Firma Handlowa HABURA K.,F.,D.,A. Habura S.C.

Wietrzychowice

Opinie o Firma Handlowa HABURA K.,F.,D.,A. Habura S.C.

admin 2015-08-04 11:05:45
Pracowałeś lub pracujesz w firmie Firma Handlowa HABURA K.,F.,D.,A. Habura S.C.? Pomóż innym podjąć decyzję, czy warto tam pracować. Komentuj na naszym forum.
Kim 2016-10-04 19:50:06
Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Pracownicy są wykorzystywani, jest ich zbyt mało, na każdą osobę przypada bardzo duża liczba obowiązków;trudno dostać urlop; i to wszystko za niewiele ponad płacę minimalną...
Enne 2016-11-18 19:53:47
Odradzam kupowanie w tym sklepie. Jego właściciele pomiatają swoimi podwładnymi, swoimi zarządzeniami sprawiają, że muszą biegać jak w ukropie. Tam wszystko tylko pozornie wygląda w porządku. Lepiej nie wydawać tam swoich pieniędzy i nie dawać zarobku właścicielom tej firmy.
Orchidea 2016-11-19 18:15:10
Zatrudnienie się w firmie handlowej Habura jest głupotą. Wygórowane wymagania pracodawców; każdego dnia olbrzymia ilość pracy. O przysługującym zgodnie z kodeksem pracy 14-dniowym urlopie możecie zapomnieć: dostaniecie najwyżej kilka dni i to tylko jeśli pracujecie w sklepie należącym do firmy - w piekarni Elita to już całkiem niewykonalne, liczyć można głównie na jednodniowe "urlopy". Czeka Was tam harówa przez sześć dni w tygodniu !
kbbk 2016-12-02 15:54:14
Zdecydowanie nie polecam pracy u tego pracodawcy. Dużo obowiązków nakładanych na jedną osobę. Zatrudniają na jedno stanowisko a trzeba być na kilku w jednej chwili. Płaca jest inna niż jest mówiona na rozmowie.
Zostaw swoją opinię o Firma Handlowa HABURA K.,F.,D.,A. Habura S.C. - Wietrzychowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa HABURA K.,F.,D.,A. Habura S.C.