Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" w Jastrzębie-Zdrój

Najgorsza firma w Jastrzębiu A szefowa poraszka zle traktuje pracowników (usunięte przez administratora) godziny (usunięte przez administratora) na materiałach jak naj tańszym kosztem nie polecam nikomu tej firmy

Karol Nowy wpis

Bardzo fajna firma z dużym doświadczeniem, są najlepsi w tym co robią, przechodzę właśnie proces rekrutacji i mam nadzieję że zostanę zatrudniony w tej firmie, zdobędę bogate doświadczenie, słyszałem że wypłaty zawsze przed czasem, składki opłacone i że wszystko pozytywnie.

Zainteresowny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Słyszałem pozytywne opinie i jestem zainteresowany pracą w firmie Weker 02, jaki wygląda proces rekrutacji?

Zadowolony Nowy wpis

Zdobyłem duże doświadczenie i mimo, że nasze drogi rozeszły się pozytywnie oceniam współpracę, polecam ponieważ dobrze płacą, wypłata zawsze przed czasem. Pełen szacunek.

Mario Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, widać że doświadczenie i ogrom wiedzy który posiada firma jest wykorzystany w 100% Polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Bardzo pomyślna rekrutacja, rzeczowa i na temat, nie często spotyka się tak konkretne osoby jak szef tej firmy, pełen szacunek dla tej Pani.

Menager

Dowiedziałem się na razie tylko tyle, że ni działają w branży hotelowej na pewno no i też jest tak, ze nie ma ofert, pytanie dlaczego.. a też średnia jest możliwość awansu, bo jak aplikujesz na pokojówkę to nic dziwnego, że na tym stanowisku pracujesz cały czas, a nie awansujesz np. na managera.

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"?

Nie polecam... Praca jak (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora), 16 zł na godzinę co mialem to była wieka tajemnica przed innymi pracownikami którzy za 12 zł na godzinę pracowali. Szefowa głowę wyżej trzyma niż (usunięte przez administratora) - wielką Panią z siebie robi a całe Jastrzębie sie z niej śmieje

Wanda

A w którym roku pracowałeś, że takie stawki jeszcze były? I czemu sekrety przed kolegami miałeś odnośnie kasy, twierdzisz, że na podwyżkę nie zasłużyłeś? W sumie za jaką konkretnie robotę wtedy tyle płacili?

@Wanda

Usłyszałem od szefowej że mam przed kolegami mówić 12 zl/h. Bo takie ma stawki.

Weker 02 to firma profesjonalna, rzetelna, godna polecenia. Najlepsza w naszym mieście.

Aleksandra

Firma godna polecenia, mega dokładność.

Kamila
@Aleksandra

to piszesz jako klient, prawda? co takiego ci wykonywali ?

Bardzo dobra firma, najlepsza w okolicy, profesjonalna .

Jesteśmy zadowoleni z wykonania

Boguś

Nie zgadzam się z przedmówcami. Pracuje w Weker od wielu lat. Zawsze spotykam się z dużym zrozumieniem u przełożonego. Firma bardzo dynamicznie się rozwija i nigdy nie narzekałem na dobre zarobki. Jak ktoś pisze żle o Weker to albo ich konkurencja albo jacyś desperaci.

cała prawda
@Boguś

właścicielka wekera podszywa sie pod pracowników

Weronika

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02".

jacek

dowiedziałem się na razie tylko tyle, z eoni działają w branży hotelowej na pewno no i też jest tak, ze nie ma ofert, pytanie dlaczego.. a tez średnia jest możliwośc awansu, bo jak aplikujesz na pokojówke to nic dziwnego, że na tym stanowisku pracujesz cały czas, a nie awansujesz np. na managera.

obserwator

A przyszło Ci do głowy, że pracując na ludzkich zasadach można mieć urlop oczywiście płatny? Gdybyś chociaż minimalnie wszedł w świat finansów dowiedziałbyś się wówczas jakiej wysokości otrzymasz emeryturę. Obawiam się, że wówczas nie nazwałbyś jej emeryturą. Kto ma chociaż odrobinę przysłowiowego oleju w głowie nie wypisuje takich herezji. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku na "emeryturze":)

obserwator

Boguś Ty się lepiej zastanów z czego uzbierasz na emeryturę bo chyba nie z tej najniższej krajowej pensji:(

Do obserwator
@obserwator

Ja przynajmniej będę miał emeryturę, ty natomiast wcale, sądząc po godzinie umieszczenia post-u siedzisz w domu, nie masz pracy i z nudów wypisujesz jakieś bzdury, bo nie masz nic innego do roboty.Boguś.

jakielol
@Do obserwator

hahaha piszesz o godzinie wytykajac ziomowi a w wekerze robi sie do 16:00 wiec nie pisz z biura tylko wez sie za robote... aa sorki szefowie nie musza

bolek

Jak narazie to sprawę w sądzie ma właścicielka firmy

Znawca

Na miejscu właścicielki firmy i po przeczytaniu artykułu o zniesławieniu, i to o czym tu niektórzy piszą to naruszenie jej dobrego imienia i dóbr osobistych, a niektórzy wymieniają ją z nazwiska zrobiłbym użytek.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"
2.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Podhalańska 25
    44-335 Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"