PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

Lublin

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

major 2011-07-24 22:05:37
Sklep ORLIK przy ulicy Brzeskiej1 w Lublinie ''Polski sklep''jak tak mają wyglądać polskie sklepy to uchowaj nas od nich Panie Boże .
Kierowniczka strasznie zachłanna ,stare drożdżówki każe sprzedawać tak jak świeże poza tym każe ścierać daty ważności zmywaczem do paznokci z produktów spożywczych i puszcza w obieg oby zarobić.
Wiadomo,że czasy dla wielu są trudne ale taka pazerność to już przesada!Nie liczcie w tym sklepie na zrozumienie i człowieczeństwo i na tolerancję dla innych wyznań. Możecie za to co dzień słuchać głupich i nudnych [usunięte przez moderatora] kawałów!!!
koza 2013-06-23 02:16:10
ło boże nie przypominajcie mi tego sklepu pracowałam tam to był normalnie koszmar.Ciągle jakieś czepianie sie to żle tamto niedobrze człowiek miał tego dosyć.Głowa mi skakała a p.kierownik jeszcze do mnie ty stara cholero .Dziad stary! żeby ci głowa spadła w najmniej oczekiwanym momencie [usunięte przez moderatora]
anonim 2016-03-29 15:34:30
Na pewno lepiej u obcych w marketach pracować niż w tym "polskim" sklepie. Nie bez kozery polskim z małej litery. ile się tam nasłuchałem obraźliwych rzeczy o innych wyznaniach i nacjach to pojęcie przechodzi. współczuję osobom zatrudnionym.
gal anonim 2016-05-12 18:30:39
o czym piszesz wera? widzałaś dziewczyny na hutniczej w orliku? robią za najniższą i myślisz że ktoś z ZARZĄDU im stawke podniesie? może i tak bo trzepia nadgodziny w maksymalnych ilościach chyba a i w święta robią! Polski sklep?? W 1 i 3 maja czynny i dziweczyny stoją chyba że juz przeszły na własność pracodawcy i są jego rodziną i dlatego pracować mogą. Dla mnie żenada a nie polskość.wyzysk i brak kultury na sklepie. i te portrety jak w czerwonym muzeum.
dyscyplinarna 2016-07-08 09:10:45
Przekręty tak powinna sie ta firma nazywać, wiem bo pracowałam. Omijac szerokim łukiem. To mój pierwszy NEGATYW o pracy i "pracodawcy" na go worku. Nie pracujcie tam, jeśli nie chcecie potem po sądach się bujać!!
dyscyplinarna 2016-07-13 08:09:50
Teraz już wiem na pewno, że prawo stoi po stronie pracownika. Nie bójcie się iść do sądu jeśli pani Sz. zrobiła was w jajo. Właściciele pseudo polskiego sklepu orlik to ludzie , którzy wierza w to, że mogą stworzyć własne prawo pracy i że wszyscy będa go przestrzegać. Niestety pomyłka! mam nadzieję , że mój przypadek da im do myślenia i przestaną oszukiwać, choć szczerze w to wątpię, bo znam ich mentalność. A! i juz nie jestem "dyscyplinarna"! Juhhhuuu!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE