Blu Sanders

Opinie o Blu Sanders

anonim 2008-10-10 10:12:51
Byłam wczoraj na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie pracy na słuchawkach i powiem wam , że było naprawdę bardzo miło. Przyjęli mnie z uśmiecham, tylko ja niepotrzebnie sie zdenerwowałam i trochę schrzaniłam sprawę, teraz czekam na odzew z ich strony ale szczerze powiem, że chciałabym, żeby mnie wzięli do pracy, gwarantują podstawę plus prowizję od tego ile umów podpiszę.
anonim 2008-11-05 14:05:44
Kiedyś tam pracowałam, i bardzo żałuje że już nie,po pewnym czasie człowiek docenia to co stracił.
Brakuje mi atmosfery a w szczególności zarobków jakie oferował pracodawca BYŁY SUPER.
Z całego serca polecam tego pracodace, szef surowy ( ale taki musi być) na szczęście jest jeszcze szefowa :)))
anonim 2009-03-18 20:13:40
Zabawne ale chyba same szefostwo to pisało:))) bo nikt kto tam pracował bądź pracuje by takich bzdur nie napisał!!!
anonim 2009-03-20 19:44:29
NO WŁAŚNIE, KOSZMAR I[usunięte przez admina].... PRACOWAŁAM TAM PARE DNI I UCIEKŁAM... CHŁOPAK KTÓRY JUŻ NIE PRACOWAŁ DOSTAŁ BONY SODEKSO OD PLUSA A KIEROWNIJ STWIERDZIŁ ŻE JAK JUZ NIE PRACUJE TO MU SIE NIE NALEŻY I WZIĄŁ JE SOBIE DO KIESZENI
anonim 2009-04-08 13:48:38
Najpierw się dowiedzcie dokładnie o co chodzi, a dopiero potem oskarżajcie kogoś o kłamstwo. Zasady konkursu jasno mówią, że bony otrzymują osoby, które w dniu ich wypłaty są pracownikami konkretnie tego projektu. Nie mam zielonego pojęcia o tej firmie, ale doskonale orientuję się w zasadach wynagradzania bonami - także najpierw coś sprawdźcie a potem piszcie.pzdr
m 2009-07-13 16:11:55
Dzwonia do mnie jak najeci twierdzac, ze dostali moj numer komorkowy z GUS. Albo ktos w GUS przehandlowal poufne dane, albo wciskaja kit pracownikom.
A jezeli faktycznie kupili dane, to co z ustawa o ochronie danych osobowych?
Dostalem jakis lewy numer kontaktowy, bardzo prosze o kontakt z ta firma. Chce sie ich zapytac o GUS :-)
klara 2009-11-18 13:22:36
Ludzie też tam pracowałam, krótko bo krótko ale które call center jest ok.
Jest to specyficzna praca albo się sprawdzisz albo nie.
ze mną rozstali się elegancko.
A wszystkim z frustrowanym którzy ciągle narzekają i piszą takie głupoty, życzę powodzenia oraz spełnienia swoich ambicji zawodowych w biedronce bądź tesco, i to nie na kasie tylko w magazynie.
klara 2009-11-18 13:32:01
Potwierdzam bazę z Gusu kupują.
Dodam że wynagrodzenie płacą na czas i to jest ich atut.

pzdr.
liakao 2016-05-14 13:46:41
Blu poszukuje specjalisty ds. obsługi klienta @Adrian praca od 7.30 do 15.30 możesz aplikować jeżeli posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktu i prowadzenia rozmowy telefonicznej bo jest to praca w Call Center, oferują szkolenia dla nowych pracowników
Zostaw swoją opinię o Blu Sanders - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blu Sanders