Opinie o KAMOKA w Brzeziny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KAMOKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KAMOKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMOKA w Brzeziny

Administrator Nowy wpis

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w KAMOKA jako asystent sprzedaży. Ktoś z Was będzie aplikował?

Szukają Product Managera w Warszawie, min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produktami, itp. Może ktoś określić widełki i napisać, jak się rozmawia o finansach w toku rekrutacji? W tym sensie, czy kandydat podaje swoje oczekiwania? Czy raczej propozycja "z góry" i bierzesz lub nie?

Olek Nowy wpis

Dwa razy zastanów się, nad pracą w tej firmie. Nie dotrzymują złożonych obietnic.

@Olek

A co obiecują, czego później nie dotrzymują? Można prosić o podanie choćby jednego, głównego przykładu? Szukam pracy, więc informacja na ten temat będzie bardzo przydatna.

Jak wygląda ścieżka kariery w KAMOKA? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i motywacji, jednak wiele osób pracuje w firmie od początku, czyli od 17 lat, rozwijają się razem z Organizacją i to dzięki nim firma się prężnie rozwija.

Mikołaj

No dobra ale czy ten rozwój oznacza też że można brać udział w szkoleniach i podnosić kwalifikacje? Za kosztowane szkolenie nie trzeba podpisywać lojalki?

A.
@Mikołaj

Są szkolenia.

Gość 1

Dodałem moją opinię na temat tej firmy,ponad rok temu-zastanawia mnie,komu zależało na jej usunięciu? Opiszę więc jeszcze raz!Zostałem zaproszony do podjęcia pracy w tej firmie-po przejściu etapu rekrutacji-i po spotkaniu w siedzibie firmy w Warszawie.Poniosłem koszty dojazdu do siedziby pracodawcy(w tamtym czasie,zapewniono mnie że będę zatrudniony) i powrotu do miejsca zamieszkania.Informację od koordynatora projektu,były uspakajające-że kupują samochody,że rezerwują hotel-i nastała cisza na dwa tygodnie.Po tym czasie informacja SMS że projekt odwołany-i że nie ma pracy!!Poniosłem koszty na dojazd,i na powrót-ale nie to jest najważniejsze.Przez te kilka naście tygodni zwodzenia odrzuciłem kilka dobrych ofert-będąc pewnym zatrudnienia w tej firmie!!Moim zdaniem,poważna firma i dobry pracodawca tak nie postępuje!!Ja osobiście,polecam się zastanowić-przed podjęcie pracy w tej firmie!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KAMOKA? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent działu rozwoju baz danych i katalogów elektronicznych.

Czy w KAMOKA są szkolenia zewnętrzne?

Oczywiście, wszystko zależy od potrzeb danego działu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KAMOKA?

To zależy od stanowiska, od 3-6 miesięcy

Ilona

Rozumiem, dzięki za informację odnośnie długości okresu wdrożeniowego w Kamoce. A jaki rodzaj umowy jest przyznawany po tych kilku miesiącach? Powiedz, czy jest jakakolwiek szansa na to, że pracodawca da pracownikom umowę na czas nieokreślony. Pozdrawiam.

@Ilona

Tak, oczywiście

Joanna

Cześć. Kupowaliście produkty w Kamoka? Co możecie powiedzieć o przeprowadzonej transakcji? Jak oceniacie jakość produktów i obsługę?

Ile jest zmian w KAMOKA?

Magazyn pracuje na 3 zmiany

Katarzyna

Bardzo się cieszę, że jest tu pracownik firmy. Chciałam zapytać, czy są teraz nabory nowych magazynierów? Na stronie KAMOKA nie ma żadnych ofert. Chodzi mi o pracę w Brzezinach.

@Katarzyna

Katarzyna skontaktuj się z firmą drogą mailowa, na pewno otrzymasz odpowiedź. office@kamoka.eu

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w KAMOKA?

raz do roku przed świętami BN - w tym roku nie było ze względu na epidemię

Iwo

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi. Ale generalnie to dobry pracodawca i firma również dobrze oceniana.

Gość 1
@Iwo

Politycy mawiają,tylko krowa nie zmienia poglądów-generalnie,to dobrzy politycy-tylko my cierpimy.Więc idąc,Twoim torem myślenia-zgadzajmy się na takie traktowanie przyszłych pracowników-niech ponoszą koszty dojazdu,poświęcą czas-odrzucą propozycję pracy-na koniec nie zostaną przyjęci,to takie normalne!Ale,generalnie to dobry pracodawca-czyli prawdopodobnie,jesteś pracownikiem tej firmy.

Gustaw

A może wiecie czy firma aktualnie rekrutuje? Firma ma bardzo dobre opinie w internecie!

@Gustaw

Na stronie firmy znajduje się jedna oferta pracy. Proszę zajrzeć. Warto też skotaktować się z firmą w godzinach pracy i zapytać.

Iwona

Dobra, rozwojowa firma. Normalna atmosfera, rozsądne zarządzanie, są wymagania, ale rozsądne. Ludzie nagradzani za sukcesy i starania. Firma szybko się rozwija, jest potencjał. Mimo zmian związanych z tragiczna sytuacja w zarządzie jest stabilnie - polecam.

Patrycja

Na forum Gowork.pl nie dozwolone jest obrażanie innych osób. Obowiązuje tu regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin który zaakceptowałeś, dodając komentarz, więc proszę, abyś go przestrzegał. Długo pracowałeś w KAMOKA? Może jednak były jakieś przyjemne aspekty pracy w tej firmie?

Patrycja

@Edek, byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to chętnie się dowiem jak wrażenia. Czy zdecydowałeś się podjąć pracę w KAMOKA? Myślę, że Twoja opinia może być pomocna dla pozostałych użytkowników forum, którzy szukają zatrudnienia.

Patrycja

@Edek, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Składałeś już swoje CV czy dopiero zbierasz informacje o pracy w KAMOKA? @Bezrobotny, jesteś zainteresowany pracą w KAMOKA? Znalazłam ogłoszenie na stronie firmy, że poszukują pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. MARKETINGU. Więcej informacji możesz znaleźć tu: https://kamoka.pl/pl/pages/22_praca.html

Edek
@Patrycja

Na stanowisko magazyniera: -)

Niki

Czy jest jakiś powód, że nie piszecie? Jest tak dobrze?

Aaaa
@Niki

A co chcesz wiedzieć??

Bezrobotny

Aż tak źle? Powiedz co tam nie pyklo ze uciekles stamtad?

Kuba

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na forum żeby napisać coś o firmie?

Edek

Witam. Powie ktoś coś o kamoka brzeziny? Chce tam iść do pracy

Patrycja

Jak wam się obecnie pracuje w KAMOKA? Czy coś się zmieniło od czasu publikacji ostatnich komentarzy? Już od jakiegoś czasu nikt z Was nie wypowiadał się na tym forum. Poprzednie opinie o tym pracodawcy były raczej mieszane i ciekawi mnie jak teraz ocenicie pracę w tej firmie. Czy jest na forum ktoś z obecnych pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o KAMOKA - Brzeziny

• Jak się pracuje w KAMOKA?

Zobacz opinie na temat firmy KAMOKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KAMOKA
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Wenecka 12
    03-244 Brzeziny