Biuro Rachunkowe "FABRYKA"

Bytom

Opinie o Biuro Rachunkowe "FABRYKA"

sim 2014-08-08 19:25:52
To biuro to jedno wielkie czepanie kasy jednej ukraince ktora oferuje pomoc i co tylko tymczasem wycycka cie do dna i zostawi z dlugami !!!!
gini 13 2014-08-08 19:34:28
Tak to prawda pieniazki to oni kochaja wyciagac z ludzi nigdy nie sa na czas chyba ze po pieniadze
lala 2015-02-10 14:22:26
Tak zgodzę się !! Widzę wiecej osób zostało wkęcone w manipulacje pewnej ukrainki z polskim pochodzeniem !! Niby super firma na czas umią przyjść tylko po pieniądze a jak jakiś kłopot radź sobie w skarbówce sam ale im zapłać!
Mam same problemy w urzedzie skarbowym przez ich pracownice która wkażdej wiadomosci do mnie uzywa słowa "kasa" nie umie nawet napisać prosze o uregulowanie fv tylko pisze daj kase to ci rozlicze
Kamila 2015-03-30 17:35:03
moja ocena pracy biura rachunkowego "FABRYKA"
to prawda sa tylko po to zeby czerpac kase..ajentów żabki przestrzegam przed tym biurem chociaż poleca go jedna z oficjalnych partnerek żabki Pani Hanna Kapela. nie wiem jaki ma w tym zysk ale to ponoć ja to biuro obsługuje od wielu lat.. dla ajentow to wyglada tak biuro informuje że masz "tyle podatku do zapłacenia" ale jak im zapłacisz połowe to nie zapłacisz nic tego podatku......im wiecej wykładasz kasy tym większy ci podatek wychodzi...jak poprosisz w trakcie trwania umowy o wydanie twoich dokumentów (czego prawnie nie ma ci prawa biuro odmówic) to przyjedzie włascicielka i powie ci"ze jak zabierzesz czasow dokumenty to dla niej to jest utrata zaufania i rozwiązujemy współprace". Ale jak zakonczysz dzialalność to sie okaże że jak chcesz dokumenty chociaz przy ostatnim rachunku zapłaciłeś wiecej i miałeś tylko na koniec roku zgłosić sie po dokumenty i pit-a to nie dostaniesz jak nie zapłacisz 120zl za dokumenty i 50 zlza pita bo jest to w umowie. prawda jest to w umowie dlatego nie sluchajcie dużo mowiacej włascielki co wam mowi tylko patrzcie co podpisujecie.
Agnieszka 2015-04-30 09:12:30
Korzystam z Biura pół roku i naprawdę nie rozumiem powyższych wpisów. Pełen profesjonalizm w każdym calu, życzliwość i troska o klienta. Opłata za wydanie dokumentów - jasna sprawa w każdym biurze. Wszystkim gorąco polecam Biuro Rachunkowe Fabryka. Mając takie ksiegowe można spać spokojnie.
Delfia 2016-03-31 12:35:36
Dziewczyny, które tam pracują są ok. Nie mam im nic do zarzucenia. Po rozwiązaniu umowy wciąż mam kontak z p. Kasia, czy p. Ania.... Są pomocne, nie tylko miłe.
ella 2016-05-06 11:03:31
Do czasu jak się Urząd Skarbowy za Was nie weżmie.
ella 2016-05-06 11:06:46
Życzę powodzenia. Pani jest ubezpieczona i wypnie na Was dupę, a Wy zapłacicie jak Was US dojdzie.
maga 2016-05-22 09:33:34
a niby dlaczego urzad skarbowy ma sie za nich wziac?
Zostaw swoją opinię o Biuro Rachunkowe "FABRYKA" - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe "FABRYKA"