz sie z innymi. Bedą Ci "świnie" podkładać i za plecami "obrabiać" to jestem pewny!

egon
@sachs

na faureci 2 jest to samo dobrze to nazwales ,,niewdzieczna,,

lucky
@operatorka ta

ja uważam że nie jest źle. Jak każdy wie co ma zrobić to jakoś idzie. Gorzej jak ktoś się nie nadaje to jest kłopot dla reszty.

king of tron
@sachs

w jakości pracowałeś? Przez te ich świnie kierownika już nie ma.

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

niedyplomatyczny

i dzięki takiemu "nowoczesnemu" zarządzaniu zasobami ludzkimi, jest kilkudziesięcio-procentowa rotacja ed.

ed
@niedyplomatyczny

ale sadzisz ze czyja to wina

wiki

czy to prawda że w tym miesiącu premię za skrap wypłacają? Nasza kierowniczka powiedziała że we wrześniu skrap był mały. To chyba pierwszy raz?

lucky
@wiki

rzekomo mieliśmy dobry wynik skrapu i Dyro zwolnił tę premię.

lorus

3000 zł to chyba godnie ? Tyle oferują w Faurencji na stażu.

zg
@lorus

a w faureci ile?

janko

chce sie zatrudnic w faurenci , jak to zrobic wszystko wiem, ale mysle na jaki dzial bedzie najlepiej moze cos doradzi ktos?

aneta
@janko

ktos tu napisze cos innego niz tylko temat staz ,pyt jest wiele jak chociaz to ww

pinki
@janko

cześć musisz złożyć cv do Adecco a najlepszy i naj lżejszy dział to zgrzewarki. pozdrawiam

janko
@pinki

dziekuje za odpowiedz ,wlasnie tak slyszalem ze na zgrzewarkach jest lekka praca .Myslalem o dziale gdzie sa frezarki ale nie maja dobrej opini ponoc ludzie tam sa nie bardzo i atmosfera napieta.Kolega tam pracowal i sie zwolnil ale z tego co mowil to na frezarkach tez nie jest ciezko i sie zastanawiam .

Leo

widzieliście w fabryce tą białą Alfę ROmeo? Fajnie że można było oglądać.

aaa

Podstawowe obowiązki pracownika Podstawowe obowiązki pracownika wynikają z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.), a głównie z działu dziesiątego “Bezpieczeństwo i higiena pracy”. Podstawowym obowiązkiem pracownika jest przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zgodnie z art. 211 Kodeksu pracy w szczególności pracownik jest obowiązany: znać przepisy i zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, brać udział w szkoleniu i instruktażu z tego zakresu oraz poddawać się wymaganym egzaminom sprawdzającym, wykonywać pracę w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosować się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych, dbać o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy, stosować środki ochrony zbiorowej, a także używać przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z ich przeznaczeniem, poddawać się wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym zaleconym badaniom lekarskim i stosować się do wskazań lekarskich, niezwłocznie zawiadomić przełożonego o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego oraz ostrzec współpracowników, a także inne osoby znajdujące się w rejonie zagrożenia, o grożącym im niebezpieczeństwie, współdziałać z pracodawcą i przełożonymi w wypełnianiu obowiązków dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

aaa

Warunki pracy znosne. Duza dyscyplina bhp ale nie przesadna. Widac chęć stworzenia wysokiej kultury pracy / kultury technicznej. To jest wazne w takim środowisku pracy. Warunki socjalne bez zastrzeżeń. Wiele osób rezygnowalo z dotychczasowych miejsc pracy i z nadzieją przyszła tutaj. Ogólnie ludzie fajni i z oczekiwaniami na godne zarobki. Ale... kiepskie stawki 10-12max. brutto , niektorzy ze dwa zlote wiecej, zadnych podwyzek jak do tej chwili, brak (obiecanej) premii a nawet jesli bedzie to obwarowana juz takimi warunkami, ze nie wiadomo kiedy bedzie lub kiedy ją osiągniesz. Duze oczekiwania a zero motywacji (kasa). Przecież dla pieniedzy przychodzimy do pracy. Powolne widoczne sfrustrowanie i zawiedzenie zalogi. Na razie trzy zmiany, mozna podciagnac wynagrodzenie praca w nadgodzinach. Ogolnie wszyscy z tego faktu zadowoleni ale kierownictwo uwaza ze to ma zastąpić podwyżki

zonk

Jak odszedł nasz UAP kierownik do Wałbrzycha to teraz nowa kadrowa nam nadgodziny zabiera. Będą zwalniać czy o co chodzi ?

lobo
@zonk

wzięli się za nadgodziny bo były rozpasane.

walkiria

a u nas w jakości chyba się zmiany zrobiły. Przeszedł gość chyba z Grójca a naszego kierownika niemoc złapała.

biba

te krótkie umowy dają tylko dla pracowników agencji, ale ich co jakiś czas do Faurencji przenoszą.

Średnia krajowa w Polsce to 4212,56 zł a Faurecia proponuje umowę tymczasowa na 2 tygodnie, przedłużania co miesiąc i wynagrodzenie 1850 zł brutto, odpowiedź sobie sam, jeśli umiesz liczyć czy jest to godziwe?

Uczciwy
@Marek

Marek, jak możesz porównywać średnią krajową do stawki gdziekolwiek? Wiesz wogóle jak jest ona liczona? Odrazu widać nieroba z wielkimi pretensjami do całego świata... Powodzenia w znalezieniu pracy za średnią krajową :-)

biba
@Marek

to nie jest prawda. Stawka dla nowych to 2000 zł plus premia. Dotyczy to operatorów. WYższe stanowiska oznaczają wyższe pieniądze.

Neo

Pracowałem w tej Faurecii, zakład nr 1 i było to moje najgorsze miejsce pracy dotychczas. Nigdy w żadnej firmie nie widziałem takiego prostactwa, przeciwieństwa, a także chamstwa. I kto pracował tam w administracji ten wie o czym mówie. W tej firmie najlepiej zrobić swoje i uciekać. Jeżeli starasz sie po przyjsciu do pracy i nie znasz jeszcze zasad jakie tam panuja to albo okrzykna cie ze sie mądrzysz albo dostaniesz mase obowiązków ktore znacznie przekraczaja twoj zakres. No ale cóż przeciez co niektórzy "specjaliści" jakoś tam sie dostali. Może za ładne oczy, może potrafili prawić komplementy... Szkoda tylko ambitnych stażystów, którzy robią bardzo dobrą robotę i są wykorzystywani. Dział FES mi się podobał - jesteście zajebiści haha (ironia). Te dwa babochłopy z logistyki Ewcia i Marcia też były dobre haha

kong
@Neo

do NEO, FES jest taki jaki jest i każdy to widzi. Fakt, że Jarek II Wspaniały mógłby się wziąść do roboty i trochę warsztatów proboić dla ludzi.

Cuda

Duda jak przyjdziesz na stażysta bhp to zainteresuj się chemikalia mi bo ludzie w strasznych warunkach pracują chyba

Radek Kaminski
@Cuda

masz racje. Ja mam polar który nie prałem od początku roku i mi w pracy dogryzają.

Nicki

To chyba jakaś dyskryminacja jest ze zatrudniają operatorów na umowy sieciowe a takich stażystów na umowę o pracę na trzy miechy sprawa dla związków zawodowych i inspekcji pracy

Faurecia Excellence System

wink, czy Ty jesteś normalny? W organizacjach takich jak ta, źródłem informacji o ofertach są działy HR, z pewnością udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji. Zapytaj koleżanki obok, a na pewno pomoże (śmiech). Pierwszy raz widzę taką desperację i żenującą aktywność działu HR na takim forum - opinie o pracodawcach. Przecież wszyscy czytają i się śmieją... a rzeczywistość jest i tak, jaka jest. Może więcej aktywności w jej zmianę, a nie zakłamywanie?

Sima

do eks... język musi być na tyle dobrym poziomie żeby ta osoba mogła pracować z obcokrajowcami. Niech każdy z nas oceni.

Neo

niskim w ogłoszeniach o prace pisza ze ma być bardzo dobry angielski a pozniej i tak zatrudnia takiego co troche wiecej zna jak yes no i ok taka rzeczywistośc

komsic
@Neo

bzdury piszesz! Jak chcesz pracować bez języka z obcokrajowcami? Idiotę tylko z siebie możesz zrobić.

@komsic

zakładam ze pracowałeś lub pracujesz w administracji ze jestes dobrze poinformowany, tak?? Ja wiem jak tam mówią "dobrze" po angielsku, śmiech po prostu. Gdy ja sie zatrudniałem w Faurecii, to po 2 misiacach stażu wysłali mnie jako tłumacza gdy przyjechała grupa z zagranicy na szkolenie do tego zakładu. Oczywiscie ze z taka znajomoscia jezykow obcych przynosza tam tylko wstyd. Ale mnie to nie dziwi bo tam gdy przyjdzie ktos dobry to po roku odchodzi, w faurecii zostaja przeważnie barany.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.