REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Lublin

Opinie o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Były pracownik 2015-01-08 13:39:43
To niestety wszystko prawda co piszą moi poprzednicy... przekonałem się o tym na własnej skórze. Wymienię tylko kilka czynników, które zdecydowały o tym, że po 3-ch miesiącach istnej katorgi zdecydowałem się porzucić tą pseudo-firmę: - Umowy śmieciowe i nie przestrzeganie terminu wypłaty - Kiepskiej jakości maszyny, na których ciężko się pracuje - Ciągły stres i agresja ze strony szefa/majstra o terminy produkcji, gdzie każdy zasuwa w pocie czoła. Zastanówcie się nad podjęciem tam pracy.
Jordan 2015-11-06 07:40:14
Manufaktura gdzie z pozuru miły grubszy pan Mirek poniewiera pracownikami jak chce mając w poważaniu prawo pracy. Pseudo umowy na 1/2 etatu a pracujesz po 10 h 5x w tyg. O warunkach pracy szkoda pisać... Generalnie odradzam potencjalnym kandydatom na tyraka, omijać wielkim łukiem.
Były robol 2016-06-10 08:06:08
Praca u Mirka to porażka. Awaryjne stare maszyny które sam musisz naprawiać, gratisowe nadgodziny, fikcyjne umowy lub ich brak, nieterminowe wypłaty, to w f-mie Rejdex standart. Warunki socjalne... cóż, zdarza się że myszy oszamały moje śniadanie. Nie polecam nawet desperatom.
Zostaw swoją opinię o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ