Opinie o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Balcerzak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Balcerzak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Balcerzak Sp. z o.o. w Wróblów

krasnal

Bardzo hierarchiczna-przestarzała organizacja i zarządzanie( trzeba Dyrektorować/Kierownikować/Szefować.) Nie ma miejsca na dialog. Szef produkcji to osoba bez kultury, szacunku, znajomości nowoczesnych technik zarządzania. widziałem ogłoszenie na Specjalistę Lean - to jakiś żart. Produkcja nie potrafi planować ludzi pod linie a co dopiero mówimy o Leanie. A no tak to ładnie brzmi na stronie firmowej - tak prestiżowo. Pan Harald ma nas polaków za (usunięte przez administratora) papudraków/ śmieje się z nas. To, że ludzie pracują tam po 10-20 lat to nie jest powód do chwalenia się - raczej wynika to z "zasiedzenia, byle jakości. Ci pracujący długo stażem, poprostu są mierni. w najbliższym czasie odchodzi kilka osób z nowoczesnym spojrzeniem na zarządzanie, kontakt z drugim człowiekiem.

czy był pożar czy portiernia dała ciała ...niech ktoś odpowie ?

Kolega jak idąc wtajemniczony za bardzo chyba nie jest. :D a jak ze szkoleniami stoicie? Pytał o bezpieczeństwo, to z BHP jak wygląda? i pozostałe rzecz jasna?

XYZ

Witam, orientuje się ktoś jakie są widełki wynagrodzenia dla elektryków/automatyków? Za odpowiedzi z góry dziękuję :)

Elektryk
@Były Elektryk

Potwierdzam opinie kolegi. Byłem w kilku firmach jak elektryk i Firma Balcerzak jest najlepsza pod względem finansowym , socjalnym i zaopatrzonym. A więc polecam z całego serca .

Myślicie ze sytuacja względem (usunięte przez administratora) na Leanie się poprawiła? jestem tu z oferta ze strony ale widziałam ten wcześniejszy komentarz odnośnie problemów z planowaniem produkcji. mam już dwuletnie doświadczenie, w opisie nie doprecyzowano ile go potrzeba, wiadomo jakie zarobki mogą wychodzić?

XYZ

Były Elektryk
@XYZ

Powiem tak, pracowałem parę lat jest to jedny z lepszych zakładów w okolicy. Praca wymagająca i dającą wiele satysfakcji (piszę o pracy na utrzymaniu ruchu) praktycznie pełna automatyka i magazynek pełny części zapasowych tak więc bardzo rzadko zdarzało się że czegoś nie było czy to karty, przekaźnika czy stycznika. Jak nie ma dzisiaj to jutro jest. Tak więc spoko. No ale pytasz się o zarobki jeszcze trzy lata temu z nadgodzinami 5 tysięcy na rękę miałem ale doświadczenie i wiedza też była. Polecam !! tam gdzie teraz jestem może i kaska lepsza ale jakość pracy i części zapasowe to jakaś masakra.

@Były Elektryk

Czyli kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za te wszystkie zapasy? Macie tu konkretne stanowisko odpowiadające za logistykę? Jak patrzyłam teraz na stronę firmową, to nie widziałam, żeby szukali na tego typu stanowisko. Jak się nazywa i jakie warunki zatrudnienia może mieć?

Były Elektryk
@Aleksandra

Jest magazynier działu technicznego oraz dział zakupów. Wszystko jest logistycznie spięte na najwyższym poziomie. Bardzo dobrze wygląda komunikacja pomiędzy działem technicznym i zaopatrzeniem. Wszystko jest realizowane na bieżąco a strategiczne części są zawsze na zapasie.

Elektryk Nowy wpis
@Były Elektryk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Balcerzak Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik magazynu? 16 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Praca.pl.

Hejka, na stronce zauważyłam, że maja taka ofertę dla mistrza kontroli jakości działu pakowania. Czy możecie mi napisać tak konkretnie na czym praca polega? co się dokładnie robi i czemu wymagają albo angielskiego albo niemieckiego?

Firma Balcerzak Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Magazynu Przypraw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Justa

Widziałam ten komentarz o tym, że odchodzą osoby z nowoczesnym spojrzeniem na zarzadzanie. O jakie stanowiska w zasadzie chodziło? Głównie kierownicze? Z jakich działów cale biuro się tu składa? Chciałam na stronie spojrzeć na ogłoszenia by się wstępnie zorientować ale nie widzę takich informacji

krasnal

Honorata

O jakichś powrotach piszecie? Czy byli pracownicy także się na nie decydują? Na jakich warunkach można wrócić do firmy? zaczynasz od zera czy jednak od tego co się wcześniej wypracowało?

Poważnie można było cokolwiek stąd wynieść? I nawet jeśli to bardziej interesuje mnie to czy faktycznie do czegoś takiego ostateczne doszło? Ktoś już właśnie o samo BHP pytał i jego wygląd. Macie zatrudnionego specjalistę od niego? Kto tego pilnuje?

Zauważyłem, że w takim wątku tutaj ludzie piszą o jakimś wtajemniczaniu. To jak wdrożenie na stanowisko wygląda? Starszy kolega pokazuje co i jak? I w jaki sposób teraz wygląda zatrudnianie obcokrajowców? Liczę na dobra atmosferę

Pracuś

Zatrudnienie obcokrajowcow jak chcą to jest możliwe tak jak Polaków na umowę, choć większość to przez pośrednika. Wdrożenie to zależy gdzie i na kogo trafisz jeden nauczy Ciebie wszystkiego a drugi tak jakby się bał że go wygryziesz tylko to co musi. Wszystko zależy od Twoich chęci, zaangażowania i predyspozycji.

Nie wiem jak tam konkretnie teraz macie ale skoro tak to co na motywacje jest dorzucane? Nawiązujesz przy tym może do jakichś premii lub innych dodatków właśnie za wyniki z pracy?

czy był pożar czy portiernia dała ciała ...niech ktoś odpowie ?

@pracownik

a włamanie do zakładu ponoć też było i cisza . a ten łazik z portierni nie dopilnował ??

@pracownik

Generalnie z tym pożarem w portierni, o którym ktoś zaczął watek kiedyś to prawda? Nikomu nic się nie stało? Każdy ma ubezpieczenie i tak dalej? Są jeszcze jakieś inne benefity, które po drodze teraz doszły? Co do wspomnianego włamania to macie robione inwentaryzacje? Jaka jest odpowiedzialność pracowników w tym zakresie?

do komentarzy to teraz jak zlikwidują siedzenie na drugim zakładzie to będzie lepsza organizacja dopilnowania zakładu głównego no nie którzy żeby tylko nie spali a zwłaszcza jeden osobnik...... a łazik no musi tego pilnować ......

@pracownik

Macie na zakładach przeprowadzane jakieś audyty? Albo możliwe ze po tych opisanych wydarzeniach teraz wejdą w życie? Zastanawia mnie czy ta sytuacja zmieni warunki zatrudnienia u pozostałych? Macie także jakieś plany ustalane już w związku z nowym rokiem?

Alex

Różnego koloru? A co one mogą oznaczać, bo nawet nie wiem? i tak ogólnie jeszcze wracając do tego pożaru wyżej, to jak oceniacie warunki? mam na myśli bezpieczeństwo, jest teraz wszystko należycie pilnowane?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Balcerzak Sp. z o.o.?

F.

Zarobki poniżej normy i firma ewidentnie nie dba o integrowanie pracowników, ale dla chcącego pracować z "klapkami na oczach" jest ok. Na prawdę niewielkie poprawki mogłyby zmienić to miejsce pracy w bardzo aktrakcyjny punkt. Trzymam kciuki!

B

Firma jest świetna i solidna. Ten kto chce rozwoju i ma predyspozycje, osiągnie cel. Ten ,który przyjdzie, aby pracować w stałym statusie bez zmian, również to osiągnie.Nie ma kokosów, to nie Wrocław czy Warszawa. Nie oczekujmy cudów.

Czy pracownicy w Balcerzak Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Czy zarobki w firmie Balcerzak Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Pracuś

Zarobki stanowczo za niskie, nie adekwatne do wykonywanych zadań . Warunki ogólnie dobre bo wszystko na czas i na papierze, choć sposób rozliczania nadgodzin nie.

@Pracuś

Skoro twierdzisz, że na Twoje oko praca jest nieadekwatna to możesz napisać o tym coś więcej? Jakie konkretnie zadania wykonywałeś i za jakie ostatecznie pieniądze? Czemu z tymi nadgodzinami tak wychodziło?

@Aleksandra

Zadania różne bo staż już spory. O pieniądzach nie mówimy to indywidualna sprawa., jak i moja opinia. A nadgodziny to choćby fakt że nie ma za bardzo możliwości zrobić bo luki są wypełniane firmami zewnętrznymi, a jak już są to wszystko jest robione by je pracownik wybrał a nie żeby mu zapłacić. Podsumowując trzeba opierać się na podstawie wynagrodzenia choć są działy (wyjatki) .

Strefa zielona

Tragedia tylko wykorzystują nie dziwię się że połowa wiary pisze wypowiedzenie a robią tylko takie osobowy które już tam robią dłuższy czas bo niestety slawa i okolice to bardzo ubogie miasteczko gdzie no sory nie ma pracy i ludzie tam idą bo nigdzie indziej nie ma w tych małych wiochach roboty

ErreedinnLP90

Witam chciałbym zapytać jak wygląda obecnie sytuacja w firmie czy przybysze z ua są lepiej taktowani niż Polacy ? I jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem nadal nie chcą płacić za nadgodziny?

Youtuber

Jak tam mam więcej pieniędzy z kręcenia filmów w internecie niż tyrać od poniedziałku do niedzieli i świata nie widzieć

@Youtuber

a jako kto konkretnie tu pracowałeś i na którym stanowisku oraz w jakim okresie? ciekawa jestem jak praca mogła być ostatecznie poukładana, że piszesz o niej w ten sposób. w których dniach ostatecznie wolne występowało jeśli już?

Aleksandra

Widziałam opinię, że logistyka raczej jest tu na wysokim poziomie, a przynajmniej tak jeden Pan oceniał na forum. Interesuje mnie sytuacja na dziale zakupów wobec tego. Napiszecie mi na temat pracy na nim cos więcej? Ile osób liczy obecny zespół, jaka jest atmosfera i szanse by obecnie się do niego dostać?

Nie polecam tej firmy, przerwa 15 minut, ludzie na pakowni nic mądrego nie mówią, z każdej strony (usunięte przez administratora). Odchodzę i nie chce mieć sprawy z tą firmą, za mniej niż minimalna robić tam chyba jakies żarty

Aleksandra

a po ile h robiłeś, 8? bo jeśli tak to 15 min jest zrozumiałe? ale w sumie czułeś, że trzeba wam więcej? ktoś poruszał ten temat z górą?

Po 8 h, nie wiem czy poruszałi bo pracowałem tylko miesiąc

Aleksandra

miesiąc? to w takim czasie na luzie można wybadać już co i jak? wdrożenie na stanowisko jak przebiega i ile trwa? byli zaskoczeni informacją o odejściu czy niekoniecznie?

Dk

Zła atmosfera w pracy , pracownicy to chamy z tad ta ciągła rekrutacja ludzie nie chcą pracować w takich firmach

Elżbieta
@Dk

Są ludzie którym nie przeszkadza atmosfera w pracy. To jedyny wiadomy powód dla którego twoim zdaniem ludzie nie chcą podejmować tam pracy? Jak wygląda rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Balcerzak Sp. z o.o. - Wróblów

• Jak się pracuje w Balcerzak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Balcerzak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Balcerzak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Balcerzak Sp. z o.o.