brak logo

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C.

Tychy

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C.

admin 2015-08-04 12:02
Wyraź swoją opinię o firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.
2
lokator 2016-07-30 12:55
Banda jełopów. Grupa "pseudo pracowników" Hard-plast, która wymieniała piony kanalizacyjne w Tychach przy ulicy Grota Roweckiego. Na 5 pieter 2 pracowników i 3 murarz (do murarza brak zastrzeżeń). Totalnie nie przygotowani do pracy, zero zabezpieczeń wyposażenia łazienek lokatorów (prysznice, wodomierze, sedesy). Pracownicy nie przygotowani do pracy, bez masek pyłochłonnych, bez okularów. ZERO BHP. Nadzór BHP byłby bardzo mile widziany w tej pseudo firmie. Praca w pospiechu, kompletnie na odpier... W moim przypadku tak złożyli sedes, że przez cały weekend cieknie z niego. Odpływ z wanny do rury ściekowej zrobiony w sposób na kaskadę (parabole). Pracownik stwierdził, że to wina wanny...
"Nadzorujący" Jan S. nie raczył odbierać telefonów od mieszkańców w w/w sprawie. Brak zainteresowania pracownikami i całością pracy...
Poniżej krytyki!!!
PrzyszłyLokator 2016-08-19 12:49
Witam

Czyli lepiej ich nie wpuszczać ? Pytam bo u mnie też mają wymieniać piony wodno-kanalizacyjne - rozkucie łazienki plus kuchnia plus odpływ od sąsiadki nade mną .

pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane HARD - PLAST S.C.