EBS s.a. (5aSec Polska)

Opinie o EBS s.a. (5aSec Polska)

admin 2015-08-04 12:58
Miałeś do czynienia z firmą EBS s.a. (5aSec Polska) i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.
zołza 2016-11-15 12:01
01.12.2016r. w sądzie w dużym mieście małopolski odbędzie się rozprawa apelacyjna. Apelację złożyła firma, gdyż PRZEGRAŁA proces, jaki wytoczyłam EBS SA za zwolnienie mnie z paragrafu 52 - za oszukiwanie firmy, klientów, przyjmowanie zleceń i niewykonywanie ich, za zawyżanie cen usług i wyłudzanie premii. Przypięto mi metkę oszusta i złodzieja, nawet alkoholika, nie wypłacono ciężko wypracowanej premii za dwa miesiące. Tylko dlatego tak postąpiono, bo był potrzebny mój etet dla osoby powracającej z wychowawczego....... Razem ze mną, pan Dariusz S. były regionalny, zwolnił kierowniczkę placówki, bo ...."mnie nie upilnowała"! Też dyscyplinarnie. Osobę prawie z 10 letnim stażem! Prawdziwy powód? Na następny dzień wracała kierowniczka Ewelina z wychowawczego. Ale życie lubi zakpić - w dniu powrotu "nowa-stara" kierowniczka zadzwoniła do pana Dariusza S., że nie wraca, bo JEST W CIĄŻY!! Facet rozwalił obsady placówek, bo wydawało mu się, że się zna!
zołza 2016-12-08 12:34
WYGRAŁAM!!!! Teraz oczekuję przeprosin od firmy............... I wyegzekwuję je! Z dużą stratą materialną firmy.
zołza 2017-02-28 19:35
25.01.2015r. kierownik regionalny na małopolskę Dariusz S. wręczył mi zwolnienie dyscyplinarne. W piśmie motywującym zwolnienie, podpisanym przez niego z upoważnienie dyrektora Macieja Sz. było - "za zawyżanie cen, wyłudzanie premii, niewykonywanie usług za które zapłacili klienci". Zostałam jednym podpisem - złodziejem i oszustem!!!!! Podpisem kierownika regionalnego na małopolskę!! Uprzedziłam go co zrobię i co się stanie, a ja zawsze dotrzymuje słowa!!!!!!! BO BYŁAM NIEWINNA!!!! Zlekceważył mnie. Nazywał alkoholikiem i chwastem. Oddałam sprawę do sądu. Wygrałam. Nawet apelację złożoną przez EBS. Firma wypłaciła mi w grudniu 2016 r. odszkodowanie za niewłaściwe zwolnienie. Ale.... UWAGA!!!!! Zwolnienie dyscyplinarne wg regulaminu firmy dyskwalifikuje zwolnionego pracownika do wypłaty premii - wydajnościowej i za efektywność. A to zazwyczaj są niezłe pieniądze. 30. 03.16r. sąd orzekł, że pracodawca NIE MIAŁ PRAWA zwolnić mnie dyscyplinarnie. 01.12.16r, sąd apelacyjny podtrzymał wyrok. DO DZISIAJ WG FIRMY MAM STATUS ZWOLNIONEJ DYSCYPLINARNIE!!!!! Firma "wisi" mi za grudzień 2014 i styczeń 2015!!!!!! Mimo przyznanej mi przez sąd wypłaty odszkodowania przez firmę, czym przyznała się do winy!!!! Do dziś EBS nie przysłał mi poprawionego świadectwa pracy, ani nie przelał ciężko wypracowanych przeze mnie pieniędzy!!! Zmieniono główną kadrową, księgową, które nie mają bladego pojęcia o niczym!!! Dyrektor na małopolskę, regionalnego!!! Czyżby powstał precedens z powodu "praczki - prasowaczki"? bo wygrała z dużą firmą? JA JUŻ WIEM CO ZROBIĘ!!!! i to ich bardzo zaboli!!!! Ale każdy, kto zechce się zatrudnić w EBS. SA. niech będzie uważny. Każdej niesłusznie oskarżonej osobie POMOGĘ, bo wiem jak! za darmo. Bo zasady są ŚWIĘTE!!!! NIE ZOSTAŁO UŻYTE ŻADNE NIECENZURALNE SŁOWO, NIE ZOSTAŁ ZŁAMANY REGULAMIN.
Zostaw swoją opinię o EBS s.a. (5aSec Polska) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBS s.a. (5aSec Polska)