Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Karamba

Traktują ludzi jak śmieci w Cooper.

alicja

W częstochowie przyjmują na umowe zlecenie czy umowe o pracę? I to jest pełny etat?

Driver

W Bielsku zwolnienia nawet umowa z coopera nie ratuje

Bielsko Biała
@Driver

umowa nie ratuje tych co mają już nagrabione i znowu dadzą ciała, szukają po prostu pretekstów żeby zwolnic bo nie chcą za nic zwalniać. Niestety przegrali jakieś projekty i trochę mają ludzi ponad stan. No w każdym razie fajnie się ostatnio nie dzieje

Extruzja

Jeśli zrobisz trochę nadgodzin to tak ;)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
daria

Zdrowych ,spokojnych Świąt Wielkanocnych i pozdrowienia dla Cooperowców z Bielska wsparcie od Cooperowców z Piotrkowa

Xyz

Daj sobie spokój z TAKONI,słabe zarobki,socjal-żart ( 230 na karpia i 500 wczasy pod gruszą i to wszystko ),praca przy gumie,smrud,a najgorsze że tu jesteś nikim,pionkiem,naprawdę nikomu nie poleciłbym tej firmy,strata czasu.Oni co jakiś czas dają ogłoszenie,bo ludzie się zwalniają.

piotr
@Xyz

ok dzięki

Beduin2
@piotr

Potwierdzam,Takoni to naprawdę dno,niebezpieczna robota na prasach,może ci łapy zmiazdzyc

piotr

witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat TAKONI jaka atmosfera pracy jest tam jakie zarobki i jaki socjalny czy warto tam pracować z góry dziękuję za odpowiedzi.

Podobno jest afera,ktoś z TAKONI złożył sprawę do sądu,że ludzie z TAKONI są w podstępny sposób zmuszani sprzątać niedopałki po ludziach z Coopera...będzie się działo...

filip

w czestochowie duze bezrobocie wiec tu nawet za miske ryzu znajdziesz pracownika, wiec te 2000 calkiem mozliwe. Niestety takie realia. Na 6 ludzi, 2 pracuje, 2 od pracodawcy dostaje kieszonkowe, a pozostalych 2 chodzi sie odchaczac do Urzedu pracy

grzegorz jaroszewski

a w Częstochowie normą jest 2000 zł na miesiąc.

obciag

w bielsku norma to min 3000zł na reke jest juz

@obciag

3000tys zł ? powaliło Cię ? Albo jestes jednym z kierowników i piszesz zeby zachwalać Coopera albo bierzesz swoją wypłatę za półtora miesiaca 3000 owszem jak przepracujesz w miesiacu 250-270 godzin to może łaskawie Ci tyle dadza

Wielki
@obciag

Hello ale przy jakiej stawce godzinowej i ile premi czy jest dodatek chorobowy tez 3000 zl ?????

Wielki24

Ppppppp
@Wielki24

Ja pracuję w Cooperze 4 lata przez już czwartego pośrednika. Jedyne co mnie trzyma w tym zakładzie to stawka 15.60 na godzinę plus premia ponad 400 zł i dodatek za 4-brygadówkę 400 zł. Najlepsza wypłata jest jak wpadnie trochę nadgodzin ale niestety obecnie ich nie maBoDla nowo przyjętych od roku stawka wynosi 12.60. Bonów na święta jest 840 zł brutto. Największym minusem jest właśnie umowa przez agencję i brak widoku na to żeby się coś zmieniło. A i w momencie przejścia z firmy do firmy wypłacają cały urlop i zaczynamy zbierać od początku 2 dni co miesiąc. Jeżeli wypadnie komuś to przed wakacjami to albo 10 dni bezpłatnego albo najlepiej wcale nie iść na urlop.

Klisss
@Ppppppp

To tylko są tam 4 brygadówki?? nie ma 3 zmian??

Łooooo
@Klisss

Zależy gdzie trafisz, są nawet działy gdzie są tylko 2 zmiany

epi

Piotrków może by się wypowiedział bo rotacja duża pracowników,a słyszałem że stawki lipne ale za to premii to chyba ze cztery dają :) ?

Dziod z TAKONI

Mam taką prośbę do COOPEROWCÓW z Bestwińskiej,jakbyście mieli jakieś resztki z obiadu,jakieś tektury do ocieplenia szałasu,stare szmaty ( zimą się nasila),podrzuccie je na portiernie TAKONI,bo ciężko u nas przeżyć miesiąc za to co tu zarabiamy.

Zawiedziony

W Cooper za 9 zł netto na godzinę nie utrzymam rodziny.

katarzynka

witam.czy ktoras z Pań moze opisać mi jak wygląda praca w bielsku na produkcji?Ciężka?Jakie zarobki dla nowego pracownika?jaka atmosfera? ludzie wporządku?

Cooper jest nowoczesną rozwojową firmą,którą nie interesuje twój los,tylko statystyki,wydajność,procent braków itp.TO JEST KAPITALIZM nie KOMUNA!!!

Łukasz

W Cooper Standard Automotive robota jest na chwilę przez agencje pracy tymczasowej, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Bartek

@Gorol wiosną i latem musi być bardzo gorąco przy maszynach oraz pod blaszanym dachem Cooper. Jak tam pracować i nie truć się zapachem gorącej gumy? Płacą jak Żydzi 12 zł brutto na godzinę i premie za wyrobienie wyśrubowanej normy. To mają być miejsca pracy chyba obozu pracy.

Gorol

Trzeba być niezłym desperatem albo bez ambicji żeby (usunięte przez administratora) w takim cooperze gdzie ludzie na pracują w maskach,a na maszynach jest kilka albo nawet kilkanaście milimetrów pyłu o ciekawym składzie chemicznym,praca przy surowej gumie...zdrowia,szczęścia i pomyślności...

GG

Nie po to prywatyzowane były polskie przedsiębiorstwa aby pracownicy fizyczni i umysłowi (inżynierowie) mieli dobrze w firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 11 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive