brak logo

Dacpol sp.zo.o.

Piaseczno

Opinie o Dacpol sp.zo.o.

romi 2014-03-31 18:00
dziadostwo z jakim ciężko sie spotkać. Nie będę pisał o co chodzi bo kiziory z dacpola ryją net w poszukiwaniu takich opinii. Na szczęście jest dużo firm które handlują tym samym, co ta dziadowska firemka w rownie dziadowskim kraiku, wiec nie ma problemu.
13
xx 2015-08-21 12:04
Podzielam opinie. Wynagrodzenie 100% uznaniowe. Jakiekolwiek zdarzenie losowe jesteś traktowany jak zagrożenie (przestają płacić prowizje). Zanizanie prowizji od sprzedaży - jak można to czemu nie :). Brak konkretnego planu działania. Dobrze maja tylko pracownicy którzy pracują ponad 15 lat. Słaba atmosfera.
5
Shady 2015-09-23 13:32
Ja mam bardzo przykre doświadczenia z firmą z procesu rekrutacji. Sam proces dwustopniowy się odbył z wynikiem dla mnie pozytywnym(włącznie z darmowym dniem próbnym). W końcu obiecano pracę od konkretnej daty. 3 dni przed konkretną datą firma podziękowała mi za współpracę z powodu znalezienia osoby z "podobnymi umiejętnościami, a mniejszymi wymaganiami". Szkoda, że firma nie była na tyle honorowa, aby powiedzieć, że po "przyjęciu" mnie, rekrutuje sobie dalej... Wtedy pewne sprawy może potoczyłyby się inaczej.
6
romi 2015-11-12 20:29
Karol517 co do ...dacpol jest:
-dystrybutorem na cały świat
-automatyki przemysłowej
-wszystko uległo poprawie
mocno przesadziłeś. Managerowie nie mają żadnego kręgosłupa moralnego i to fakt. Mam wrażenie, że niektóre rzeczy są tu zrobione za pomocą gumy do żucia i sznurka. Firma dobrze prosperuje tylko dzięki szeregowym pracownikom.
W sumie praca to jak prowadzenie własnej działalności tylko większość zysków oddajesz właścicielowi Brandu.
4
księgowa 2015-11-21 18:52
Ja byłam na rozmowie o prace na stanowisko księgowej. Podczas rozmowy po pierwsze padło pytanie od rekrutera o oczekiwania finansowe (hahaha) a po drugie okazało się, że "księgowa" miałaby także być kadrową, fakturzystką, handlowcem, sekretarką i oczywiście powinna byc w pełni dyspozycyjna i móc zostawać za free po godzinach na koniec miesiąca... Na szczęście szanuje sie i wtedy powiedziałam, że NIE STAĆ ICH NA MNIE, bo nie daliby pensji 15tys za 5 obsługiwanych stanowisk... aha, dodam ze stanowisko pracy to mini-biureczko przy wejściu :) hihihi, śmieszni ludzie
6
M 2015-12-04 16:00
Firma to totalna kaszanka. Pracowałem tam trzy lata i nikomu nie polecam. Wysłałem przez przypadek CV do konkurencji i na dzień dobry dostałem dużo lepsze warunki...
Zarząd traktuje pracowników jak śmieci i podejmuje beznadziejne decyzje za które płaca pracownicy...
Nic nie jest tak jak być powinno
10
testral2 2016-01-11 21:31
czy mógłbyś podać chociaż nazwę tej firmy do której poszedłeś do pracy? też szukam czegoś innego niż dacpol
1
Waldi 2016-05-04 09:12
Koledzy się zapędzili z tymi złymi opiniami.
Bardzo polecam firmę Dacpol ludziom operatywnym! Ta firma nie jest dla NIEUDACZNIKÓW i ludzi czekających na wypłatę!
Jeżeli szukacie pracy, w której będziecie siedzieć i "czekać na telefon" - to zatrudnijcie się w STRAŻY POŻARNEJ.
Nie prawdą jest że Szef nie płaci, bo płaci - a że człowiek już trochę starszy to trzeba go kontrolować czy dobrze wypłacił - i wtedy nigdy się nie myli.
Co do wysokości wynagrodzenia to jest ono zależne tylko od samego siebie i możesz sobie sam regulować.
Co do atmosfery ... jak w każdej firmie są ludzie i inne zwierzęta: szczury, karaluchy i inne robactwo...


3
Noname 2016-05-24 13:35
Do rzeszy "pozytywnych" opinij dodam jeszcze swoją. Miałem okazje "popracować" w Dacpolu. Najbardziej mi sie "spodobało" oświadczenie właściciela, że nie zamierza mi wypłacać diet podczas wyjazdów zagranicznych, które to świadczenia należą się prawnie, jak wiadomo. A stanowisko moje miało być takie, iż więcej czasu przebywał bym za granicą, niż w PL. Tak że osoby piszące pozytywne opinie proszę popierać przykładami ze swojej kariery. A nie że ktoś tam komuś opowiadał a ja słyszałem od ktosia.
3
romi 2016-05-24 23:07
Hahaha...dobre. Jako, że jest starszy to czasem mu się zapomina. Np. zapomina mu się przez rok zapłacić za duży projekt a później odciąga sobie od prowizji sumy z byle powodu! :)
Nieudaczników...też dobre. Akurat uważam, że pracownicy to najlepsze co się tej firmie trafiło i właściciele mają bardzo dużo szczęście (zarówno obecnych jak i byłych). Szefa trzeba kontrolować a i tak wypłaci Ci tyle ile uważa za stosowne (nie ma to związku z tym umówioną sumą). Co do wysokości wynagrodzenia nie masz na nie żadnego wpływu :).
I kończąc atmosfera...akurat ta jest godna pozazdroszczenia w niejednej firmie. Jest naprawdę rewelacyjna.
5
Pokrzywdzony 2016-05-28 12:45
Ja bardzo ciepło wspominam pracę w Dacpolu ze względu na emocje, których ta firma Mi dostarczała np. na koniec każdego miesiąca zastawiałem się czy szef utnie Mi 10% pensji czy 100% pensji, będę miał, z czego opłacić rachunki czy nie, czy będzie Mnie stać na "szyneczkę do chlebka czy nie" no chyba, że zdarzy się jakiś wypadek losowy np. złamana nóżka wtedy emocje opadały, bo wiadomo, że szef tej "firmy" nie wypłaci ani złotóweczki. Uzasadnieniem braku pensji w takiej sytuacji jest powiedzenie szefa, że firma musi mieć mechanizm obronny na wypadek gdyby ktoś połamał sobie obie nóżki oczywiście umyślnie i nie chciał przychodzić do pracy. Więc polecam firmę Dacpol wszystkim żądnym wrażeń i innym psychicznie chorym naprawdę tu się odnajdziecie.
8
Ograbiony 2016-05-31 18:08
Zgadzam się z moim przedmówcą pod koniec miesiąca żyłem w ciągłym strachu i odwieczne emocje - "Dostanę wypłatę za to co mi się należy czy nie?". Skończyłem z tą firmą i nie żałuję. Jak znam szefa to wątpię żeby coś się zmieniło od czasu kiedy się zwolniłem. Ostrzegam wszystkich przed ta firmą.
5
Pokrzywdzony 2016-06-01 20:27
Najgorsze w tej firmie jest to, że właściciel (to ten starszy człowiek, którego trzeba pilnować czy dobrze pensje wypłacił, jak ktoś trafnie zauważył) i jego następca (kompletne zero techniczne, które nie odróżnia tyrystora od diody i ampera od volta) mierzą wszystkich swoją miarą, a co za tym idzie traktują pracowników jak złodziei, którzy przychodząc po pensję chcą ich ograbić.
9
Xmen 2016-06-03 15:01
A co powiecie na oświadczenie własciciela (starego), że mam dostarczać klientom zagranicznym zamówienia bez dokumentacji celnej? Po prostu w bagażniku samochodu. Przy czym formalnie sprzedaż miała się odbywać przez zagraniczny oddział lokalny. Czyli oni wystawiają dokumenty fiskalne, ja przywożę towar, właściciel inkasuje kasę. Jak wam taki schemacik?
A wynagdrodzenie 50% od ustalonego ponieważ "Pan się dopiero uczy"?
Oczywiście, nie muszę mowić, iż przy wyjeździe zagranicznym opłacana jest tylko droga, bez wyżywienia. No i hotel oczywiście musi być wcześniej uzgodniony, bo inaczej płacę ze swoich.
Jak czytam pozytywne opinie o Dacpol mam nieodparte wrażenie, że autorami są ludzie z Dacpolu, ponieaż zaczyna im brakować już ludzi, których można oszukiwać.
Co za dno. Po prostu szambo. Najpierw wyrobili sobie taką opinie, że w ich stronę to tylko bluzgi lecą a teraz próboją coś wskurać pisząc nieprawde w necie.
Cóż. Tonący jak wiadomo za wszystko sie chwyta. To mam propozycje do właścicieli, żeby popracowali sami na tych warunkach co oferują. Podejrzewam, że też by uciekli od samych siebie.
10
WyrwanyZWyzysku 2016-06-13 18:23
Ludzie jak czytam te posty to przypominają mi się moje czasy spędzone w tej firmie. Ciągłe obietnice Szefa - "WIĘCEJ ZROBIMY WIĘCEJ ZAROBIMY". A jak już dochodzi do wypłaty to kombinowanie jak tu nie wypłacić i co tu by zrobić żeby oszukać jak najwięcej tłumaczenie typu "Koszty operacyjne itd..". Młody człowiek na 100% zostanie oszukany w tej firmie. Nic się nie nauczy i straci tylko cenny czas i co najważniejsze nie zarobi.
11
Mać 2016-09-20 22:10
No niestety regularne ucinanie wypłaty to występuje za często. W końcu nazwa firmy to "dać pół" (bez polskich znaków) więc czego się spodziewać. Zawsze można liczyć na ustawowe podniesienie pensji minimalnych.
Pensja jaka jest, taka jest (przecięta) ale przynajmniej regularnie wpływa.
Zasada pracy jest: znajdź sobie temat i klienta; przekonaj do niego szefa; zrób biznes; dopilnuj aby klient zapłacił; po 2 miesiącach podział zarobku z szefem (jeśli według szefa zrobiłeś - straty musisz oddać w dogodnych ratach); dodatkowe dzielenie twojego zysku przez szefa, wypłata.
Więc jeśli nie jesteś w stanie rozkręcić własnej firmy to raczej nie masz co tutaj szukać (masz tylko finansowanie pomysłu).
17
xxxxx 2016-09-26 21:25
Najbardziej dziadowska firma w jakiej pracowałem,szkoda zdrowia i czasu
10
szczur 2016-10-25 23:07
A mi to odpowiada....
Jestem donosiciel(em)(ką) i jest mi z tym dobrze. (nie mogę się ujawnić, bo chyba jeszcze nikt nie wie że ja to ja)
Za każdego jest jakiś punkt....ale niestety....firma idzie z duchem czasu i na co niektórych nie mogę już donieść bo punktów nie ma.
Mam dylemat....zwolnić się czy nie.... ale kto by mnie chciał....
2
Pracownik miesiąca 2017-03-09 16:24
Ostatnimi czasy dostąpiłem wątpliwego zaszczytu pracy w tej wIELKIEJ korporacji długo nie wytrzymałem i jedno wam powiem ku przestrodze, tak zakłamanego szefostwa nigdy jeszcze nie spotkałem. Przed rozpoczęciem pracy będzie wam słodził opowiadał jaka to jest wspaniała i rzetelna firma, że ludzie tu pracujący mają domy samochody mieszkania itd.
Oto kilka przykładów weźmy na ruszt oferty pracy (na które ja niestety też się nabrałem) w, których powtarzają się regularnie te same wyświechtane zakłamane slogany zatytułowane OFERUJEMY i tak:
1. Udział w projektach w zakresie nowych technologii, automotive, trakcji elektrycznej, grzania indukcyjnego i innych.
Kończy się na tym, że siedzisz tylko w delegacji i dostajesz 30zł diety dziennie -25% za śniadanie praca czasem po 12h/dobę oczywiście bez płatnych nadgodzin (niejednokrotnie sobota i niedziela). Wracasz z delegacji i jeszcze musisz wysłuchiwać szefa, który mówi, że jak tak będziemy pracować to na chlebek nie zarobimy (chodzi o to że płaci za hotel) i że za mało serca wkładasz w naszą firmę, zaznaczam mówi naszą nie moją.
2. Wyjazdy zagraniczne na szkolenia do dostawców oraz imprezy targowe
Podsuwają Ci lojalkę żeby cię ubezwłasnowolnić jak podpiszesz będziesz pracował jak niewolnik, a syn szefa będzie Ci liczył ile paluszków i krakersów zjadłeś na targach i potrąci Ci z pensji.
3. Niezbędne szkolenie na temat asortymentu przy rozpoczęciu pracy
Masz się nauczyć katalogu na pamięć.
4. Dobre warunki finansowe i warunki pracy
2000 brutto na umowę o pracę czyli do ręki 1464,48zł netto do końca pracy w tej pseudo firmie plus 500+ na umowę zlecenie i oczywiście obietnica, że już za chwilę zarobisz miliony ale jeszcze nie teraz. Te 500+ może być w każdej chwili wstrzymane bez podania przyczyny.
5. Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
Większego firmy-krzaka to nie spotkałem proces za procesem z oszukanymi kontrahentami, Pracownicy są zastraszeni więc boją się iść do sądu.
6. Stałe zatrudnienie
Jak podpiszesz lojalkę to zatrudnienie będzie stałe jak będziesz chciał się zwolnić zrobią wszystko, żeby Ci nie zapłacić pensji i ściągnąć z ciebie lojalki oczywiście wcześniej powiedzą żebyś został dokończył pracę to się z tobą uczciwie rozliczą dodam, że uczciwie to jest nadużycie lingwistyczne porostu Was oszwabią i poniżą jak mu uwierzycie.
7. Możliwość otrzymania mieszkania służbowego
Obecni pracownicy nazywają te mieszkania czworakami, oczywiście właściciel przedstawia możliwość zamieszkania w czworakach jako błogosławieństwo i mówi, że to tak jakby zapłacił Ci 1500zł więcej ale jak powiesz nie chcę mieszkania pan Mi podniesie pensję o 1500zł to już nie mówi, że to tak jakbyś dostał podwyżkę, dodatkowo w każdej chwili może Cię wywalić z tego mieszkania jak mu się coś nie spodoba i ciągle będziecie słyszeli wypominanie, ale ja Ci czworaki w dzierżawę dałem a ty chcesz obiecaną przeze mnie przy twoim zatrudnianiu podwyżkę niewdzięczniku.
8. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Jakiego rozwoju, jakiego awansu masz tylko wystawiać faktury i pilnować płatności i nie odzywać się nie pytany.
9. Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Większego Żmijewa nie ma nigdzie na świecie nawet w sejmie jest milej.
10. Dla studenta - możliwy niepełny wymiar pracy.
Student będzie zatrudniony na umowę-zlecenie oczywiście to nie jest ani stała ani pewna pensja w każdej chwili szef może wstrzymać pensję, umowę podpisujesz dopiero na koniec miesiąca więc nie masz żadnego dokumentu, że pracowałeś u tego oszusta.

I na koniec odnoszę wrażenie, że ludzie, którzy pracują w tej firmie, jak to pracownicy określają firmie DAĆPÓŁ (oczywiście nazwa się wzięła z twojej uczciwie wypłacanej przez szefa pensji) cierpią na syndrom sztokholmski w tym wypadku oprawcą jest właściciel i jego syn oraz zięć. Łamanie praw człowieka, mobbing, poniżanie jest na porządku dziennym.
Nie polecam i mam nadzieję, że kilka osób w Polsce ocaliłem tym postem. Oszustów trzeba piętnować to jest jedyny sposób na zmianę mentalności takich pseudo biznesmenów.
21
NIGDY WIĘCEJ DACPOLU!!!! 2017-03-15 11:03
WIDZĘ ŻE SYNEK BRONI TATUSIA I WSPÓLNY INTERES.
CO MA ZNACZYĆ JEST STARY I ZAPOMINA? JUŻ SAMYM TYM WPISEM POTWIERDZASZ ŻE TA FIRMA TO KANAŁ.
7
Otumianiony chemiczną palemką. 2017-03-16 16:37
No właśnie! Zgadzam się z tezą przedmówcy. Jak jest stary i ma kłopoty z pamięcią to są od tego odpowiednie środki lecznicze. Może chemia wydzielana przy produkcji ma działanie powodujące amnezję. Gorzej jeżeli ktoś nie chce się wywiązać ze swoich zobowiązań a tylko zasłania się nie pamięcią i liczy na to że się uda.
7
Konserwator/Złota Rączka 2017-08-26 20:29
Obecnie szukają pracownika ( maszyny raczej co zrobi wszystko za półdarmo) na stanowisku konserwator/złota rączka. Pracowałem to powiem co robi konserwator w DACPOL:
1. prace naprawcze wynikające z bieżącej potrzeby (trzy budynki: hotel, serwis, budynek glówny + plus Nowy budynek)
2. Ogrodnictwo - sadzenie, podlewanie, pielenie roślin, koszenie trawy, zakładanie skalniaka!
3. Prace kamieniarskie - naprawa marmurowych schodów. Żeby było śmieszniej w DACPOL każą najpierw wezwać ekipę, która ma zrobić ofertę na naprawę, najlepiej jak podpytasz jak to zrobić, bo jak już coś się tam dowiesz to DACPOL mówi, że oferta jest za droga i firmie dziękuje. A potem Ty zasuwasz na schodach jako kamieniarz.
4. Malowanie ścian - SORRY - malarz czy konserwator?
5. Mycie firmowej floty innych pracowników - WTF?
6. Niszczenie dokumentów, segregacja makulatury,
7. Uszczelnianie przeciekających okien.
8. Sprzątanie na ternie firmy
9. Wyjazdy na Targi, montaż i demontaż stanowisk dla handlowców ( płatne dodatkowo, tylko nikt nie wie ile, i zawsze masz plecy bo za coś Ci nie zapłacą a mówią że zapłacili, walka z wiatrakami)
Robiło się tam wszystko co tylko przyszło Sitnikom do głowy.
W zamian DacPol oferuje, jak napisano w ogłoszeniu:


1. Dobre warunki finansowe i warunki pracy
2000 brutto na umowę o pracę czyli do ręki 1464,48zł netto do końca pracy w tej pseudo firmie plus jałmużna na umowę zlecenie i oczywiście obietnica, że już za chwilę zarobisz miliony ale jeszcze nie teraz. Stary ciągle zapomina za coś zapłacić, i raczej jak zapomni to już mu przypomnieć nie da rady...
5. Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
Większego firmy-krzaka to nie spotkałem proces za procesem z oszukanymi kontrahentami, Pracownicy są zastraszeni więc boją się iść do sądu.
6. Stałe zatrudnienie
Jak podpiszesz lojalkę to zatrudnienie będzie stałe jak będziesz chciał się zwolnić zrobią wszystko, żeby Ci nie zapłacić pensji i ściągnąć z ciebie lojalki oczywiście wcześniej powiedzą żebyś został dokończył pracę to się z tobą uczciwie rozliczą dodam, że uczciwie to jest nadużycie lingwistyczne porostu Was oszwabią i poniżą jak mu uwierzycie.
7. Możliwość otrzymania mieszkania służbowego
Obecni pracownicy nazywają te mieszkania czworakami, oczywiście właściciel przedstawia możliwość zamieszkania w czworakach jako błogosławieństwo i mówi, że to tak jakby zapłacił Ci 1500zł więcej ale jak powiesz nie chcę mieszkania pan Mi podniesie pensję o 1500zł to już nie mówi, że to tak jakbyś dostał podwyżkę, dodatkowo w każdej chwili może Cię wywalić z tego mieszkania jak mu się coś nie spodoba i ciągle będziecie słyszeli wypominanie, ale ja Ci czworaki w dzierżawę dałem a ty chcesz obiecaną przeze mnie przy twoim zatrudnianiu podwyżkę niewdzięczniku.
8. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Jakiego rozwoju, jakiego awansu masz tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak Sitniki każą i nie daj Bóg żebyś zachorował, bo już jesteś na BLACK LIST.
9. Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze.
Większego ścierwa jak żyje nie widziałem. Każdy tylko patrzy na kogo strzelić z ucha.


I na koniec odnoszę wrażenie, że ludzie, którzy pracują w tej firmie, jak to pracownicy określają firmie DAĆPÓŁ (oczywiście nazwa się wzięła z twojej uczciwie wypłacanej przez szefa pensji) cierpią na syndrom sztokholmski w tym wypadku oprawcą jest właściciel i jego syn oraz zięć. Łamanie praw człowieka, mobbing, poniżanie jest na porządku dziennym.
Nie polecam i mam nadzieję, że kilka osób w Polsce ocaliłem tym postem. Oszustów trzeba piętnować to jest jedyny sposób na zmianę mentalności takich pseudo biznesmenów.

Pracowałem kilka miesięcy, straciłem zdrowie i nerwy. Nie polecam nikomu, chyba że chcemy powrócić do niewolnictwa w XXI wieku!!!
Swoją drogą naśle na nich PIP, będą na pewno mieli tam co robić.

ODRADZAM!!!!
7
Zielono mi 2017-08-29 10:18
Jak Ci się tak na szczerość zebrało to może jeszcze napiszesz za co wyleciałeś?!
1
Mr. Fantasic 2017-08-31 08:15
Widzę że jakość kadry w firmie poprawia się...:) He he tyle jest chętnych do pracy w tej firmie że szef zaczął ćpunów zatrudniać. W sumie to jak pracownicy będą po fecie i po zielu to może nie doliczą się że im szef troszkę z delty uciął.....:)
4
Roztropny 2017-09-07 00:22
@Konserwator/Złota Rączka, czytam i nie wierze. Młoda osoba, która powierzone prace wykonuje ze średnią dokładnością i zaangażowaniem, zatrudniona na stanowisko konserwatora ma pretensje, że miała coś pomalować, uszczelnić, posadzić czy umyć samochody. To przepraszam co ona miała robić jak nie to? Oczywiście dni z graniem na telefonie i chodzeniem wokoło budynku są fajne, ale jednak czysta przyzwoitość wymaga, aby idąc do pracy pracować. Chociażby aby zasłużyć sobie na powrót do minimum dwupokojowego mieszkania, naturalnie z kuchnią i łazienką nazwanego przez autora czworakiem. Bo przecież ktoś go na siłę wepchnął i kazał mieszkać i BA! Kazał płacić tylko tyle jakby było jego własnością! Z tej całej rozpaczy i ubolewania nad swoim losem ewidentnie trzeba było rozweselić się ziółkiem jak wspomniał @zielono mi. W dodatku do tego stopnia, że nie jestem pewien czy delikwent jeden z drugim był w stanie określić w jakim budynku się znajduje (swoją drogą dziwne, że z tak marnej pensji starczało na towar). Dlatego @MR. Fantastic nie ma miejsca w firmie dla takich osób i takie zachowania nie będą tolerowane. A wynik decyzji dyrekcji i ogromny żal po utracie jak się okazuje jednak nie lubianej pracy można poczytać powyżej i radze potraktować to z przymrużeniem oka.

Odnośnie samej firmy uważam, że atmosferę tworzy się samemu tym jakim się jest dla innych. Osobiście nigdy nikt nie zrobił nic przeciwko mnie, a wręcz przeciwnie otrzymałem pomoc, gdy tego potrzebowałem. Nawet z zarządem można się dogadać jak tylko ma się argumenty. Pensji też nigdy nie miałem uciętej, a doskonale wiem, ile powinienem dostać. No i prowizje też można opodatkować, jak komuś zależy na składkach. Należy tylko zrozumieć, że w jakiej firmie by się nie pracowało to ta dana firma musi na Tb zarabiać. Po prostu w jednej firmie wiadomo, ile, a w drugiej nie. Tu chociaż pewne jest, że im większy zysk generujesz tym więcej jest dla Ciebie.

Ocenę wystawię wysoką, aby chociaż minimalnie zniwelować negatywne opinie które się tu pojawiają, bo nie są one do końca prawdą. Jest wiele rzeczy do poprawy, ale jest też wiele dobrych. Gdyby tak nie było to firma by się nie rozwijała, a cały czas rośnie. Jeżeli ktoś chciałby na podstawie przeczytanych tu opinii podjąć decyzje o podjęciu pracy lub nie to niech wie, że o wiele jest łatwiej napisać coś negatywnego niż pozytywnego. Mnie skłonił do tego bzdurny komentarz konserwatora.
2
Romi 2017-09-07 08:46
@Roztropny - Panie Macieju, proszę nie odpowiadać na posty o swojej firmie. Nie jest Pan obiektywny!
7
nocny marek 2017-09-07 23:48
@Romi
To nie p. Maciej, on o tej porze dawno śpi, to p. J
3
Duży Czarny Dżonson. 2017-09-08 08:19
Jak ja lubię tą wspaniałą rodzinną atmosferę w tej cudownej firmie. Mhhh...czuje nosem zbliżające się święta. Pewnie znowu będzie kocyk jako prezent na wigilię. To dobrze bo zima sroga ma być...wielu zrobi wiele żeby przykryć się ciepłym kocykiem :)
4
Urzędnik Państwowy 2017-09-13 08:32
Panie Maćku czy też Jacku. Czytam i oczom nie wierzę cytuję "No i prowizje też można opodatkować, jak komuś zależy na składkach" czy Pan wie, że nie płacenie i unikanie płacenia podatków w Polsce to jest przestępstwo ścigane karnie?
7
Zostaw swoją opinię o Dacpol sp.zo.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dacpol sp.zo.o.