Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

entliczek

Witam Macie w firmie na szkoleniu kogoś z Częstochowy?

@entliczek

nic nie wiem na ten temat

Pracownik gi group

Mam pytanie do pracowników z agencji. Dostaliście wypłaty?

byly pracownik

Sama praca ; znośna, ale niektórzy liderzy to mistrze mobbingu. Co do agencji GI która zatrudnia na początku (i przez kilka kolejnych lat) to ich zasady robią z tej pracy karny (usunięte przez administratora) pracowniczy, ich zasady które wnoszą są bardzo (usunięte przez administratora) i przez nich w sumie juz tu nie pracuje

Wojtek

Witam. Moze ktos podac jakie sa stawki i warunki dla nowych pracowników. Tzn na ile zmian pracuje sie, jakie umowy.? Dziękuję za odpowiedź.

Operator jelcza
@Wojtek

Na lini 6-10 tysi, co godzinę przerwa 15 minut, żyć nie umierać.

@Operator jelcza

Pytałem powaznie. Słyszałem ze potrzebuja operatorów wytlaczarek i zastanawiam się czy warto mi zmieniac pracodawce.

@Wojtek

Nie operatorów wytłaczarek tylko operatorów linii wytłaczania, a pracował będziesz tam gdzie aktualnie będzie taka potrzeba.

wytłaczarkowy
@Operator jelcza

Ciekawe na której lini bo z pewnością nie tam gdzie ja jestem bo tam zabobki to 3 - 4 tys złotych. Skąd ty masz takie inforacje ... chyba z kosmosu... :-(

@Wojtek

Na poczatek na czysto 2300-2400,marnie jak na taki zaklad.Praca glownie na 3zm,na wydz ekstruzji 4zm.Potrzebuja na obydwa dzialy,wiec loteria...Starzy pracownicy 3,5 tys w górę, jak nadliczbowki to kosmos,robisz ile chcesz,zgarniasz 4-5tys

Szukajacy pracy
@Bik

Czy wiadomo coś kiedy biura ruszą normalnie?Podobno już pół roku pracują zdalnie.Troche to dziwne bo wszysko się pootwieralo.

Gabrysia
@Wojtek

Przez agencję. 1 umowa na miesiąc stawka około 16 brutto + 20% premii. To coś koło 2300 na rękę. 3 zmiany raczej. Praca okej po za monotonią i wysoka temp w lecie nawet 38. Ogólnie nie polecam stawka nie adekwantna do wykonywanej pracy. Tym bardziej że nowy robi po miesiącu to samo co stary pracownik. Kiepskie związki nie potrafiły wynegocjować odpowiedniej podwyżki w czasach najwyższych wzrostów 2018, 2019

@Gabrysia

Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

19 pazdziernika było spotkanie. wiadomo co z tymi kartami podarunkowymi na świetą?

Pn
@ja

Tak W związku z trudna sytuacja emidemiologiczna kwota na karcie będzie wynosiła 50Zl

Pn

Epidemiologiczna*

on

Nie boję się Covid-19. Co nie zmienia faktu ,że działania Coopera to śmiech. Termometr który pokazuje za niską temperature ( nie wszyscy mierzą). Kartki ,które każdy wypisuje na pamięć(chyba nie każdy). Przyłbice na stanowiskach ,a na palarni tłumy bez niczego. Ktoś idzie na kwarantanne ,a osoba z którą pracowała pracuje dalej jakby nigdy nic.

Czy naprawde tak trudno jest wysluchac próśb ludzi w sprawie ogrzewania na hali? Jest tak gorąco, jak w lecie,przy prasach 33st.Przeciez ludzie tak chorują,m.in. dzieki temu,że wychodza rozgrzani z pracy na chlód.Co druga osoba jest przeziebiona.Prosze o interwencje decydujacego ,ktory to przeczyta ,bo inaczej nie dociera..

Nie pale ,wiec nie wychodze na zewnątrz na palarnie. Wystarczy że po pracy wracasz do domu,rozgrzany ,spocony .Ile trzeba dziś, przy takiej skali gryp i chorób? Na hali jest niepotrzebne teraz ogrzewanie, to tylko szkodzi nam wszystkim.Ludzie bardzo narzekają.Proszą o przelozonych o ingerencje ale nikt nic nie robi

Witam mam pytanie czy są przyjęcia i jakie zarobki? Chodzi mi stawkę godzinową oraz wynagrodzenie za cały miesiąc. Czy jest sens pracować w tym zakładzie czy szukać czegoś innego ?

Leonidas@sprawiedliwy

już trochę pracuję w CS.i uwielbiam czytać wypowiedzi "starych pracowników " z 1-no rocznym stażem - czasami trudno w to uwierzyć że pracujemy w tym samym zakładzie ...... oczywiście nie ma sprawiedliwości na tym łez padole i jak ktoś ma pecha to będzie (usunięte przez administratora) za te same pieniążki co drugi tylko patrzy jak robota idzie = dział extruzji :-) ale .... każdy ma prawo wyboru i nikt nie musi być pracownikiem tego zakładu jak... nie chce pozdrawiam.

Alex

Czy zakład w Bielsku pracuje już na 3 zmiany?

@Alex

Połowa Extruzji na 4 brygady a połowa na 3 zmiany a na finiszingu nic nie robią ale to nic nowego.

zajeboaszczy1

Takiś mądry to idź porób na tym finishingu co nic nie robią zobaczymy czy dasz radę to nie są stoły na liniach że siedzisz i se blaszki wycinasz czy wkładasz byle jak do techm nie znasz się to siedź cicho bo nie wiesz jak tam ludzie tyrają

A
@zajeboaszczy1

A skąd wiesz, że nie pracuje na tym dziale mlekiem i miodem płynącym

@zajeboaszczy1

Finishing i ekstruzja to dwa różne światy, pomimo że to jeden zakład.

spokojny
@Bik

Na extruzji trochę większa jest dyscyplina, samokontrola i świadomość wykonywanej pracy.

@spokojny

Dyscyplina? przecież tam kazdy robi co chce samokontrola ? czyli co? Świadomość? każdy pracuje na swoje wynagrodzenie nie wazne czy na finishingu czy ekskluzji te wasze komentarze to są jakieś jaja. Przypomina to wojne Po czy Pis. możecie wybrac to albo to ale i tak macie kredyty do spłacenia.

Człowiek
@Alex

Produkcja pracuje warunki są jakie są ,ludzie cieszą się że robote mają.Biura mają problem z przyjsciem do pracy co dla mnie to jest kosmos i w ogóle nie zrozumiała strategia.Ci co są o wiele bardziej narażeni pracują.Założenie maseczki jest standartem w wielu zakladach.Dla niektórych wygoda jest najważniejsza bo tak są przyzwyczajeni.

Ekstruzja
@ja

Pochodź po chali i zobacz kto pracuje w maseczkach a kto nie. Ekstruzja ma przynajmniej na brodzie a jak się przemieszcza to na nosie. Finisching??? Wogóle , jedynie jak złażą do szatni. TO JEST DYSCYPLINA NA EKSTRUZJI .

środek lata 900 osób "zainfekowanych" dziennie. Budzet na 2020 -109 mld deficytu. Mam nadzieję ,że każdy ma oszczędności na 6 miesięcy do przodu haha. no i nie zapomnijcie się zaszczepić na grypkę. Mamy najwyższy deficyt w historii Polski , dziękujemy wyborcą PIS.

MM

W Czestochowie nie dzieje się dobrze ????

Maryna

Hejka czy jeździ ktoś z Andrychowa i ma wolne miejsce. Lub jaki bus jeździ z Andrychiwa

Robox

A co sadzicie o sprzataczkach podobaja wam sie ktore ? A takze o naszych wspanialych ochroniarzach

@Robox

Jak przechodzą obok to zapach Domestosu rozpala zmysły

Kobieta
@Operator

Chyba twoje jak jesteś jak kibel spragnony tego zapachu.Sprzataczki mają ciężką robote a nikt ich nie docenia są kiepsko oplacane i poniewierane.No i mają pecha jak trafią na takiego jak ty.

@Kobieta

Otrzyj łzy, jak im tak źle niech zmienią profesję.

Kobieta
@Operator

Współczuję kobiecie,która z tobą jest jeśli taka w ogóle istnieje.

Pawel
@Robox

Jesteś zalosny????

Operator

Wie ktoś czy będzie piknik rodzinny?

Cooperek
@Operator

No chyba to logiczne że w dobie coronaświrusa takiego spędu nie będzie.

@Cooperek

To na co zostaną wydane pieniądze z funduszu pracowniczego, pewnie nasze nic nie robiące związki już bedą wiedziały gdzie sobie wycieczke zrobić

Mlodzian

A czy do biura jest sie ciezko dostac ? Chodzi mi o odbycie praktyki stazu ?

Aktualnie biura pracują zdalnie,nie wiadomo kiedy wszysko ruszy po staremu.Na Sferze mają piękne wyremontowane pomieszczenia.

@Mlodzian

Na chwilę obecna zatrudnienie nowych osób jest zamrożone nie wiadomo do kiedy. Jedynie jakby jakies było ale to na stanowiskach krytycznych.

Mlodzian

Stanowiska krytyczne ?

ostrzegam ludzi przed zatrudnianianiem się w tej (usunięte przez administratora)firmie. Oni nawet kluczy nie maja na stanowiskach pracy. Stawki zamrożone do odwołania. Zwiazki maja to gdzieś przecież rodzina ma stawki maksymalne. Tam pracują tylko ludzie którzy maja kredyty na 30 lat do przodu.

Xxx

Firma podobno zatrudnia ?

Ooo
@Xxx

Tak są zatrudnienia

bambo

Czy to prawda że maja zwalniać , i że planowany jest postój ?

@bambo

Skąd masz takie informacje?

Wrr
@Bik

Podobno pierwsi wypowiedzenia mają dostać Ci co nie mieli dzisiaj maseczki na wejściu.

Mix
@bambo

No będzie postój ,wakacyjny

koordynator

Cześć Wam :) A może zróbmy plebiscyt na najlepszego Lidera albo koordynatora hmm ? Z którym najlepiej Wam się współpracuje a z którym Wam "pod górkę"? Aby nie było jednoznacznych wskazań w odpowiedziach to może odpowiedź w formie kalambura? :) będzie ciekawie. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive