SCANCLIMBER SP. Z O.O.

Gniezno

Opinie o SCANCLIMBER SP. Z O.O.

nick 2010-11-02 17:51:14
Organizacja i zarządzanie w tym zakładzie niezmiennie jak w latach 80-tych - totalna porażka. Do tego zarobki również nie na czasie więc nie polecam.
vettlan off\'. 2011-12-20 14:05:36
Potwierdzam jako były pracownik. Marne zarobki.
bubu 2014-09-25 13:16:23
ta firma to DRAMAT pod każdym względem, kadra zarzadzajaca to jakaś kpina i zarobki na poziomie dac jak najmniej i tak bedziesz tu pracowal bo gdzie cie przyjma... wstyd, a finowi raczki zacieraja i kasuja 4 razy tyle za zrobiony sprzet
Batory 2015-01-10 12:27:23
Szkoda czasu i produkowania sie podczas prezentacji własnej osoby przed panem dyrektorem. Zarobki na produkcji to minimalna 1750 brutto plus 100zl premii . Na dzień roboty wychodzi 64zl i człowiek ma się cieszyc jak głupi. Na zakładzie większość pracowników to ludzie po 50. Oni już nie chcą się postawić bo już sobie wyrobili podczas komuny lepszą emeryturke a tu mają sobie taka prace byle do emerytury ,a młodzi którzy pracują tłumaczą sobie że : a gdzie ja pojde, a tu mam na miejscu , a jest jak jest ,chociaż ten zus mi płacą. LUDZIE JAK TAK BĘDZIECIE MÓWIĆ TO JESTESCIE JELENIE GNIEZNA I CALEJ POLSKI (EUROPY) Ciekawe jak Ci młodzi chcą założyć rodziny? No chyba nie za 1300zl netto . HAHAHA
inż 2015-02-17 08:25:49
Zarządzanie produkcją nie działa w tej firmie odpowiednio. Widać to po halach produkcyjnych gdzie panuje fizyczny bałagan. Często coś wykonuje się na ostatnią chwilę w wielkim pośpiechu chociaż można tego uniknąć. Zarobki wśród pracowników produkcyjnych nie przekraczają znacznie minimalnej krajowej. Na wyższe wynagrodzenie mogą liczyć specjaliści z wyższym wykształceniem którzy są doceniani - zarobki przekraczające o kilkanaście procent średnią krajową. Czyli na poziomie poznańskiego rynku pracy. Dzięki temu jeszcze pracuję w tej firmie.
Były pracownik 2015-04-16 15:04:51
Warunki pracy na halach fatalne, zarobki na poziomie 1700-1800zł + 100zł premii średnio 2 maksymalnie 3 razy w roku, brak możliwości podwyżki wynagrodzenia. Nie polecam
Były pracownik 2015-08-20 15:57:32
Uwaga młodzieży omijajcie ten zakład pracy.Zarobki na poziomie 1600 zł.Oraz prosze uważać na największego konfidenta ślusarnii Marka K., który tylko donosi oraz podlizuje się swoim przełożonym a nie ma pojęcia na temat pracy fizycznej. ps. Łazi spocony od chodzenia i od myślenia.A tak system pracy ok i inni ludzie tez ok
ZZ 2016-02-03 18:18:20
Zarządzanie na produkcji i w biurach raczej dramat, pensje zróżnicowane w zależności od stanowiska i stażu, firma nie wykorzystuje potencjału, dużo roboty wyjeżdża w kooperację bo główny technolog na robocie się nie zna, produkcja robi praktyczne bez technologii - tylko dzięki temu, że wiara się zna na robocie maszyny jako tako się udają, handel też słaby, w dodatku Finowie, którzy w ogóle nie inwestują w zakład a oczekują cudów, zamiast dać forsę na nowe maszyny albo pensje to zatrudnili uzdrowiciela, którego działania nic nie dały oprócz tego, że facet po kilku miesiącach już podjeżdżał Lexusem, wyrzucone pieniądze, ludzie i atmosfera na ogół OK, oczywiście chamy i prostaki też są, jak wszędzie, firma jak wiele innych, ciągle trochę na pograniczu komuny i nowoczesności
Andrzej 2016-09-15 13:15:32
Maxcess Sp. z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej (ok 30 km od Gniezna), głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: Tokarz i CNC operator (sterowniki: Heidenhaim). Pracując 5 dni w tygodniu / 40 h zarobki ok 2500 netto (tokarz), ok 2700 PLN (CNC operator). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV andrzej.soliwoda@maxcess.eu.
ZZ 2016-11-29 12:36:13
ZZ

Ja tam pracowalem iles lat temu jako Dyrektor. Prezes cwaniak prostak prymityw bez wiedzy.
Zrobilem porzadke, usprawnilem dzialanie czesci firmy skokowo a jak to zrobilem to czlowiek ten pozbyl sie mnie w ciagu 3 minut. Marna firma, marni wlasciciele, marni dyrektorzy.
Ja znam ang i niem, 40 szkolen w tym polowa za granica. Gdybym byl prezesem bylbym w stanie przemodelowac caly model i firma zarabialaby 2-3 miliony wiecej a ludzie w zaleznosci od stanowiska tak 1000-1500 netto wiecej.
Ja mialem slabych ludzi. Moze niektorzyw miare pracowici ale za 1500 czy 2000 nie znajdzie sie madrych ludzi.
Ja zarabialem okolo 7 tysiecy na reke.
Marny kraj, marni ludzie, nie ma gdzie pracowac. Nie polecam tego miejsca.

W Polsce na 6000 firm powyzej 100 pracownikow madrych swiatlych i przy tym z odrobina serca jest mysle tak 200-400 firm. Reszta to tragedia. Smutny obraz. Nie ma gdzie pracowac.
Zostaw swoją opinię o SCANCLIMBER SP. Z O.O. - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCANCLIMBER SP. Z O.O.