Profus Management

Opinie o Profus Management

anonim 2011-07-20 08:56:42
Omijać szerokim łukiem. Odradzam pracę w tej firmie.
były pracownik 2012-09-05 22:22:18
Ja również odradzam - okropnie traktują ludzi.
Prawda jest tylko jedna 2013-03-14 13:37:38
Byłem, widziałem, doświadczyłem. Osobiście odradzam kontakt z firmą,
brak szacunku do pracowanika, duża eksploatacja ludzi, ciągłe pomówienia za plecami, brak zaufani, ciągłe testowanie ludzi, budowanie sytuacji konfliktowych. Pierwsze wrażenie ciepłej firmy szybko znika.
zgroza 2013-03-29 22:29:43
Nie polecam pracy w tej firmie, nieudolne zarządzanie przekłada się na atmosferę w pracy, brak szacunku dla pracowników, brak jasnych zasad pracy, generowanie konfliktów, plotki, pomówienia, całkowity brak zaufania do pracowników.
pracownik4 2013-04-06 09:58:15
Brak szacunku do ludzi, dużo sytuacji konfliktowych, dużo złośliwych komunikatów, dużo obiecują aby zwerbować jednostkę, budują sztuczny wizerunek dużej firmy, duże obciążenie psychiczne. Dla desperatów.
prawda 2013-07-01 16:12:33
Prezes zachowuje się jak małe dziecko które ma swoje kaprysy. Zastanawiam się czy poziom wieśniactwa który przypomina telenowele to wynik wychowania czy może nadmiar wolnego czasu?
Ja 2013-07-03 18:49:08
To wynik wysokiego mniemania o sobie (co jest zupełnie nieuzasadnione) i przekonania, że wszyscy inni są by mu służyć. Ale to i tak nic w porównaniu z prostactwem i ograniczeniem intelektualnym [usunięte przez moderatora].
firmabudowlana 2014-03-20 16:03:03
mi firma nie zapłaciła połowy pieniędzy za wykonane roboty budowlane, najpierw gadka była że 50% przed rozpoczęciem prac a 50% po, i nie chcieli podpisać umowy, zaufałem i mnie przekręcili na ponad 10 tys., nie zapłacili tej drugiej połowy strasząc prawnikami
goran 2014-04-13 17:38:12
może więcej takich dobrych samarytan naciągneli w Profusie na robotę? słyszeliście coś o innych przypadkach?
Janek 2014-05-29 20:42:46
Ja nic nie słyszałem i jestem w lekkim szoku, nie wiem na ile rpawdziwe sa te komentarze, może to robota konkurencji profus management.
Janek 2014-06-16 16:39:45
W ogóle to, jak szukałem informacji o Profus Management w Internecie, to wszędzie mają bardzo pozytywne, ciągle piszę, że to firma zaliczana do największych prywatnych w Polsce.
baltazar 2014-06-17 22:45:44
Robota konkurencji? Chyba firma zaczyna sam o sobie pisac w ostatnich komentarzach .... pierwsze 10 opini to czysta esencja o firmie.
Przekręcony na 50% 2014-07-13 19:46:15
to nie szok, roboty wykonane zgodnie z umową ... dla zainteresowanych sprzedam wierzytelność, radzę bardzo uważać!!!!! cóż ja młody byłem, to było moje pierwsze zlecenie i tak mnie potraktowali ...włożyłem kupę kasy w sprzęt około 7 tys. i co ...zostałem ze sprzętem i bez pieniędzy ...rok później pewnie też z tego względu leżałem w szpitalu na depresję, firma Profus miała w tym swój udział ... ale nazwisko zapamiętałem
ktoś 2014-07-13 19:53:01
P.S. Pani Gabrielo ... dzięki Pani też wyzbyłem się wyrzutów sumienia
były pracownik 2014-07-15 10:44:17
Generalnie wszystko co złe na temat Profus Management i właścicieli zwalają na robotę zazdrosnej konkurencji. Nie dziwię się, że sami o sobie zaczynają pisać, bo gorszej opinii o firmie już chyba nie można mieć.
Kibmi 2015-01-31 02:39:49
Patrząc na ich stronę to ich potencjał i wykorzystanie go jest niesamowite. Mam wrażenie, że różnorodność branżowa jaką się zajmują jest naprawdę imponująca - od militariów po dobra naturalne, medycynę, żywność. Jednym słowem wszystko. Wie ktoś może czy planują wchodzić jeszcze na jakieś dotąd nie eksplorowane działki?
bur 2015-02-24 03:55:01
Firma Profus Management, mająca biura handlowe w 33 krajach na całym świecie, prowadzi handel ropą naftową oraz produktami ropopochodnymi (w szczególności LNG oraz LPG), stalą oraz produktami ze stali, materiałami budowlanymi, produktami chemicznymi, żywnością, lekarstwami i innymi. Jeżeli chodzi o Profusa to ma facet łeb do interesów.
rav 2015-04-26 11:58:21
Jak to będzie jedno z 33 biur handlowych na całym świecie to Tak, centrala w Warszawie Nie.
ja 2015-11-13 21:45:49
Z autopsji: fatalna atmosfera, można się wykończyć psychicznie. Zarobki bez szału. Brak kultury - tak można opisać szefostwo.
Rob 2016-05-14 11:41:16
Profus Management ma się dobrze, nawet z kazdą chwilą coraz lepiej w różnych miejsca, warto na 100%.
taaaa 2016-10-28 21:49:18
Ma łeb do interesów? Nie wierzcie w te bajki o potędze. Jeśli nawet kiedyś był kimś to teraz nic nie znaczy.
Zostaw swoją opinię o Profus Management - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profus Management