Ulenberg Sp.zo.o

Opinie o Ulenberg Sp.zo.o

gość 2016-02-27 00:56
najgorszemu wrogowi nie polecam
oszukany klient 2016-08-16 20:23
Nie slowni goniący wyłącznie za kasą ignorujacy klinta
Kirsten 2016-10-06 10:36
Brak plynnosci finansowej. Od tygodnia zalegaja z platnoscia za zboze. Podczas rozmow jestem zbywana. Mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie pomyslnie.
Agnes 2016-10-12 18:08
Kirsten u mnie tak samo faktura płatna 1.10 wczoraj miał wyjść od nich przelew a dzisiaj pieniędzy nie ma. Tak nie może być też mamy własne płatności. Nie polecam. Korzystalismy ostatni raz.
Wkur...ny 2016-11-02 17:03
Ja czekam na pieniądze 1,5 miesiąca najgorsza firma jaka jest na Pomorzu
rolniczka 2016-12-01 08:00
czy udało się panu odzyskac swoje pieniądze?
rolniczka 2016-12-01 08:06
mamy taka samą sytuacje jak Pani kłamią że przelew będzie a nie ma nic faktura płatna 20,10 dzis jest juz grudzien pieniedzy dalej nie ma zadnego kontaktu z ich strony,co robic ?
Piotr W. 2016-12-06 10:45
Ja tam problemów żadnych z tą firmą nie mam, współpracujemy od 5 lat. Owszem zdarzają się poślizgi jak ostatnio o tydzień czasu, ale po jednym telefonie do odpowiedniej osoby następnego dnia pieniążki były na koncie. Jednak ja załatwiam sprawy zbożowe z firmą Ulenberg, nie Ulenberg Sp. z o.o. z tego co wiem, w Sp. z o.o. jest tylko handel maszynami. Mam szacunek do nich, a może bardziej właściciela za to, że gdy to ja miałem problem to jako jedyni mi pomogli i podeszli jak do człowieka w przeciwieństwie do innych firm... Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Ulenberg Sp.zo.o - Główczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulenberg Sp.zo.o