Opinie o Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. w Inowrocław

Kukuryku Nowy wpis

Witam nie polecam tej firmy poprostu szkoda gadac montaz robia jak by pierwszy raz montowali okna dzwi zero zabezpieczenia paneli plytek chociaz dalem im maty jak podkuwali to maty zostaly poprostu przekopniete i gruz lecial na panele plytki.Ucinanie diaksem to samo iskry porobily czarne odpryski na plytkach poprostu nie polecam tej firmy ladnie gadaja przed rozpoczeciem pracy a pozniej robia u klijenta po 2-3godziny tylko zero pojecia o montażu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Robert Nowy wpis

Kupiłem okna na cały dom okna są na gwarancji. Zamek od dzwi przesuwnych został popsuty bo najtańszą chinszczyzne wkładają..jak może pęknąć zamek od normalnego użytkowania nie rozumiem, firma obiecuje złote góry tylko, a po zakupie jest inaczej to Pana wina .trzęsą się na 200 zł bo tyle kosztuje zamek .omijać szerokim łukiem.

Sowa Nowy wpis

Nie polecam zakłamane (usunięte przez administratora)nie polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Jolanta

jak to jest z tymi nadgodzinami w firmie? nie mozna liczyc na wyplate kasy za nie czy juz cos sie zmienilo i jest to normalnie rozliczane przy wyplacie?

@Jolanta

Nie wiem jak jest teraz,bo przy oknach dalej pracuje ale w firmie która nie robi przekrętów.Jeżeli chodzi o ferrum od 17 lat nie wypłaciła mi za nadgodziny ani złotówki,a na roboty przymusowe wysyłali w tygodniu codziennie od 15;00 do 19;00.

Maria

A to wszystko jest udokumentowane? I te nadgodziny to były deklarowane w umowie tak właściwie?

Ino

Witam Nie zarobicie jak mają takich przedstawicieli że (usunięte przez administratora) innych na (usunięte przez administratora) kasy

Maria
@Ino

Możesz jeszcze raz? Tylko tym razem jakoś inaczej to ubrać? Chodzi o to, że kto tu robi w konia ludzi na pieniądze?

admin

Dobrze zarabia się w Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp z o.o.? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!

karol
@admin

W ferrum zarobki są wysokie,a owoce pracy widać na parkingu......dyrekcji oczywiście.

monter
@admin

Za normalne godziny ustawowa minimalna,przymusowe nadgodziny-pańszczyzna.Pracowałem na rzecz tych wyzyskiwaczy kilka lat temu i za ciężką pracę po godzinach do tej pory nie otrzymałem ani złotówki.Prezes w ciągu 4 miesięcy dwa razy był na wczasach,kiedy ludzie pracowali na niego po 12h,a za 8 mięli płacone,a wykonanej pracy wciąż mu było mało.Oczywiście przyjmował ludzi na czas większych zamówień i z góry planował,że ich pozwalnia bez uzasadnienia. Od niedawna pracuje w innej firmie produkującej okna i pod każdym względem jest w niej lepiej.Na szczęście udało mi się wyprowadzić z inowrocławia do porządnego miasta.W rejonie gdzie mieszkam obecnie prezes takiej firmy szybciej może zobaczyć komornika niż fachowca.

operator

Od godziny 15;00 do 19;00 przez pięć dni w tygodniu oferowali 0,00 zł/h

Za moich czasów oferowała 2,50 zł/h dla"profesjonalnych pracowników z doświadczeniem"

Zostaw merytoryczną opinię o Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.?

Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.
  • 37 lok. 38
    88-100 Inowrocław

Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o.