„Morrison” UK

Wakefield

Opinie o „Morrison” UK

UK 2009-07-11 19:58:43
Polaków traktuje sie tam raczej "zle", Anglicy mimo ze robią wolniej i gorzej są OK, [usunięte przez moderatora] się ale nie zwraca im sie uwagi, moze aby nie zostac posądzonym o rasism.
Wszystko musi byc szybko, nie wazne jak byle by zrobic szybko. Kamery, kamery, kamery, wszystko pod okiem kamer.
Praca nie ciezka, ale trzeba byc szybkim i zwinnym no i przede wszystkim trzeba chciec pracowac. Jedzenie w stołówkach pyszne.
Ogólnie nie narzekam na 3 miesięczny pobyt w Morrisonie chodz znam takich którzy nazywają to [usunięte przez moderatora]
Gwiazda 2014-04-15 13:47:40
Pracuję w jednej z fabryk Morrisona przez agencje od roku i warunki są tam fatalne. Problemy z wypłacaniem pensji zdarzają się notorocznie co tydzień na payslipie mamy mniej godzin niż w rzeczywistości przepracowaliśmy,upominając się o swoją pensje jak o jałomużną zostajemy odsyłani z formą do wypełnienia którą w sumie można wypełniać i 10razy a i tak swoich pieniędzy nie da się odzyskać,wszyscy o tym wiedzą a nikt nic z tym nie robi.Na payslipie mam stawkę niższą niż w kontrakcie mimo tego że walczyłam o wyrównanie nic się nie dzieje ciągle zostaje zbywana.Kobiety pracujące w agencji mają ogólnie pracowników za nic,zero szacunku czy chociaż konsekwencji w wykonywanej przez nie pracy.Kierują się prywatnymi sympatiami gdzie nie powinno mieć to miejsca w ich pracy.
małami 2014-05-18 14:15:03
Pracuję w Morissonie,nie narzekam na wypłacane wynagrodzenie.Tylko na atmosferę w zakładzie.Zwłaszcza na polki są okropnie zawistne i fałszywe.Poza tym kamery,kamery i agencja która wciąż zastrasza ludzi prze siebie przyjętych.
Prawda 2015-02-24 00:22:33
Pracujé od 3 lat w tej fabryce i co sie okazalo.. przez ich "bezpieczná" prace mam uszkodzony kregoslup jaki i kazdy z ludzi ktorych znam, w tejze fabryce pracujacych. Brak prawdziwej kontoli stanowisk pracy... o ile sá, sá one przeplacone... poniewaz co drugie stanowisko pracy prowadzi do powaznego uszczerbka na zdrowiu... nie polecam...
Maciek 2015-09-02 22:32:54
Pracowałem w fabryce mięsa przez 6 tygodni. Praca nie jest ciężka. Zarobki dobre, nawet teraz gdy jestem w Polsce od ponad tygodnia dostaje wypłatę. Zależy do której agencji sie pójdzie Assist leci trochę w kulki ze tak powiem i czasami problemy są z wyplatami, natomiast Staffline polecam. Wypłata zgadza się co do grosza, idzie załatwić wszystko. Ja byłem na ostatnim szkoleniu gdzie były pisemne egzaminy, teraz są na komputerach i jest podobno ciężej. Generalnie na zimę jest mniejsze zapotrzebowanie wiec nie ma co próbować nawet bo kontraktowcow podobno czasami odsyłają. Dużo Polakow którzy są pomocni. Jeśli ktoś chce dorobić przez wakacje tak jak ja to polecam.
Szon 2016-08-02 11:50:18
Nie mam gdzie napisac ale to co jnuzwyprawiaja W mORRISONS sTOCKTON TO JUZ PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE Wczoraj uroczyscie zamkneli na koldki toalety , klucz ma byc u menagera tylko go znajdz? Morde dra na cala hale nikt juz normalnie nie odzywa sie . Lenie i nieroby liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] superwajzoerom i kabluja aby samemu nie robic . to jest kpina- wiecej opierdalaczy niz robotnikow - sziter nie robi ,tim nie robi .superw. nie robi gdzie jest jakikolwiek nadzor nad tym burdelem jakas panienka zarzadza tym przybytkiem pokazujac sie raz na tydzien w pracy. Moj glos nic nie da ale moze ktos wreszcie da znac gdzie trzeba !!!!
Zostaw swoją opinię o „Morrison” UK - Wakefield
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Morrison” UK