Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Wojkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Driver 2015-11-02 21:28:20
Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Wynagrodzenie w kopercie spóźnione nawet o kilka miesięcy. Brak szacunku do pracownika i klientów.
Bond 2016-04-07 11:25:50
Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Brak szacunku do pracownika i klientów. Kierownictwo !- jak bogowie , jeden ważniejszy od drugiego a w konsekwencji jedna wielka SPYCHOTERAPIA.
Klawy 2016-04-28 10:19:00
Nie polecam !!!! Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Wypłata z umowy wypłacana po terminie, a ta poza z późnieniami kilkumiesięcznymi !!!!! Tylko kolesie mają się dobrze i za granie w pręta dostają kasę.
Andrzej 2016-07-28 09:04:31
Dziwię się, że ta firma jeszcze funkcjonuje i ktokolwiek chce z nią współpracować :(
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna - Wojkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna