GLOWO POLSKA SP. Z O.O.

Goszcz

Opinie o GLOWO POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-08-04 11:36
Jak wygląda zatrudnienie w firmie GLOWO POLSKA SP. Z O.O. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!
SPAWACZ 2016-10-17 14:00
TA FIRMA TO POMYŁKA.WYSYŁAJĄ LUDZI DO PRACY NA PÓŁNOC FINLANDII IPO 4LUB 5 DNIACH NAWET NAJLEPSZY SPAWACZ TRACI PRACĘ. NIE MA KONTAKTU Z FIRMĄ ,ZAROBKI KIEPSKIE,NIE WIADOMO ZA CO TRACI SIĘ PRACĘ .NIE POLECAM .
Wkur.... pracownik 2016-12-13 10:41
Ja bylem z kolega w Richimaki 70 km od Helsinek. Dostac sie tam nie bylo problemu samolot nam zalatwili w Finlandi czekal na nas Roy i bylo by ok ale wrocic to juz gorzej robili nam ogromne problemy (wrocilismy za swoje pieniadze). Spawalem jakies duperele tzn lampy do scani, blotniki do koparek i wiele innych drobiazgow. Na poczatku wprowadzili nas w błąd: powiedzieli ze jezdziemy za 12E/h plus 24E diety dziennej i zle nie wygladalo (mieszkanie oni oplacaja) po wojnie przez telefon z Pania Anna dowiedzielismy sie ze to musiala byc pomylka jakas, koniec koncem mielismy 11.51E na reke. O kazda wypłate wojna bo brakowalo a to 6h a to 12h. Odzyskalismy te 6h i 12h i bylo ok ale po powrocie do domu przyszla wyplata i na tej brakowalo juz 56h i probujemy jakos to wywalczyc ale nas ciagle zbywaja kombinuja, nie odbieraja telefonow ani w biurze ani komorki. Walczymy od polowy wrzesnia. Ogolnie nie polecam szkoda nerw.
Zostaw swoją opinię o GLOWO POLSKA SP. Z O.O. - Goszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOWO POLSKA SP. Z O.O.