Opinie o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy R. Twining and Company Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R. Twining and Company Sp. z o.o. w Swarzędz

Stary ale jary

Pamiętajcie jesteście tylko trybikami. Nie spodoba się co napiszecie niby w anonimowej w ankiecie, papier i nara. Menadżer na blendingu i magazynie troglodyta bez szkoły i wychowania. Zatrudnia na liderów ziomków co śpią zarzygani w aucie pod Kauflandem po ciągu alkoholowym. Jedna wielka (usunięte przez administratora) Kreują się na światowe centrum dostaw, a kultura żula spod sklepu jest większa niż niektórych tam wyżej postawionych.

Byly
@Stary ale jary

Dokładnie. Lider bez kultury.Zero szacunku do innych.(usunięte przez administratora).Nie polecam tej firmy żeby się zatrudniać.Pracodawca nie wie nawet jaka ma opinie lub nie zależy mu na niej

Ktoś

Nie polecam działu C24 zm A, najgorsi liderzy z całego obszaru.

Phantomas

Opieka medyczna to LuxMed, dodatkowo masz jakieś tam internetowe porady dla ludzi, którzy nie mają się komu wygadać, np. psycholog, dietetyk, możesz nawet umówić się na pazury albo do Mario na strzyżenie. (usunięte przez administratora) Dział wylosują Ci na kole fortuny.

Była pracownica

Firma odbiera nagrody za „ponadprzeciętne zaangażowanie w budowaniu przyjaznego środowiska pracy” czy nawet ostatnio za satysfakcję pracowników, bo wszystkie sprawy (usunięte przez administratora) i nękania przez liderów są zamiatane pod dywan. Pracowałam tam 3 miesiące i podziękowałam. Toksyczne, śliskie i bardzo ciężkie psychicznie do wytrzymania środowisko. Ktoś powinien się temu przyjrzeć

Kawa
@Była pracownica

To nie wiem w jakich dużych zakładach pracowałaś, ale uwierz mi że są warunki jeszcze gorsze

Niki

Co za niki lauda skasował auta na parkingu ? XD

Dorota
@Abc

jakie zazwyczaj kierunki obierają ludzie z produkcji w takim razie? czy ten zakres związany z edukacją pomaga bezpośrednio przy pracy? o których stanowiskach jest tu tak właściwie mowa oraz zakresie obowiązków?

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 godziny.

Jaka jest atmosfera w dziale księgowości? Warto tam aplikować?

Jan

Witam serdecznie. Na FB, na profilu fabryki obejrzałem film, na którym ukazana jest budowa nowoczesnego magazynu. Czy w związku z tym firma szuka operatorów magazynu wysokościowego? Nie ma niestety nigdzie takiej oferty, przynajmniej nie znalazłem. Dzięki za odp.

Jan

Ma ktoś jakąś konkretną odpowiedź, czy mogę się tylko spodziewać upośledzonych komentarzy. Czytałem inne wątki, widzę że niezbyt rozwinięte osoby tam pracują. Aczkolwiek liczę na rezolutną odpowiedź.

Serrio? Nowy wpis
@Jan

Na magazynie wysokiego składowania, towar będą składowały drezyny - podobno.

Stażysta

Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie stażysty?

Prosiaczek Nowy wpis
@Stażysta

Do myrdania herbaty mamy już pracowników. VW poszukiwał chętnych.

Zuzanna

Hej, w ogłoszeniu dla operatora technicznego wskazana została kantyna i teraz widzę, że ktoś parę miesięcy temu nawiązywał do jedzenia obiadu na niej. To jakaś firma cateringowa przygotowuje? Jakie są dostępna dania i ile kosztują? Chce sprawdzić co partner będzie jadł

Rafał
@Zuzanna

Twój stary ma przyjśc i pracować, a nie żreć. Wysyłasz chłopa na robotę, żeby sprawdził menu kantyny?

Farafel
@Rafał

Stary może w sanepidzie robi

Świnie Nowy wpis
@Zuzanna

Jak wróci do domu z roboty, to wpi#rd%l mu i powiedz żeby oddał to co zjadł.

Beczka
@Była pracownica

Zakład pracy to nie kółko różańcowe , widocznie nie umiesz współpracować. Zawsze możesz iść do innego dużego zakładu pracy to zobaczysz dopiero(usunięte przez administratora)

@Beczka

Zawsze mogę i tak też zrobiłam, natomiast nikt nie wspominał o wyzysku. Uważam, że minimalny szacunek należy się każdemu człowiekowi. Jestem na rynku pracy już wiele lat, pracowałam w korporacjach większych, niekiedy mniejszych. Do tej pory nie spotkałam się z podobnymi zachowaniami szczególnie, że kierują się ideą wsparcia i respektu. Team Leader to osoba, która w jakiś sposób powinna reprezentować firmę, gdyż jest osobą pierwszego kontaktu dla nowego pracownika, wizytówką tego czym twinings się szczyci. Niestety w tym przypadku na owe stanowisko są dobierane osoby z przypadku. Pozdrawiam oraz życzę sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym.

Nie pozdrawiam
@Była pracownica

Bardzo zgadzam się z tą opinią. Też zmieniłam pracę na inną i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pracowałam w kilku miejscach i Twinings jest zdecydowanie najgorszym miejscem pracy wg mojej opinii.

Kawa
@Była pracownica

Jeszcze przez miesiąc na stronie ma być widoczna oferta dla operatora wózka widłowego. Na 3 zmiany jeszcze nie pracowałem jak szybko udało wam się przestawić? Tu też w ofercie piszą o premiach, więc zastanawiam się jak na wózkach ją wyrabiacie?

AU

Kolego ta oferta jest widoczna od lat !!! Żaden operator wózka , będziesz operatorem maszyn , wózka itp . Cyrk !!!

Olga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

A jak z pracą na produkcji? Jakie doświadczenia ?

Ktoś

Nie polecam działu C24 zm A, najgorsi liderzy z całego obszaru.

@Ktoś

A co się dzieje tam na dziale, że tak oceniasz? jeśli nie możesz się dogadać z przełożonym to do kogo możesz udać się z taka sprawa? I w ogóle z tego działu można się gdzieś indziej przenieść?

Phantomas

A co ma się dziać? Fochy strzelają bo muszą pracować. Jak nie możesz się z kimś dogadać to sobie zarezerwuj poradę psychologiczną przez Internet.

@Phantomas

W tej aktualnej ofercie dla operatora jest w zasadzie napisane, że występuje w pakiecie benefitów opieka medyczna. Czyli psycholog też się w to podłapie na spokojnie? Ja też nie łapię o jaki dział tu chodzi. jeśli w tym momencie jeszcze będę aplikować na tego operatora technicznego to na jaki dział mnie przydziela? Można to przewidzieć?

Phantomas

Panuje (usunięte przez administratora) i nierówne traktowanie. Jak ktoś kogoś nie lubi to jest nękany i na to jest pełne przyzwolenie.

Poważnie jakoś poziomujecie się w trakcie pracy? nie wiem jakie konkretnie warunki wynikają ze stopnia brązowego, srebrnego lub złotego, omówicie to szerzej? I czy w biurze jest podobnie? Junior AR Accountant z językiem francuskim jest poszukiwany

Prezes kopalni

Jak to jest w tej firmie. 89% narzeka na idixtów zarządzających firmą. 95% na (usunięte przez administratora)liderów. 50% na firmę sprzątającą. Wszyscy nadal pracują i nawet roboty nowej nie szukają? To jest ewenement na skalę światową. Sprzątaczki na dyrektora, będzie lepiej!

Ogrodnik
@Prezes kopalni

Trzymają Nas zarobki , największe w okolicy

@Ogrodnik

Całkiem poważnie zarobki jeszcze w listopadzie były największe w okolicy? A jakie macie teraz? po takim czasie jakie podwyżki mogły wystąpić? Na każdym stanowisku proporcjonalnie wyszły?

Phantomas

Jeśli chodzi o pracowników produkcji, to wszystko zależy jaki stopień na podium przyznał Ci lider. Największe nieroby oceniały ludzi i przyznawali kolejno poziom brązowy, srebrny bądź złoty. Od wspomnianego koloru zależy wysokość podwyżki. Nie czarujmy się - 300, 400 lub 500zł. Zawsze coś, nie ma co narzekać. Aczkolwiek można by to rozwiązać o wiele lepiej.

Sisiol

Widocznie znaleźli lepszą ofertę. Twinings to nie jest szał w zarobkach

Wanda

To odszedł ktoś czy nie? I jak już to pracownicy sami odeszli czy zostali zwolnieni? Wiesz może o co chodzi z tym, że manager woli kobiety? Kobiety i mężczyźni na takich samych stanowiskach zarabiają tak samo?

3sobieski
@Wanda

Odeszli, siano słabe. Kierownik jeszcze gorszy. Najstarsza stażem ledwo 4 na łape ma. Śmiech na sali. Firma sprzątająca więcej zarabia

„kolejna”? a w liczbach to podacie wprost? na jakich zazwyczaj stanowiskach tak ogólnie i po jakim czasie ile mniej więcej odchodzi? Cały czas na spokojnie miejsca są zapełniane przez nowych?

V8

3 w ciągu 3 miesięcy to dosyć duzo, patrząc że jest tam na stałe 5 osób ????

Gepard Chester

A co się dzieje? Robota jak szła tak idzie. Ciągle mało, ciągle źle, wiecznie coś komuś nie odpowiada ... Żadna nowość.

@Gepard Chester

Ja akurat za innym stanowiskiem teraz patrzę, ale zaciekawiliście mnie tym, że cos cały czas może iść źle, na innych działach bywa podobnie? Tu w zasadzie z czym maja problem, że cos nie wychodzi?

Heniu

Aneksy kiedy będą do podpisania? Bo tu wszyscy zbieracie na mój aparat słuchowy, ale o siebie zadbać nie potraficie.

Czesc. Czy warto aplikować na magazyn? Jakie wynagrodzenie netto?

Rick Harrison
@Andrzej

Warto. Praca fajna, ludzie spoko, przełożeni do rany przyłóż. Bez ciśnienia na normy, super premie, dodatki i nagrody.

@Andrzej

Już nie aplikujesz na magazyn a trafiasz na blending

Macarena

Robi, robi. Nosi laptopa w sakwie a w ogóle z niego nie korzysta. Niedoścignione marzenia haha. Ale przynajmniej nosząc na ramieniu tę torbę się chłopak podbudowuje. Ambicji mu nie brak. Do roboty ma na 14 a o 12:50 już obiad na kantynie zajada. Ważne, żeby się pokazać, że jest zaangażowanie. PRESTIŻ!

ObrażonyKarp

Będą po świętach tak jak kasa na wakacje po urlopie:) bieda przy nas to jest fabryka 8.0

Pirat

Ja co sobotę odpływam tak, że cumuje na Wyspach Dziewiczych.

A gdzie podwyżka inflacyjna . W styczniu 600 zł państwo podwyższy ninimum a wy na produkcji na 3 zmiany i 6 nocek za trochę więcej jak minimum - dojazd i hala. I (usunięte przez administratora)

Friko
@Nowy

Dostaniesz 50 zł albo i wcale, bo to zależy jaki byłeś grzeczny . Teraz firma ma inne priorytety wydawania pieniążków, niż na jakieś twoje dojazdy czy zachcianki .

Darek
@Nowy

Ty się ciesz, że robotę masz a nie o podwyżkach tu wypisujesz. Ja nie po to wypijam kilkanaście kaw dziennie i co miesiąc sprawdzam Wasze odbicia w enovie, żebyście teraz narzekali. Za dużo czasu spędzacie na tym portalu, zapiszcie się lepiej na kursy językowe albo do Mariusza na strzyżenie. Tyle dostajecie a niczego nie doceniacie.

Rozczarowana
@Darek

Oj Darek, przykrość straszną mi osobiście zrobiłeś, ale dzięki liderowi i kierownikowi, sprawa została rozwiązana. Szkoda że widzisz tylko tabelki, a człowieka już nie

Jak to jest z tym operatorem technicznym w końcu? Widzę teraz ofertę na takim portalu, która niedawno została wrzucona, tu piszą o pracy od poniedziałku do piątku a w jednym wpisie ktoś odnosił się do ogłoszenia tylko na weekendy. Czy ja zatrudniając się teraz na te tygodniowa wersję również mogę robić w soboty?

Karola

Ale to jest obowiązkowe czy dla chętnych jeśli o te przeglądy chodzi? partner tez chciał do Was aplikować tutaj a jednak wole żeby weekedny miał wolne. Chyba ze potem może za to mieć jakiś wolny dzień w tygodniu gdy nam cos wypadnie?

Jakie są warunki zatrudnienia w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kolega w innej opinii pisał o jakimś wyjeździe. Mieliście integracje? Chyba ze tylko dla nowych to było? :D kiedy w ogóle automatyka ostatnio do was szukali? Wiem ze wisiała oferta ze dwa miesiące temu na takiej stronce i zastanawiam się kiedy mógłbym się spodziewać przyjęć? do grudnia by się cos ogarnęło? I w ogóle warto?

Adela

Z tym dorabianiem to nie chodzi może o te ofertę z linka dla operatora w weekendy? Wisiała jakiś czas temu taka. Tylko w sumie do teraz nie wiem jak się zarabia. Da ktoś znać? o ile stawki będą wyższe? Chyba ze w tym przypadku to nieistotne ze to weekend?

Czy zdarzają się nadgodziny w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zakaz nadgodzin? Jak widać niektórzy mają inne przyzwyczajenia ze swoich miejsc pracy. skoro tak to jakie jeszcze występują w tym przypadku zakazy, o których warto wiedzieć a które mogą zdawać się nie być zbytnio oczywiste? To jest spisane w jakimś regulaminie?

Hela

Odrobki? Czy tu wciąż mowa o dodatkowych godzinach? Co musicie w zasadzie odrabiać i czy to przymusowe? Wchodzi to w zakres umowy? I jakie wy w końcu macie te normy do wyrobienia? Pytam bo widzę rozbieżności w opiniach i ciekawi mnie z czego wynikają. Na różnych działach jest inaczej?

Annunaki
@Hela

Tak, to dodatkowe DARMOWE godziny. Firma narzuca Ci wolne, które musisz odrobić. Nie pytając się nikogo o zdanie, masz zagospodarowany weekend w pracy przez firmę...

Jak często te dni się zdarzają? Mam na myśli te urlopy, które sugerujesz, co jeśli go już nie wystarczy? I ogólnie to wiadomo o tym już na samej rozmowie? Wyjaśniany jest ten styl pracy? jest jeszcze jakieś info o którym warto wiedzieć na wstępie?

Zostaw merytoryczną opinię o R. Twining and Company Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R. Twining and Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 149 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R. Twining and Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R. Twining and Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R. Twining and Company Sp. z o.o.