Bydgoszcz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK

Roman 2015-03-10 13:00:16
Szefem ochrony jest niezbyt rozgarnięty facet zyjący w innym swiecie a jego pomagierem jest maly kurdupel na którego pracownicy mowią-maly ......Co do firmy to porazka.4 zl na godzine,umowa zlecenie i to nie zawsze.
KPOF 2015-10-27 21:12:20
Kolejny wygrany przetarg i praca bez umowy na czarno. Zapraszamy wszystkich chętnych. Dla nich jest nie groźny PIP czy skarbówka... Niedługo sprawa trafi do prokuratury Toruń-Wschód o nie legalne zatrudnianie i fałszerstwa i inne przekręty. Polecam serdecznie.
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE J.A.G. KRZYSZTOF WIATROWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁK