REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Lublin

Opinie o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ

Były pracownik 2015-01-08 13:39
To niestety wszystko prawda co piszą moi poprzednicy... przekonałem się o tym na własnej skórze. Wymienię tylko kilka czynników, które zdecydowały o tym, że po 3-ch miesiącach istnej katorgi zdecydowałem się porzucić tą pseudo-firmę: - Umowy śmieciowe i nie przestrzeganie terminu wypłaty - Kiepskiej jakości maszyny, na których ciężko się pracuje - Ciągły stres i agresja ze strony szefa/majstra o terminy produkcji, gdzie każdy zasuwa w pocie czoła. Zastanówcie się nad podjęciem tam pracy.
Jordan 2015-11-06 07:40
Manufaktura gdzie z pozuru miły grubszy pan Mirek poniewiera pracownikami jak chce mając w poważaniu prawo pracy. Pseudo umowy na 1/2 etatu a pracujesz po 10 h 5x w tyg. O warunkach pracy szkoda pisać... Generalnie odradzam potencjalnym kandydatom na tyraka, omijać wielkim łukiem.
Były robol 2016-06-10 08:06
Praca u Mirka to porażka. Awaryjne stare maszyny które sam musisz naprawiać, gratisowe nadgodziny, fikcyjne umowy lub ich brak, nieterminowe wypłaty, to w f-mie Rejdex standart. Warunki socjalne... cóż, zdarza się że myszy oszamały moje śniadanie. Nie polecam nawet desperatom.
Greg 2017-02-17 18:07
Ta firma to jest jakaś porażka. Pracuje u jednego z większych odbiorców luster z tej firmy. Od 6 miesięcy dostajemy od nich lustra niezgodne z zamówieniem. Mało tego towar przychodzi nie kąpletny, lustra z oświetleniem przychodzą bez kinkietów. Nie można się znamy skontaktować ani telefonicznie ani po przez e-mail.
były 2017-02-28 22:04
Pracowałem w tej niby firmie. Lustra bez oświetlenia, porysowane, uszkodzone itp, które opuszczają zakład to norma. O warunkach finansowych i dbaniu o pracownika szkoda nawet gadać.
nie wazne 2017-07-10 19:09
pracowałem w tej pseudo fabryce luster kilka miesięcy i sa to bardzo niemiłe wspomnienia . Brak szacunku dla ludzi, zastraszanie i ponizanie i przymusowe nadgodziny za ktore szef nie płaci albo płaci wg swojego widzi mi sie, najczesciej nadgodziny sa mniej platne niz normalna stawka. Jakosc wyrobów ponizej zera lustra jada do klientów z rysami lub wyszczerbione ze 100 luster nie da sie wybrac czasami jednego dobrego. Samochody zmienia ciagle a na pensje nie ma, cały czas królują jego słynne juz teksty typu : castorama mi nie płaci, prowizje zabrali, półkowe itp (nie zapominając o Koperniku który jak sie okazuje na pewno nie żyje). Człowiek ten jest pozbawiony wszelkiej godności wszystkich pracowników uwaza za idiotów. Praca tam to największa pomyłka jaka mozna popełnic w zyciu zawodowym. Ps. ciekawe czy jego zona wie gdzie by pracowała gdyby p. Mirek nie miał pieniedzy.
Ed 2017-08-15 22:16
Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Praca przed dłuższy czas bez umowy, bez wynagrodzenia, a właściciel narzeka jak ciężko o dobrego pracownika.. nic dziwnego, nikt nie chce pracować charytatywnie. Właściciele inwestują tylko i wyłącznie w siebie i swoje zachcianki zamiast w pełnowartościowy towar a przede wszystkim wypłaty dla pracowników . Dziwie się, ze są ludzie którzy tam pracują.
Były 2017-09-27 16:38
Cóż mogę więcej napisac to miejsce ciężko nazwać firma A tego grubego Pana szefem. Z pieniedzmi zawsze byl problem A ja mam dalej ten problem,odszedłem z tego miejsca pół roku temu i dalej mi nie wypłacił za ostatni miesiąc pracy. Nie mam słów na tego człowieka zwykły oszust i złodziej . Nie życzę najgorszemu wrogowi żeby tam pracował aha i ten cały szef mówił zawsze ze nigdy nikogo nie oszukał A mi tylko nie wypłacił do tej pory pieniędzy za miesiąc pracy,ale dla niego to nie oszustwo ani złodziejstwo . Nie polecam nikomu tej niby firmy...
Zostaw swoją opinię o REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REJDEX MIROSŁAW REJKIEWICZ