Opinie o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Piotrków Trybunalski

Układacz Wyrobów Nowy wpis

Cześć wszystkim,przed chwilą rozmawiałem z kimś o pracy w Hucie i czy to prawda,że szef ma tylko przyjechać rozdać paczki i powiedzieć,że w Parczewie zamyka hutę szkła?

Alesia

Nikomu nie polecam pracowałam 10 lat. I żałuję każdej spędzonej chwili w tym zakładzie pieniądze marne a traktowanie ludzi straszne kierownictwo robi wszystko żeby ten zaklad upadł kadra rządząca to banda idio...w . Kierownik produkcji Janusz Z. nie do opisania czlowiek horror ewidentnie ma cos z głową rzuca szkłem w prcownikow i wyklina ich na caly zakład tylko za to że jedna z jakosciowek miała zły dzień kobieta która nie zna sie na niczym pani Anna P. chodzi po zakładzie na bani i tylko miesza, proponuję pani Ani jak juz sie w pracy piję to się schować i wytrzezwiec, kierownik Artur S. to drugi pan J.Z. tak samo zryte pod kopułą albo jeszcze gorzej to wstyd zeby kierownik zmiany wyzywal pracowników co ma w głowie właściciel tego zakladu że trzyma takich ludzi, chyba sama sieczke

Lato
@Alesia

Masz całkowitą rację pracuję i żałuję

@Lato

A jeśli chodzi o podstawowe warunki zatrudnienia w tej Hucie Szkła, to jak one się tutaj przedstawiają? Chodzi mi przede wszystkim o zarobki i rodzaj umowy. Dobrze chociaż płacą?

@Alesia

ale wrzesniak takich lubi potem i tak (usunięte przez administratora)ale jego to bawi

Nich żyje janusz zachariasz

(usunięte przez administratora) oddajcie wypłatę teraz po przeliczeniu 3000 zł jesteście złodziejami i żeruje cię na cudziej krzywdzie janusz Zachariasz to (usunięte przez administratora) tak jak Cezary Zachariasz pijak i alkoholik w jednym zróbcie wreście porządek z tymi złodziejami noech wreście któs beknie za to

Jebhute Nowy wpis
@Nich żyje janusz zachariasz

Powiem tak, je bać tych złodziei

@Nich żyje janusz zachariasz

a czy ktos normalny będzie w tym (usunięte przez administratora) pracował????

Wojtek

Macie dużo zwolnień przez wirusa ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Asystent /Asystentka Inżyniera Budowy
Jarex Sp.z.o.o
PRACOWNIK PARCZEW

JA PRACUJĘ JUŻ PRAWIE 2 LATA I NIE ZAMIERZAM STĄD UCIEKAĆ JAK NA HSG W PARCZEWIE PRAWIE 2,000 DLA JEDNEJ OSOBY KTÓRA MIESZKA SAMA I SIĘ UTRZYMUJE TO JEST DUŻO A JEŚLI CHODZI O ULATNIAJĄCY SIĘ GAZ Z ZAWORÓW TO I U NAS W PARCZEWIE TEŻ SIĘ CZASEM ULATNIA MÓWI SIĘ ZGŁASZA A MECHANICY MAJĄ TO NIE RAZ GDZIEŚ ,LECI NIECH LECI A CO IM TO NIE PRZESZKADZA.. WYJEBIE KOGOŚ W POWIETRZE TO NA TO MIEJSCE JEST 20 OSÓB..TYLKO JEDEN NA 20 ZOSTANIE NAWIĄZUJĄC DO TEMATU JA TYLKO ZOSTAŁEM Z TYCH CO BYLI PRZEDE MNĄ PO MNIE W TRAKCIE I ZOSTANE PO TYCH CO JESZCZE PRZYJDĄ BO ZA 2000 KOŁA NIE MAM ZAMIARU SIE NIGDZIE RUSZAĆ POD WARUNKIEM ŻE NIE BĘDZIE POTRĄCEŃ Z BYLE POWODU I URYWANYCH ZA NIC DNIÓWEK ..ZOSTANE BO SIŁE NADRABIAM ZAWZIĘTOŚCIĄ..

Huta Dąbrowa
@PRACOWNIK PARCZEW

Siłę zawziętością? Bez obrazy, ale chyba nie inteligencją. Nikomu na dłuższą metę nie wystarczy 2000. To nie jeden wielki wyzysk. Wszędzie, gdzie właścicielem jest pan W. Parczew też ledwo przędzie. Pozdrawiam

Haha
@PRACOWNIK PARCZEW

No to szczyt marzeń najniższa krajowa

Na jakie benefity można liczyć w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

alesso

Zupa na przerwie. I raczej nic poza tym.

Stefan radnyyy

Nie nazekac (usunięte przez administratora) i pijaki brać sie do roboty legasy legasy legasy murzyni mieli gorzej i przezyli bo sa madrzejsi i szybciej biegaja a wy do niczego sie wiecej nie nadajecie banda kre...... Dla was nie ma innego miejsca na tej ziemi tylko HUTA i wasz wodz WRZESNIAK

Irek

Myślę, że czasami brakuje ludziom chęci dco pracy bo może niewłaściwie ja sobie wybrali. Firma jest ok!

Jasiek

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

Jebhute

Trzeba mieć coś z głową nie tak żeby w takim burdeeelu robić. Puknij się w czoło zanim tam pójdziesz robić za marne pieniądze. Trzeba dobrze zapierda...lac ze "sztukami". Osobiście bym bombę podlozyl pod ten piec ze szkłem i nie byłoby tego kolchozu. Trzeba mieć coś z głową nie tak żeby tam robić ale jest banda idiotow którzy tam siedzą i będą siedzieć. Brak ambicji.

lalalalalalalaiemdll

Po Czy u pana W. Istnieje cos takiego jak pozyczka w zakładzie pracy ? Pytam o oddział w dubecznie.

indyk

Ale to nikt nie dba o to wszystko? sami pracownicy nie zglaszaja ze ulatnia sie jakas substancja, przciez to zle dla was

Dawiddd

To co pisze '' alessia '' jest prawda. Nie ma porządku żadnego. Ulatniajacy się gaz to norma. Zero bhp zero dbania o pracowników i ich bezpieczeństwo.

Alesia

Jako, to moze napisz za ile zmian te 3 tyś. płacą, za 35 prawda? ! i nie mów ze nie bo tak jest ze ludzie pracuja w systemie 8/8 a co niektórzy 16/8 bez wolnego cały miesiąc zeby zarobić 3,5 tyś. A z kadrą kierowniczą można sie dogadać tylko wtedy jak kolegę podpie....isz, i dobrze się podlizujesz. Przyjmują do pracy jak leci po 10 osob jednego dnia a na drugi z tych dziesięciu przychodzi tylko jeden ci madrzejsi po 8 godz. uciekają gdzie pieprz rośnie. Do tego przestarzały sprzęt brak wentylatorow a te które sa nie posiadają osłon BHP się kłania, przewody od maszynek leżące w wodzie, ulatniajacy się gaz z zaworów przewracajace sie palniki niezabezpieczone w żaden sposób, mogę tak wymieniac jeszcze bardzo długo idealna firma prawda! ? Jako!

zgoda..ale,

no przeciez chyba wrzesniak nie zajmuje sie papierami tylko ma od tego ludzi, juz nie pisz głupot!!! a ze kadre ma do kitu to inna bajka...

niezadowolona

Jeden wielki wyzysk! Pracownicy harują jak woły za marne grosze w cięzkich warunkach (bardzo gorąco), a pan wrześniak tak namieszał w papierach, że lata pracy nie liczą się tak jak przy szkodliwych warunkach. Jest głośno, gorąco, a pracownicy są pod ciągłą psychiczną presją że pan dobrodziej lada dzień zamknie zakład. NIE POLECAM

brawo102

Pracowałem w hucie przez sześć lat,byłem bańka-rzem kierownictwo dosłownie stało nad tobą i szybciej o pół raza szybciej na trzech hutników dwóch bań-karzy musi nadążyć bańki robić oczywiście trzy bańki musiały wisieć.Na moje szczęście znalazłem inną pracę.Przez pierwszy miesiąc nie mogłem się odnaleźć,jak można przyjść do pracy i na spokojnie się przebrać nikt nie krzyczy żeby już stawać na warsztacie.Nawet jak się spóźnisz to nikt ci nic nie powie.A w hucie zjebka z góry na dół.Życzę wam żebyście uwolnili o tej huty i znaleźli normalną pracę.

eddie

Może cię to zdziwi, ale Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak produkuje wyroby szklane (świeczniki, szkło stołowe - kieliszki, szklanki, dekoracyjne, salaterki i innego typu rzeczy). Mnie interesuje ile oni płaca hutnikom, bo jednak praca w ciężkich warunkach, jest gorąco, to i przy okazji zapytam, czy zimne napoje są?

witorino
@eddie

@eddie nie wiem co miałoby być w tym dziwnego jeśli chodzi o te firmę ze Skrzyszowa. Akurat ta wiedza jest dość powszechnie znana, a nawet jeśli nie dla wszystkich to nazwa firmy mówi sama za siebie. Jesli chodzi o zimne napoje to prawo jasno określa kiedy musi być zapewniony zimny napój, więc jak myślisz tu musi? :P

chutnik

Praca poniżej wszelkich standardów. Wyzyskiwanie ludzi do maksimum. Niewykwalifikowana kadra kierownicza (odpalają papierosy od szkła za które cie rozliczają). Szatnia nie nadająca się do przebierania. Ta firma nigdy nie zacznie normalnie prosperować. Pracę zaczynasz pół godziny wcześniej za które nikt ci nie płaci

niedoinformowany

Czy ktos jest mi w stanie powiedzieć co dzieje się w hucie Jarosty od początku sierpnia? Kiedy huta znów zacznie prosperować?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak