Opinie o Index w Dólsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Index. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Index na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Index w Dólsk

Magda Nowy wpis

Można znalex oferty pracy na pracuj.pl?

uytr Nowy wpis

@danio zapewn e tak..teraz pojawila sie nowa oferta pracy na stanowsiko Key Account Manager w Poznaniu ofeowane jest w firmie m.in. stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; bogaty pakiet benefitów firmowych; pracę w zespole ludzi z pasją

corrie Nowy wpis

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą index to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Index Copernicus International to międzynarodowa, specjalistyczna platforma promująca osiągnięcia nauki, a tak

były pracownik Nowy wpis

aktualnie płace spadły firma tłumaczy sie podatkami i polityka firmy kiedys zarabiało sie lepiej teraz od 1200 do max 2000 tyrajac jak wół cały miesiac .tak jest na nettach ludzie przechodza po netto od niedawna bo tam nie oszukuja .ostatnio ktos odkrył ze oszukuja na jakichs dotacjach na mieszkanie pozatym jesli ktos zachoruje to nie podoba to sie firmie ze idzie sie na l4

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Index spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
?

(usunięte przez administratora)Zarabiać w Niemczech 1600/1900 zł na miesiąc to tu możecie to mieć jeśli wybłagacie swoją wypłatę oczywiście. Pracowałem tam cztery miesiące i nie polecam bo szkoda nerwów na tą firmę. Ciekaw jestem gdzie się podziały delegację, które powinienem otrzymywać? Hmm... zapytajcie pana (usunięte przez administratora)... i pań z biura, tylko nie uwierzcie w to ze delegacje poszły na opłatę mieszkania, ubrania, rachunków i auta firmowego(znaczy swojego prywatnego;D) bo to są wasze pieniądze, dla was z niemieckiego urzędu a nie pana ,,Władcy,, i pań z biura(bardzo wredne i raczej mało kompetentne). Najlepiej złożyć sprawę do sądu a wygracie z nimi, tyle co tam się przekrętów dzieję to się nie mieści w głowię. Mogą was szantażować i zmuszać do podpisania delegacji tym ze was wywalą albo nie otrzymacie swoich ciężko wypracowanych pieniędzy, wtedy radzę mieć jakiegoś świadka albo kilku. No i nie zdziwcie się jak jakieś delegację mogą być podpisane ale przez kogo.... Na pana Koordynatora (usunięte przez administratora) też radzę uważać, co gościu kłamie, szybciej niż oddycha, prawdy się od niego nie dowiecie bo on chyba kończył studia z kłamania. Na koniec radzę przyjrzeć się na swoją umowę lub umowy bo tam też jest wiele do życzenia co nie...:) pozdrawiam, was były pracownik

jhkftrdf

podaj mi twojego maila (usunięte przez administratora) ja prowadze przeciwko tej firmie sprawe w sadzie, moge pomoc

WOW

podaj mi maila, wiem jak z nimi wygrac (usunięte przez administratora)

leonidas

DJ BNIN - 2012-04-18 11:38:43 badzmy szczerzy!!! firma 100% polecam, ale tylko dla twardziela! zastrzeżenia mam tylko dla pracownikow! miedzy innymi takimi jak ((usunięte przez administratora)zastepca brygdzisty który nie rozumie komend z talkmana WRZUCA SOBIE (usunięte przez administratora) i za to ma premie!!) (usunięte przez administratora) pracuje ponad pol roku! żyje na ludziach i wiecznie pożycza geld!!! i nie oddaje... przywoz do pracy w pompe i potem zapomina albo liczy po swojemu! tłumaczy sie kredytami ktorych nie splacil a po godzinie przychodzi i mowi ze robi kuchnie w domu za 2500zl(piotrus trzeba bylo myslec) na dodatek nie potrafi sie przyznac do uszkodzen na mieszkaniu... (ROLETA W AHLDEN) i prubuje wine zrzucic na mnie! (usunięte przez administratora), a rano nic nie pamieta! kompetencja to podstawa! FIRMA POTRZEBUJE OSOBY KTÓRA ZAJMIE SIE RZETELNĄ KONTROLĄ brygadzistów pracownikow oraz zaopatrzeniem w odzież roboczą! a wtedy wszystkie wypowiedzi na temat pozwów znikna z tego forum! ZARZĄD ZASŁUŻYL NA Celujacy LECZ ZA BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKA OCENA SPADŁA! pracowalem w tej firmie tylko trzy miesiace ale sa lepsi np. (usunięte przez administratora) co drugi dzien nacpany w pracy a na mieszkaniach wyjadal ludziom z lodowek no bo jak kasa poszla na dragi a (usunięte przez administratora) ic cos bylo trzeba (usunięte przez administratora)

DJ BNIN

badzmy szczerzy!!! firma 100% polecam, ale tylko dla twardziela! zastrzeżenia mam tylko dla pracownikow! miedzy innymi takimi jak (usunięte przez administratora) zastepca brygdzisty który nie rozumie komend z talkmana WRZUCA SOBIE AUFTRAGI i za to ma premie!!) (usunięte przez administratora)pracuje ponad pol roku! żyje na ludziach i wiecznie pożycza geld!!! i nie oddaje... przywoz do pracy w pompe i potem zapomina albo liczy po swojemu! tłumaczy sie kredytami ktorych nie splacil a po godzinie przychodzi i mowi ze robi kuchnie w domu za 2500zl(piotrus trzeba bylo myslec) na dodatek nie potrafi sie przyznac do uszkodzen na mieszkaniu... (ROLETA W AHLDEN) i prubuje wine zrzucic na mnie! (usunięte przez administratora)a rano nic nie pamieta! kompetencja to podstawa! FIRMA POTRZEBUJE OSOBY KTÓRA ZAJMIE SIE RZETELNĄ KONTROLĄ brygadzistów pracownikow oraz zaopatrzeniem w odzież roboczą! a wtedy wszystkie wypowiedzi na temat pozwów znikna z tego forum! ZARZĄD ZASŁUŻYL NA Celujacy LECZ ZA BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKA OCENA SPADŁA!

marek r

Witam wspaniałomyślne szefostwo "indexu"!Chciałbym serdecznie was pozdrowić i życzyć tyle samo nieprzyjemności i nerwów ile od was dostają wasi nieszczęśni pracownicy wszystkich projektów! Chciałbym również ostrzec wszystkich którzy wybierają się do pracy w tej firmie!Ratujcie się póki możecie bo nic dobrego was nie czeka szczególnie jeżeli traficie na takiego koordynatora jak ja trafiłem!Jeden z brygadzistów to totalny oszust i czarodziej a na dodatek bajkopisarz!Obiecuje złote góry (usunięte przez administratora)łamczuch jakich mało!Kłamie z prędkością światła,a w oczach zamiast tęczówek ma tylko "Euro"!Zero szacunku dla człowieka,nie szanuje nikogo i niczego!Zero ludzkich uczuć i przyzwoitości!TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD NICH

jaro

nie zbyt zaufana firma pracowałem tam to niczym zakład karny sam margines społeczny tam się zbiera nie mówiąc o brygadzistach.

uwaga na oszustów z tej zapadłej wiochy/nie obrażając pań z biura /nie szukajcie tam pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Index - Dólsk

Index