EBS s.a. (5aSec Polska)

Opinie o EBS s.a. (5aSec Polska)

admin 2015-08-04 12:58
Miałeś do czynienia z firmą EBS s.a. (5aSec Polska) i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.
zołza 2016-11-15 12:01
01.12.2016r. w sądzie w dużym mieście małopolski odbędzie się rozprawa apelacyjna. Apelację złożyła firma, gdyż PRZEGRAŁA proces, jaki wytoczyłam EBS SA za zwolnienie mnie z paragrafu 52 - za oszukiwanie firmy, klientów, przyjmowanie zleceń i niewykonywanie ich, za zawyżanie cen usług i wyłudzanie premii. Przypięto mi metkę oszusta i złodzieja, nawet alkoholika, nie wypłacono ciężko wypracowanej premii za dwa miesiące. Tylko dlatego tak postąpiono, bo był potrzebny mój etet dla osoby powracającej z wychowawczego....... Razem ze mną, pan Dariusz S. były regionalny, zwolnił kierowniczkę placówki, bo ...."mnie nie upilnowała"! Też dyscyplinarnie. Osobę prawie z 10 letnim stażem! Prawdziwy powód? Na następny dzień wracała kierowniczka Ewelina z wychowawczego. Ale życie lubi zakpić - w dniu powrotu "nowa-stara" kierowniczka zadzwoniła do pana Dariusza S., że nie wraca, bo JEST W CIĄŻY!! Facet rozwalił obsady placówek, bo wydawało mu się, że się zna!
zołza 2016-12-08 12:34
WYGRAŁAM!!!! Teraz oczekuję przeprosin od firmy............... I wyegzekwuję je! Z dużą stratą materialną firmy.
Zostaw swoją opinię o EBS s.a. (5aSec Polska) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBS s.a. (5aSec Polska)