Nowaccy

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Nowaccy

anonim 2011-04-20 08:19:58
Ciekawe w ktorym oddziale masz tego kumpla...
as 2013-04-12 14:44:52
jak do śmieci
txn 2015-02-18 11:09:08
Jest to firma która nie ma zadnej produkcji tylko jest dystrybutorem produktów spozywczych co za tym idzie posrednikiem nie ma hodowli swin czy krow przez takie firmy ceny zywnosci np schabu sa takie drogie bo Nowaccy zarabiaja na posrednictwie dlatego pozniej schab nie kosztuje np 10pln tylko 20 czy 23 pln
były pracownik 2015-03-29 17:57:33
Nie polecam nikomu tej firmy. Do ludzi nie mają szacunki za grosz ani zaufania. Odciągają bez prawnie godziny pracy jeśli ktoś zrobi jakąś pomyłkę. Jest tylko jedna przerwa 15 minutowa, jeśli są nadgodziny a często są druga przerwa nie przysługuje. Nadgodziny płatne normalnie, żadnych 50, czy setek. Ludzi uważają za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w lub idiotów, głupków. Dodam, że ludzie u nich pracują nawet z tytułem magistra. Pan Karol jest dość spokojny, ale tez ma swoje za uszami, ale jest o wiele lepszy nich jego brat krzysztof. Krzysztof nie ma za grosz kultury ani szacunku dla pracownika, krzysztofie może to będziesz czytać są dwa rodzaje inteligencji jedna jest nabyta a druga wrodzona. Ty nie masz żadnej z nich.
anty nowaccy 2015-04-18 12:25:48
Z całego serca odradzam tam pracy, nadgodzin od groma i nie płacone nic dodatkowo co jest niezgodne z kodeksem pracy ale widocznie na układy nie ma rady.Totalny brak jakiegokolwiek zorganizowania i szacunku dla pracownika,kompletny brak umiejętności kierowania zespołem ludzi,brak wyraźnego lidera.Przy klientach wszystko na pokaz a jeszcze większy popis przy jakiś odwiedzinach znajomych pana Krzysztofa,proponuje natomiast panu dokształcanie w zakresie podniesienia kompetencji jeśli chce pan kierować ludźmi.No i jak wszędzie istnieje warstwa ''uprzywilejowana'' czyli dupowłazstwo :) Proszę pamiętać iż największym skarbem dla firmy jest pracownik a jeśli go pan nie szanuje wówczas po czasie zorientuje się pan jakie niesie to za sobą konsekwencje.
były pracownik 2015-05-17 14:34:42
zgadzam się w 100 %.
były 2015-06-01 23:03:30
Również zgadzam się w 100%,wszystko to prawda-praca od rana do nocy-brak przestrzegania BHP --tragedia-nikomu nie polecam.Robota dla desperatów.
Desperat 2015-06-02 16:32:52
Panowie, niektórzy sie tam męczą latami ale nie mają odwagi odejść bo boją sie ze nic nie znajdą, najlepszy fenomen jest w tym ze szefostwo(synowie) nie mają pojecia o dobrym prowadzeniu firmy, a co do godzin- świeta prawda, lepiej napewno nie bedzie.Ukraińcy zapraszamy!
poczekalnia 2015-06-07 22:23:42
poczekalnia dla ludzi szukających pracy za godziwe pieniądze stawki są tam sprzed 10 lat praca dobra na lato dla kawalerów mieszkających u mamusi na garnuszku
camilio 2016-05-23 22:03:44
Jak tyle osób się pozwalniało i nawet te których nikt nie sądził że się zwolnią, to muszą coś więcej kasy sypnąć i zmienić podejście.
gkh 2016-07-14 19:34:07
Na pewno jest szansa na to, żeby dostać u nich wyższe wynagrodzenie niż te 800zł @ziutek, vo do tego dochodzą jeszcze odpowiednie premie, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki
Zostaw swoją opinię o Nowaccy - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowaccy