Opinie o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ecol - Unicon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecol - Unicon o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Chris

Wszedlem na ta strone bo dowiedzialem sie ze kumpel startuje i czytal i sie wystraszyl. Czytam i czytam i zastanawiam sie czy te wszystkie komentarze nie sa czasem od osob ktore najnormalniej w swiecie nie zostaly po prostu zwolnione i sfrustrowane ?? Pracuje tu od paru lat, firma POWIEKSZA zatrudnienie, rozszerza dzialalnosc i moge zapewnic ze jesli pracujesz dobrze - jestes doceniany. Jak sie ktos obija - musi odejsc - proste. Sa mozliwosci rozwoju. Sa szkolenia. Spotkania. W koncu sa HR z prawdziwego zdarzenia. Laska ktora wczesniej byla - szczesliwie wyleciala bo totalnie sie do tego nie nadawala. Ja polecam kazdemu komu zalezy, chce sie uczyc, dokonalic i chce cos osiagnac.

też nie polecam

w firmie mogłoby siępracować fajnie. Są pieniądze, tylko tak z 5 osób z kluczowych stanowisk należałby wywalić, pracownicy którzy dłużej pracują w firmie...

nie polecam

Firma dobra co najwyżej na początek (jako pierwsza praca?) żeby zdobyć trochę doświadczenia do cv. Zarobki w większości poniżej średniej rynkowej, atmosfera kiepska, brak możliwości rozwoju, ścieżek karier, spojnego systemu motywacyjnego i premiowego. To, że ciągle rekrutuja chyba o czymś świadczy, bo nie są to rekrutacje związane z rozbudową zespołu tylko z ciągłą rotacją. Dział HR to porażka - niby istnieje, a nijak się to nie przekłada na realia w firmie. Jakiś czas temu jeszcze widać było, że niektórym w firmie zależy, żeby coś pozytywnego się zadziało, a teraz każdy myśli tylko o tym, żeby odpukać swoje i jeszcze najlepiej premię dostać (i tak mocno symboliczna) za wypełnienie swoich podstawowych zadań na stanowisku...

niezależny HR- na pewno Pani/Pan ma rację. W tej firmie nie ma czegos takiego jak nowoczesny HR, polityka HR nie istniej. Właściciel chce zmian, ale metodami docisnąć na max - to nigdy się nie sprawdza na dłuższą metę. Widać jeszcze w tej firmie nie dojrzało się do logicznego myślenia.Firma ma potencjał żeby dobrze się pracowało, ale trend masowych odejść z tej firmy to nie przypadek.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
niezależne HR

Witam wszystkich niezadowolonych i sfrustrowanych ;) Bardzo ubolewam nad faktem, że na forach nigdy nie udzielają się ludzie pracowici, zadowoleni i kontrolujący swoje życie. Przykre jest to, że każdy niezadowolony ma duże wymagania nie dając nic od siebie. Swego czasu przejęłam HR innej firmy- na początku również spotykałam się z podobnymi komentarzami, ale raczej kadry zatrudnianej przez poprzedniczkę... W tym momencie załoga w 3/4 składzie to ludzie zrekrutowani przez mnie. Sytuacja firmy nagle się zmieniła, wystarczyło dobrać odpowiedni personel. Na goworku brak negatywnych opinii od 1,5 roku. Jeśli w firmie na prawdę jest tak źle jak piszecie to nie przez Zarząd, a przez HR. HR odpowiada za planowanie strategi personalnej- w tym są systemy motywacyjne, ścieżki rozwoju, standardy stanowiskowe, oceny okresowe itd. Jeśli nie ma strategi zarządzania ludźmi to nie może być dobrze, bo LUDZIE TO FIRMA ! Życzę wszystkim udzielającym się byście znaleźli pracę dającą Wam satysfakcje, adekwatne wynagrodzenie i umożliwiającą planowanie przyszłości.

firma-porazka

Zmiany są - jak zwykle na gorsze. Cóż, ryba psuje się od głowy... Ci ci mają wybór i trochę szczęścia zwiewaja z tego Titanica. Reszta czeka i naiwnie wierzy (albo po prostu udaje) we wciskana namolnie propagandę sukcesu.

Rambo

ludzie nie wytrzymują tego bałaganu. Włściciel zatrudnił niedawno nowych dyrektorów, ciekawe co pokążą. Na razie nic szczególnego. Powinno się wyjść od wybory profesjonalnej firmy rekruterskiej. Firma ma pieniądze, stać ją na to. Na razie podejscie do zmian zbyt poważnie nie wygląda.

slave

"organizacja" co to za określenie dla tak dużej firmy ( osoba która nad ty główkowała i określa proces rekrutacji - musi być SPRYTNA ) w najbliższym czasie pojawią się określenia "zgromadzenie" itp. :)

Roki z Gdańk/Balcerskiego

Firma totalne dno. Aż szkoda, bo ma potencjał żeby podziałać. Bałagan i ludzi masowo się zwijają z firmy to i właściciel zatrudnia teraz nowych Dyrektorów (z zewnątrz) takich co by zaprowadzili porządek. Tylko to takie same ciule co osoby, które ich zatrudniają. Szkoda bo firma ma potencjał i mogłoby się w niej fajnie pracować.

nikto

Zatrudnij się to się w wkrótce dowiesz albo, już tam dawno pracujesz tylko ściemniasz tu na forom

Ale propaganda i ściema Chyba Ci kolego podczas rozmowy kwalifikacyjnej pranie mózgu zrobili Jaka rozwijająca się organizacja ??? może z 15 lat temu Nowoczesne narzędzia pracy ??? czyli co komputer i kalkulator ? Atrakcyjny pakiet socjalny ??? czyli karta do lekarza to ta wielka atrakcja Rozwój i szkolenia ??? poczytaj kilka postów wyżej ( na własny koszt) Pozostaje tylko umowa o pracę Mimo to życzę powodzenia

Robert

Rozumiem, że żaden z Was już tam nie pracuje skoro takie dno, firmy szukają pracowników więc jak nie tu to gdzie indziej. nikto - co to za Magda Gesleer ?

taki

Firma DNO i tyle

Handlowiec
@taki

A mnie się dobrze pracuje jako doradca techniczno handlowy.Nie wiem kto i po co tak narzeka.Na pewno na tle konkurencji EU ma najlepsze warunki.

nikto

Podobno idą zmiany,słyszeliśmy że przyjeżdża Magda Gesleer więc czas na wielką rewolucje w E-U kilku kelnerów już zwolniła wiec czas pokaże

Robert

Witam serdecznie, idę na rozmowę do Ecol-Unicon, czy wszystkie powyższe komentarze są prawdziwe ? Czy może ktoś się wypowiedzieć, kto tam pracuje najlepiej w magazynie? jakie są średnie zarobki ? kierownicy itp ?

Juve

Firma w Łodzi to totalne dno , zero szacunku dla pracownika . Ludzie zarabiają tak samo nieważne czy pracujesz 5 lat czy 2 miesiące , nieważne czy masz doświadczenie w budowlance czy nie , nieważne czy masz kilka uprawnień czy nie masz wcale , nieważne czy stoisz oparty o łopatę czy zapierda..sz cały dzień, wszystkich do jednego wora pakują . A jak się czymś wykazujesz to cię jeszcze wykorzystują .Za poprzednich kierowników było trochę lepiej teraz to kaszana straszna . Jednym słowem, płaca marna, warunki do dupy , kierownictwo na niczym się nie zna , o nic niemożna się doprosić, o premii zapomnijcie , na koniec i tak was wypierdo.ą .

haha

Ta firma to totalna porazka,pracowalem tam i wiem co pisze nie szanoja pracownilow.Odradzam

ms

Firma pretenduje od lidera w branży, zaś to tylko pozory. Firma przede wszystkim kiepsko zarządzana, nie szanuje pracowników co spowodowało w ostatnich latach (i nadal trwa....) dużą rotacja zatrudnienia. Generalnie kiepścizna.........

Miras 2543

Tez starałem się o prace w tej firmie. Ze względu na opinię o słabych zarobkach i opóźnieniach nie podjąłem dalszych rozmów, więc moja opinia nie jest miarodajna. Wszystkich niezadowolonych z Łodzi zachęcam do aplikowania do innych firm. Widzę, że pojawiło się ogłoszenie z Hydro-Vacuum producenta pomp, tłoczni i pompowni, Grundfoss szuka nowych pracowników, Wilo jest zainteresowane zmianami przedstawicieli. Próbujcie zmieńcie coś w swoim życiu. Ja spróbowałem i nie żałuję.

Obiektywny

Kierownik produkcji, który piastuje swoje stanowisko od połowy grudnia 2014r. Jest totalnie zielony w sprawach technicznych. Nie ma pojęcia w jaki sposób wykonywane są niektóre etapy produkcji (szczególnie zbiorniki - żelbet). Jego metoda pracy to przyp..... się o porządek na hali i placu (w czasie obchodu po zakładzie). Wykazuje się za to w chwili gdy jeden z pracowników coś "sknoci". W tedy jak już któryś z kolegów wcześniej pisał cała wina spada na pracownika lub operatora. Jak by majstrów i kontroli jakości w ogóle nie było i nie uczestniczyli w procesie produkcji. Nakłada wtedy nie małe kary finansowe i sadzi "głodne gatki" o tym jakie to zakład straty poniósł. Nawet wtedy gdy elementy da się naprawić i stają się już w pełni wartościowe. Nie wspomnę, że większość kar finansowych jakie nakłada są nie zgodne z prawem pracy, np. za spóźnienia - bzdura. Gratuluje taka postawa bycia "gnidom" prowadzi tylko do jednego; wpierd.... O tym że słowo dla gościa nie ma żadnej wartości nie będę się rozpisywał. Zawsze można powiedzieć, że wcale się nic takiego nie mówiło; nie obiecywało. Dlatego wszystkim, którzy chcą zapier..... czyt. słuchać, milczeć wykonywać polecam łódź ką filię tej firmy. Natomiast tym co mają trochę oleju w głowie a ich poczucie własnej wartości jest na normalnym poziomie szczerze odradzam jakie kol wiek przygody z firmą ecol-unicon. Co do stosunków miedzy pracownikami to sytuacja jest taka jak wszędzie indziej raczej "spoko". No chyba że ktoś szuka prawdziwych kolegów to jak jest naiwny może się przejechać. Na budowie i w branży pokrewnej kolegów się nie szuka, są tylko znajomi z pracy. O zarobkach nie będę pisał bo te w obecnych realiach mają mało wspólnego z rzeczywistością (atrakcyjne może 10 lat temu). Moja opina dotyczy jedynie zakładu w Łodzi w którym miałem wątpliwą przyjemność pracować.

haha

pracowałem w tej niby firmie i z calego serca odradzam,totalna porazka nie mowiac a ludziach ktorzy tam pracoja,totalny falsz dla kilku groszy daja (usunięte przez administratora) poprostu smiech na sali,ciesze sie ze tam juz nie pracoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecol - Unicon - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ecol - Unicon?

Zobacz opinie na temat firmy Ecol - Unicon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecol - Unicon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecol - Unicon?

Kandydaci do pracy w Ecol - Unicon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecol - Unicon
2.1/5 Na podstawie 330 ocen.

Ecol - Unicon