REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Lublin

Opinie o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Były pracownik 2015-01-08 13:39
To niestety wszystko prawda co piszą moi poprzednicy... przekonałem się o tym na własnej skórze. Wymienię tylko kilka czynników, które zdecydowały o tym, że po 3-ch miesiącach istnej katorgi zdecydowałem się porzucić tą pseudo-firmę: - Umowy śmieciowe i nie przestrzeganie terminu wypłaty - Kiepskiej jakości maszyny, na których ciężko się pracuje - Ciągły stres i agresja ze strony szefa/majstra o terminy produkcji, gdzie każdy zasuwa w pocie czoła. Zastanówcie się nad podjęciem tam pracy.
Jordan 2015-11-06 07:40
Manufaktura gdzie z pozuru miły grubszy pan Mirek poniewiera pracownikami jak chce mając w poważaniu prawo pracy. Pseudo umowy na 1/2 etatu a pracujesz po 10 h 5x w tyg. O warunkach pracy szkoda pisać... Generalnie odradzam potencjalnym kandydatom na tyraka, omijać wielkim łukiem.
Były robol 2016-06-10 08:06
Praca u Mirka to porażka. Awaryjne stare maszyny które sam musisz naprawiać, gratisowe nadgodziny, fikcyjne umowy lub ich brak, nieterminowe wypłaty, to w f-mie Rejdex standart. Warunki socjalne... cóż, zdarza się że myszy oszamały moje śniadanie. Nie polecam nawet desperatom.
Greg 2017-02-17 18:07
Ta firma to jest jakaś porażka. Pracuje u jednego z większych odbiorców luster z tej firmy. Od 6 miesięcy dostajemy od nich lustra niezgodne z zamówieniem. Mało tego towar przychodzi nie kąpletny, lustra z oświetleniem przychodzą bez kinkietów. Nie można się znamy skontaktować ani telefonicznie ani po przez e-mail.
były 2017-02-28 22:04
Pracowałem w tej niby firmie. Lustra bez oświetlenia, porysowane, uszkodzone itp, które opuszczają zakład to norma. O warunkach finansowych i dbaniu o pracownika szkoda nawet gadać.
Zostaw swoją opinię o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ