Opinie o Drosed S.A. w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drosed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Drosed S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drosed S.A. w Siedlce

Dobra dusza

Witam.Na mapach jest bardzo źle prosiłabym panią dyrektor i kierownika o interwencję. Odkąd (usunięte przez administratora)odszedł źle się dzieje na odcinku. Brak organizacji pracy, ciągle jakieś zamieszanie spowodowane przez liderkę zastępującą (usunięte przez administratora).Wiecznie jej nie ma tylko zajmuje się kawiarnią.

????Rozbawiony
@Dobra dusza

Koleżance z map nudzi się w dzień w pracy. Może. Chciała by wrócić na noce jak kiedyś. W dzień nie zamknie się w kanciapie z pewnym Panem jak kiedyś. Przeznaczenia nie oszukasz każdy wie ile jesteś warta Torpedo. Pozplacaj długi bo kolor ok cie zlicytuje

Hania

Ilu tam jeszcze polaków zostało???

Es
@Hania

Przyjdź i zobacz

Irma Grese

Czy tam juz sam Bangladesz czy pracuje choc połowa polaków??

MAP

Konik uciekł? Kto pociągnie dalej ten wóz?

irma grese
@MAP

A kto to ten konik??

Hertha Bothe
@irma grese

Ktoś kto chciał zrobić dobrze nawet gdy było źle

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Drosed S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA.
Gruppenfuhrer

Ile tam jeszcze polaków zostało??? Już większość słyszę że z bangladeszu??

Worker

Podwyżki grosikowe to jakaś kpina ze strony zakładu. Traktowanie pracowników jak ułomnych co będą pracować za najniższą krajową po 200godz miesięcznie. Zakład się sypie i posypie przez inteligentów zarządzających tym przybytkiem. Lepiej kary płacić biedronkom niż dać ludziom podwyżki i zmotywować ludzi do pracy to już świadczy o dyrektorstwie...

rozkrojczy obergruppenfuhrer

Tam to już większość z Bangladeszu. Ta firma niedługo wyciągnie kopyta !!!!! Bo bangladesz się zawinie do domu w końcu a z polaków nikt nie będzie chciał tam pracować.

Gosc

No to chyba już nastało...

Była

Pani Dyrektor jeżeli to pani czyta to muszę dodać swój komentarz przede wszystkim zmieni pani brygadzistów w tej firmie nie będę wymieniała imienia i nazwiska niech się wezmą za robotę a nie siedzą w kantorach i się śmieją ludzi mają za nic wiem co piszę jeżeli nie zmieni pani tego to będzie żle

Gwiazda ????
@Była

Zgadzam się brygadzisci mistrzowie a przede wszystkim kierownika Wydziału Drobiarskiego. W przeciwnym razie nic się nie zmieni.

@Była

płotki się odstrzela a grube ryby broni,chroni.Pani Dyr.ma malą wiedzę w tym temacie.

@Gwiazda ????

Brawo!!! W końcu coś mądrego. Pani A też uważa się za... no właśnie za kogo, (usunięte przez administratora)

@Gwiazda ????

Dla was nie, ale dla zakładu tak :-)

Zdrowy na umyśle.

Dlaczego ćwiartka z kurczaka wędzona jest o smaku trzy tygodniowej flądry naszpikowanej solą i chemią?

Abra...

Ale zarobki przy tych cenach to porażka, na akordach kombinują bo sporo do utrzymania, to już najniższa krajowa czasami nie jest czyli 2200 netto, wstyd dla takiego zakładu, który istnieje od 1958 roku, to jako kobieta jestem za stawka godzinowa i część ludzi tez przejdzie na produkcję...

A tej drugiej to chyba paczki wystarcza...

A cóż rakiego zrobiły nowe związki zdieły kamerę na stołówce a komu ona przeszkadzała . Ludzie chcą godnych wynagrodzeń za ciężką pracę a nie najniszą krajową Wstyd dyrekcio wstyd .Gdzie jest tendawny zakład że ludzie nie mogli się dostać tu do pracy beż znajomości się nie dostałeś a teraz nikt tu niechce pracować i nie chodzi o warunki pracy tylko o zapłatę za nią. O to powinni walczyć te pseudo zwiaski

Rozbawiona

Związki to załoga a nie 3 osoby w zarządzie związków i delegaci. Każdy chce pieniędzy ale nies odwagi się odezwać naj lepiej nie h związki to załatwią otóż nie załatwią tego same mogą pisać pisma a ludzie nie wychylać się i brać kasę i narzekać. Tego jesteście nauczeni gadać w kiblach i na szatni. Tam nigdy nic się nie zmieni bo ludzie nie zgrani są.

Wieczorkowska Agnieszka

A co zrobiły dobrego stare związki. Bo co złego to wiadomo? Może mnie oświecisz

Wieczorkowska Agnieszka

Skoro kamery zostały zdjęte to komuś przeszkadzały to raz a dwa nigdy nie powinny tam wisieć. Ostatnio była rozmowa z kierownikiem jedna z pracownic wywołała kierownika ze godziny nie wiadomo jakie nic nie można zaplanować bo nigdy nie wiadomo kiedy i na jaką godzinę trzeba będzie przyjść do pracy. Wiesz jak zachował się Pan Ma.... Ki bo ja wiem. Pieniądze to raz a godne warunki pracy to dwa i nikt tego za was pracowników nie jest w stanie wywalczyć. Wy + dobre związki możecie dużo zmienić ale sam związek nic nie zrobi.

@Wieczorkowska Agnieszka

(usunięte przez administratora) nami rządzi, niestety. Pytanie jak długo.

Była

Tak to racja dajcie godne pieniądze a pracownicy będą jak kiedyś i nie trzeba będzie tych z Bangladeszu co przestoi osiem godzin a więcej weźmie dnuwki niż pracownik Drosed i to jest porażka dla żądzących tą firmą

Rozbawiona

Związku za pracowników tego nie załatwią. Ludzie mają błędne wyobrażenie o związkach zawodowych. A w tym (usunięte przez administratora) ludzie wyjątkowo tępi. Robią z nimi wszystko co chcą. A co do 140 zł podwyżki to akurat wywalczył nowy związek którego chcą się pozbyć. I robią to skutecznie

Byla

Pani dyrektor może tak mniej by się pani stroiła a dala podwyszki dla pracowników za taką ciężką pracę

Obergruppenführer

Polaków to już mniejszość, większość to Bangladesz.

2021 ???? gwiazda

No (Pani skrzydlasta brygadzistko) po zawodówce. Ciemna jesteś jak tabaka a udajesz wielka brygadzistę. Kawę popijasz w kantorku na legalu torty do kawiarni a ludzi za torebki z jedzeniem opierniczasz. Zapomniałaś jak byłaś pracownikiem jak premie z pączki na IQF. Nie długo wrócisz na halę jak i reszta czerwonych czapek. Karma wraca. A ty zajmij się nierobami w domu i nie gwiazdoruj. I szanuj ludzi bo to my na ciebie robimy ty nie umiesz komputera obsłużyć ani maszyny na swoim odcinku odkamienić a grasz brygadzistę za czapkę i 50 zł jak mistrz ci dorzuci

hunter

Siemanko Wszystkim!!! .Moi Drodzy, widzę po waszych wpisach a w większosci są one wyrazem waszego niezadowolenia ,że macie podobne problemy jak na krewniaczych zakładach zajmujacych się ubojem i przetwórstwem drobiu w których przyszlo mi pracować. Z przyczyn oczywistych nie podam ich nazwy,To samo zapewniam Was jest w wiekszosci zakladów. Ja w waszym zakładzie nie pracowałem,ale wierzcie mi ,ten wyzysk jest teraz wszechobecny.Poczytajcie opinie pracowników z innych zakladów zajmujących sie branża drobiarska ,a znajdziecie analogię.Pozdrawiam Was.

@hunter

To żaden argument. Niech każdy zacznie od siebie, może będzie lepiej.

Xyz

Witam. Szukają ją uboj do zawieszania kurczaków. Oferują 5400-5600 brutto. To prawda czy ściema? Ile tam się zarabia?

K
@Xyz

Nie wiem czy ktoś ci odpowie bo tam w większości pracują jacys tacy nie wiem skąd jakaś reszta świata polaków tam jest mniejszość już

GWIAZDA
@Xyz

TAK TO PRAWDA ZARABIAJĄ I TO PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. ALE TRZEBA PRZETRWAĆ MIESIĄC DO WYPŁATY:)) O TO SIĘ NIELICZNYM UDAJE . ŻEBY SIĘPRZEKONAĆ TRZEBA SPRÓBOWAĆ

Życzliwy
@Xyz

Tempo szalone kurz pył za ciężko oddychać i nikogo to nie interesuje robisz aż skończysz zaczynasz o 2'15 i nie wiesz do której a 4 z przodu nie zobaczysz jak.

Wiecho

Prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Drosed S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Drosed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drosed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drosed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drosed S.A.