Opinie o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Faurecia Legnica Decorations S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia Legnica Decorations S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia Legnica Decorations S.A. w Legnickie Pole

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Tom Nowy wpis

Umowa może być albo przez agencje pracy albo bezpośrednio jeśli zgłosisz się bezpośrednio. Warto składać podanie do nowej Faurecii/Forvia w Gniewomierzu. Mają dobre stawki.

Jess Nowy wpis

Witam. Czy jest jakaś poprawa w firmie pod kątem atmosfery ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy.

Adios

No i nadszedł ten czas, ze 60% ludzi odeszło z Legnicy 2. Kolejni odchodzą wiec przyszłość w tym zakładzie jest jasna = KONIEC. Kilka słów na bazie obserwacji kilkuletnich od szczęśliwie byłego już pracownika: 1. Totalny kryzys kadry zarządzającej i przywództwa - nie potraficie kierować zespołem panie dyrektorze i reszta świty 2. Kadry i ich wewnętrzne zachowanie to książkę można napisać „Jak nie być dobrym HR managerem”. Pani kadrowa woli romansować w pracy niż zająć się sprawami pracowników. Ważne byle by na zewnątrz wyglądało fajnie dla innych kolegow z HR. Koleżanko od rozwoju w HR - czym ty ogóle się tam zajmowałaś po awansie z asystentki ? Bo napewno nie rozwojem… 3. Kłamstwa, brak faktów i danych, brak prawidłowej komunikacji (masz to na mailu ? Dzwoniłeś ? Nie, a dlaczego, a po co, byleby nie było rozmowy o problemie). Braki odpowiedzi, olewanie klientów. 4. Produkcja dalej robi co chce. Sztuki znikają i pojawia się znikąd. Brak profesjonalizmu koledzy z UAP widać od razu. 5. Wyrazy współczucia dla tych co musieli zostać i chcieli coś jeszcze zmienić. 6. Pamiętajcie ze świat jest mały i każdy spotkany manager „cfaniak” z faureci będzie miał odpowiednią opinie. 7. Każdy wartościowy pracownik znajdzie prace na spokojnie, a kombinatorzy zostaną szybko ustawieni do poziomu bo żadna szanująca się firma nie pozwoli na takie zarządzanie jakie było i aktualnie jest w Legnicy 2. 8. Praca w zakładzie legnica2 to było ważne doświadczenie by zobaczyć jaki wpływ ma brak prawidłowej kadry zarządzającej i dobrego przywództwa na firmę.

Uhm
@Adios

Kadrowa? Pani od rozwoju? Nie widziałem a byłem! Gabinet cieni. Pani Kadrowa musiała by od czasu do czasu zejść z kolegi, na którym wisi bez przerwy w kuchni Open Space!

Rudy

100 procent w punkt!

@Adios

Pracowałem w tym zakładzie kilka lat. Zarząd nie ma pojecia o kierowaniu zakładem. Jednego roku na podium w Polsce nastepnego kolosalne straty. Podejmowanie mnóstwo nielogicznych decyzji co doprowadziło wykruszanie się klientów. Znakomita wiekszosc inżyniering, pion menadzerski powinni odpowiadać za działanie na szkode zakładu. Gwóźdź do trumny lakiernie, które zostały uruchomione kompletnie bez żadnego doświadczenia. Podpisanie kontraktów na czesci lakierowane gdzie jakosc była daleko w lesie i gonienie terminów. Na koniec logistyka, kompletny brak panowania nad gotowymi produktami. Uruchamianie pilnej produkcji a na regałach kartony gotowych cześci. Efekt koncowy jak na załączonym obrazu. Firmy poszukujace koordynatorow, menadzerow i inzynierow powinni odrzucac osoby majace w CV Faurecia 2 Legnica.

Piastun
@Uhm

Będą z tego dzieci?

operator produkcji

Rozmowa rekrutacyjna w samej Faurecii była przeprowadzona z Panem z kadr, w przytulnym pomieszczeniu. Rozmowa rzetelna, która krótko trwała.

Czy dam radę na nockach wytrzymać, gdyż to moja pierwsza praca, oraz czy sobie poradzę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mateusz

Cześć, czy ktoś może opowiedzieć o pracy na magazynie? Szukam pracy i chciałbym się rozeznać. Z góry dzięki za każde info

On
@Mateusz

Nigdy tam uciekaj...

Mateusz
@On

Czemu? Robota nie do przerobienia? Czy atmosfera nie taka?

@Mateusz

Robota jest fajna i do zrobienia zakład też ,ale atmosfera jaką mistrz wprowadza jest nie do zniesienia.

@On

bo prawdziwe

rav
@nicola

Nikola, czy orientujesz się jaki tam jest system zmian, 1-2-3 czy 3-2-1?

Honorata
@rav

A jakie stanowisko masz na myśli czy dział? W sumie też jestem ciekawa, ale właśnie nie wiem, czy to wszędzie tak samo wygląda w firmie. I ciekawa też jestem czy można się zmianami zamieniać?

Zwrócono tu uwagę na tworzenie stresującej atmosfery ze strony przełożonego, czy firma zareagowała jakoś na to, o ile wie o problemie? Pytam, bo chcę aplikować na młodszego specjalistę w dziale controllingu, dlatego poproszę też o info, ile mogę zarobić?

@Paweł

Nie stresuj się aplikuj :) atmosfera jest naprawdę fajna a ludzie pozytywni zarobki to 4000 sama jestem na stanowisku juniora po 3 miesiącach 4500 na ten moment jest to najlepsza firma w jakiej pracuje więc naprawdę polecam ????

Agata

tak szybko stawki tutaj rosną? ;) jaki w razie czego jest rekord firmowy, do którego można tu dojść?

Czy w Faurecia Legnica Decorations S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, jest możliwość zostania faurecianinem miesiąca jest za to dodatkowa premia

nicola

. Decorations S.A. - Legnickie Pole UAP 6 Ludzie nie na odpowiednim miejscu organizacja bardzo zła atmosfera nie miła arogancja i brak szacunku do ludzi .Myślę, że najpierw przydałoby się wychowanie przełożonych tj mistrzów aby powierzać poszczególne stanowiska aby kierować ludzmi .Jeżeli by była atmosfera lepsza to i praca sprawniej by szła .Praca nie jest skomplikowana i ciężka jest bardzo fajna ,ale przez wprowadzanie złej atmosfery, która tam panuje i brak szacunku do ludzi ze strony mistrza znacznie jest uciążliwa co za tym idzie PRACA Jest STRESOWA .Fajnie by było gdyby ktoś kontrolował zachowania przełożonych i pytali pracowników chociaż raz na miesiąc opinie swoich przełożonych i czy są pomocni dla pracownika ,zachowania ,a póki kontroli nie mają przełożeni to każdy robi co chce pracownicy są oceniani przez wykonywaną pracę a przełożeni również powinni być w tym zakresie kontrolowani czy zdają egzamin bycia mistrzami, a w tym zakresie mogą wypowiedzieć się pracownicy ,którzy mają bezpośredni kontakt . Mistrzyni używa wulgarnych słów gdzie pracują tam młodzi ludzie będąc świadkami zachowań i przeklinając bardzo zły przykład dając młodym ludziom myślę ,że w tym zakresie dobrze by było kontrolować mistrzów jak się zachowują względem pracowników bo to bardzo nieetyczne .Firma fajna i Zakład by zyskał gdyby zrobił z tym porządek .Ludzie adekwatni do swojego stanowiska to dobre relacje między ludzkie i to jest podstawą aby mogła panować dobra atmosfera i wtedy również miło by się pracowało bez stresowo i myślę ,że efekty pracy były by lepsze na czym zyskał by Zakład,a przez złą atmosferę koliduje .Dobre relacje, szacunek to podstawa i dobry wizerunek i dobrze by było gdyby ktoś również zadbał o to aby panował tam szacunek do ludzi tym samym by to się przełożyło na dobry wizerunek firmy bo niestety ale szacunek dobra atmosfera przekłada się zarówno na pracę, ludzi i klientów a tam niestety nie ma ani atmosfery ani szacunku i to jest bardzo przykre .

Janusz
@nicola

Takie wulgarne odzywki przełożonego w ogóle nie powinny mieć miejsca. Ktoś próbował to zgłaszać wyżej? Myślisz że coś by to dało?

@Janusz

Wiem że nie powinny mieć miejsca i każdy człowiek który szanuje się nie pozwoli sobie na to Nikt tego nie zgłaszał bo nie ma komu .Ja już nie pracuje i cieszę się bo nie mogłabym patrzyć na takie traktowanie ludzi ludzie mówią między sobą zle się czują w tym miejscu bo zachowanie Pani mistrz jest naganne ludzie są zestresowani ,ale ludzie mają rodziny dzieci i chcą pracować bo nie mają wyjścia i cicho siedzą co w mojej ocenie jest złe bo dają przyzwolenie takim ludziom, a zachowanie jest kary godne taki człowiek nie winien zajmować stanowiska Mistrza bo nie panuje nad sobą Paskudny obraz wychowania .Nawet nie chce przytaczać słownictwa którego używa jedna z Pań Mistrz ale padły słowa nawet k.......jak zaraz na trzaskam jej po mordzie..........Nie panuje nad emocjami .Myślę,że zgłoszenie by pomogło ,ale musiało by trafić do Dyrektora zawiadomienie pisemne .Pracują tam również ludzie z zewnętrznej firmy kontrolują w zielonych koszulkach Oni również widzą te zachowania ,ale co mogą zrobić jedynie zgłosić do swoich przełożonych .Każdy widzi złe zachowania i wulgaryzmy . To, jak człowiek traktuje innych ludzi, jest zawsze odbiciem tego, kim sama jest. Myślę że ludzie coś z tym w końcu zrobią Bo nieodpowiedni ludzie reprezentują tą Firmę i zakład nie powinien sobie pozwolić aby przez takich ludzi tracić dobre imię i wizerunek .Jak już pisałam powyżej Zakład jest fajny praca nie jest ciężka ludzie są dobrzy i uczciwie pracują ale przez chaos i zachowania ze strony mistrz przekłada się na złą atmosferę nie chce się tam pracować a ludzie są zestresowani są traktowani jak przedmioty ,a nie ludzie .Relacje dobre miedzy ludzkie to podstawa mogło by się tak fajnie pracować to wszystko zależy od ludzi .Ja się bardzo zle czułam tam .Pracowałam w różnych firmach i zawsze miło i ciepło wspominam czego nie mogę powiedzieć o tej firmie .Jak się przyjmowałam pisało zatrudnimy w przyjaznej firmie ,a okazał się koszmar nic z przyjazną miłą firmą nie ma wspólnego ..

@Janusz

Dokładnie tak nie powinno mieć miejsca. Nie zgłoszone było nigdzie przynajmniej mi nic nie wiadomo .Jak by ktoś zgłosił to by z pewnością takich sytuacji już nie było .Myślę że coś z pewnością by to dało przynajmniej na jakiś czas i ludziom by się dobrze pracowało .Noszę się z zamiarem powiadomić kogoś o wspomnianej sytuacji opisanej .Nie pracuje już ,ale myślę ,że to pomoże ludziom którzy obecnie tam pracują .aby takich sytuacji nie było .Pozdrawiam serdecznie i życzę Wszystkiego Dobrego .

Zgłaszali i nic.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Faurecia Legnica Decorations?

nicola

bardzo zła atmosfera nie miła ,arogancja i brak szacunku do ludzi.

Szczęśliwa

Zwolniłam się sama, po 4latach,po 2 awansach, po wielu zmianach, powiem to co chyba wszyscy wiedzą, nie szanuje się Polaków w ich własnym kraju, Nie szanuje się ich umiejętności, czasu, zapału i wiedzy. Kierownicy, zmieniają się jak pogoda w Zakopanem. Dramat! Mistrzowie romansują, plotkują i nie robią wiele, za to winnych znajdują zawsze, zmuszanie do nadgodzin, zabieranie premii pod byle pretekstem, logistykai jakość leży, ale boją się cokolwiek zrobić bo KENELBACH to jacyś mityczni bogowie, którym nie wolno powiedzieć że wysyłają śmieci i oczekują ze zrobimy z tego pełnowartościowy produkt, zero szacunku do pracownika, straszenie że się innej pracy nie znajdzie w kryzysie, zatrudnianie obcokrajowców na miejsce wykwalifikowanych pracowników. (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu. Cieszę się że znalazłam odwagę i postawiłam na siebie. Uciekają kierownicy, mistrzowie więc pora na Nas!

Wiktoria
@Szczęśliwa

Należy przyznać, że w firmie Faurecia pracowałaś już całkiem sporo, bo 4 lata - w takim razie na pewno miałaś okazję poznać tego pracodawcę z każdej strony. Powiedziałaś, że nie szanują tam pracowników. A w ogóle jak się ma rzecz z wynagrodzeniem: czy chociaż ono jest w stanie zrekompensować te inne braki?

@Wiktoria

Wynagrodzenia nędzne. W ogóle się nie odczuwa tych,, podwyżek ''.

Szczęśliwa
@Wiktoria

Nędza, chore warunki pracy, bhp działa tylko kiedy może Ci zabrać premie i nie widzą kiedy np przełożony każe ci wejść pod szopa i pozamiatać gdy nad głową masz około 800kg części, zero szacunku, standardy i szacunek to oni mają tylko w biuletynach

Lidia
@Szczęśliwa

Nie rozumiem tego zabierania premii. Na jakiej podstawie to robią? Opiszesz jakąś konkretną sytuację?

Elżbieta
@Szczęśliwa

Czy chociaż te nadgodziny miałaś płacone jakoś dobrze?

Nie pracuje tam od dłuższego czasu ale czas zamieścić opinie. (usunięte przez administratora)Totalne , ludzie wierzą we wszystko co im się powie, powiem że "on był papieżem" to też uwierzą wszystkie działy są beznadziejne, są ludzie tam na zakładzie którzy próbują zniszczyć innym życie w pracy i poza nią , z dziewczyn robią (usunięte przez administratora).panie od przyjemności, nie znają drugiej osoby a jadą po niej tak że cały zakład uprzykrza życie tej osobie na którą jakies zwierzęta się uwzięły bo tam ludzie nie pracują, teksty typu "zrobimy wszystko żeby się zwolnił/zwolniła" pozdro mam nadzieję że karma do was wróci (usunięte przez administratora) I to nie trwa tydzień dwa , najczęściej jeśli dana osoba się nie zwolni to nalot na niewinna osobę trwa miesiącami a żeby wam tak ktoś języki (usunięte przez administratora)

Hanna

to forum do opinii o pracodawcach a nie zdaniach o koleżankach z pracy ... rozumiem ze nie napiszesz ze atmosfera w firmie była dla ciebie super skoro taki komentarz wystawilas?

Zmartwiony

Kiedy ruszacie z tymi siedzeniami do forda?

Kaśka
@Zmartwiony

z niczym nie ruszamy, szykują się zwolnienia tylko

kala
@Kaśka

już chyba zaczęli.

@kala

Kogo zwalniają?

Szkoda ludzi
@Adam

Ponoć 300 operatorów produkcji, ale to musialby potwierdzić zatrudniony na dwójce.

ZDDU
@Kaśka

No to mało wiecie, mniej niż reszta poza waszą fabryką. F2 już zaczęła przygotowania.

Bartłomiej

Dzień dobry. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Legnicy. Proszę, opiszcie jak pracuje się w firmie Faurecia? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Bartłomiej

Marian

Jak wygląda praca jako logistyk? Chce się upewnić czy nie pakuję się w (usunięte przez administratora) :)

NOK
@Marian

Ta firma nie ma przyszłości. Logistyka jest tylko z nazwy.

Stefan
@NOK

Czemu tak uważasz? Jakieś argumenty podasz? Bo nie rozumiem na ten moment skąd te wnioski ;)

Kleks
@Stefan

Z pracy, panie, z pracy

Ma.....ek

Co sądzicie o(usunięte przez administratora)każdy wie o kogo chodzi karierowicz, liczą się tylko zagraniczni pracownicy widzi tylko czubek własnego nosa ,żeby tylko mu ktoś to nieutarł. Żeby kiedyś nie było że Go też tak będą traktować jak on teraz ludzi

Asx
@Ma.....ek

Akurat o nim złego słowa nie powiem. Jeden z bardziej ogarniętych SV. Jaki jesteś dla niego, taki on jest dla ciebie. Nie znam osobiście osoby wśród jego pracowników którzy narzekają na niego

Faurecianin
@Asx

To źle ucho przykładasz .A te (usunięte przez administratora)to dalej dostaje ?

Asx
@Faurecianin

Dziwne że negatywne komentarze na temat wyżej wymienionego SV zostały opublikowane w momencie gdy Czuczu pracował 8-16 i wdrażał SJ na stanowisko UAP Managera. Czyby kogoś (usunięte przez administratora) bolał? Ucho może źle przykladam, nie wiem co o nim sądzą na innych zmianach ale na jego zmianie wszyscy byli zadowoleni. Zresztą sam fakt że jego zmiana miała najlepsze wyniki wydajnościowe, scrapowe i najmniejsza ilość reklamacji świadczy o dobrym zarządzaniu zmiana i dawanie szansy dobrym liderom.

Do admina

Panie Adminie, myślę że można by stworzyć nowy profil pracodawcy o nazwie Adler pelzer. Z początkiem miesiąca zakład Faureci w Legnicy z działu wygłuszeń przeszedł pod korporacje Adler Pelzer. Wątek można zostawić dla pracowników z drugiej Faureci z działu dekoracji która nadal jest Faurecia.

Szymon

Jak jest ze stażami dla studentów? Jak one wyglądają? Dużo się można nauczyć? Co po tych 15 miesiacach, zostaje się?

@Szymon

Stażysta zostaje zatrudniony na umowę o pracę na okres próbny trwający 3 miesiące, następnie otrzymuje umowę na 12 miesięcy. Zwykle jest to stanowisko Młodszego Specjalisty/Inżyniera. Do wynagrodzenia zasadniczego dochodzi premia kwartalna oraz wszelkie benefity oraz świadczenia z funduszu socjalnego. Można zdobyć bardzo duże doświadczenie z uwagi na to, że jest to samodzielne stanowisko i w dużej mierze zbliżone do Specjalisty/Inżyniera. Po 15 miesiącach w zależności od aktualnej sytuacji istnieje możliwość przedłużenia stażu, otrzymania stanowiska Specjalisty/ Inżyniera bądź otrzymanie podobnego stanowiska w innym dziele.

Roki
@Szymon

To zależy od działu i oddziału. Czasami zostawiają Cię ale na umowie na operatora.

Hej, ile pracowników ma faurecia Legnica (nie ten oddział w Gniewomierzu, tylko w Legnicy).

@Nowy

Około 600.

Czy w Faurecia są szkolenia zewnętrzne?

Info Fau

Tak, firma organizuje szkolenia zewnętrzne.

Adler

Kiedy firma zmieni oficjalnie swoją nazwe na Adler pelzer?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia Legnica Decorations S.A. - Legnickie Pole

• Jak się pracuje w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia Legnica Decorations S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia Legnica Decorations S.A.?

Kandydaci do pracy w Faurecia Legnica Decorations S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia Legnica Decorations S.A.
2.7/5 Na podstawie 475 ocen.

Faurecia Legnica Decorations S.A.