Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Wojkowice

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna

Driver 2015-11-02 21:28
Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Wynagrodzenie w kopercie spóźnione nawet o kilka miesięcy. Brak szacunku do pracownika i klientów.
Bond 2016-04-07 11:25
Nie polecam, firma nie płaci terminowo. Brak szacunku do pracownika i klientów. Kierownictwo !- jak bogowie , jeden ważniejszy od drugiego a w konsekwencji jedna wielka SPYCHOTERAPIA.
Klawy 2016-04-28 10:19
Nie polecam !!!! Brak szacunku do ludzi i ich pracy. Wypłata z umowy wypłacana po terminie, a ta poza z późnieniami kilkumiesięcznymi !!!!! Tylko kolesie mają się dobrze i za granie w pręta dostają kasę.
Andrzej 2016-07-28 09:04
Dziwię się, że ta firma jeszcze funkcjonuje i ktokolwiek chce z nią współpracować :(
Pi 2016-12-13 22:47
Nas też oszukali na ok. 70000zł..
Wykonują kolejne zlecenia a nie spłacają swoich zobowiązań!!!
Okradziony 2017-03-21 14:02
Firma już zakończyła działalność. Co było wyczyścili, majątek sprzedany. Kontrahenci pieniędzy raczej nie odzyskają. Totalne złodziejstwo. Kolejna położona spółka, kolejni okradzeni ludzie , a Pan Grzegorz dalej chodzi wolno i ludzi traktuje jak śmieci.
KARMA WRÓCI! 2017-04-08 21:38
Rodzinka i znajome firmy wykupili to co się dało wyciągnąć z firmy.
To co było własnością leasingów zostało w zawieszeniu bo wielki Pan Grzesiu jest nietykalny przez upadłość, a tego pragnął najbardziej - żeby go za długi nie można było tknąć.
Szuja śmieje się z tych których okradł... ale oficjalnie oczywiście nic nie ma i brud z paznokci wydłubuje, żeby przeżyć.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna - Wojkowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Carbo-Stal G. Przybyłek, M.Polak Spółka Jawna