EWAS INDUSTRIEMONTAGE Ewgenija Baur

Kalisz

Opinie o EWAS INDUSTRIEMONTAGE Ewgenija Baur

rytu 2013-02-01 11:48:47
Pracowałem w tej firmie kiedyś, banda kłamców i krętaczy !! Brak szacunku do człowieka !! Na samym szczycie tej góry lodowej siedzi rosyjska rozwódka o zmiennych humorach przy niej jest dupo lizus jureczek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdego. Robią elektrykę i budowlankę. Elektrycy mają trochę godzin ale budowlańcy to 40h i koniec do domu niemieckie warunki a polskie umowy zus oczywiście najniższy. Praca była generalnie ok ale chciwość i zakłamanie tych ludzi zniechęca do pracy. Wieczne kłopoty o co popadnie. Kobita nie ma kasy bo ciągle było że jeszcze przelew nie przyszedł. Całe szczęście ze długo tam nie byłem bo sytuacja robiła się napięta. Nie polecam nikomu są dziesiątki innych firm które rozumieją to że pracownik na nich robi.
Zostaw swoją opinię o EWAS INDUSTRIEMONTAGE Ewgenija Baur - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWAS INDUSTRIEMONTAGE Ewgenija Baur