Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Jurgen

MAN Trucks & Bus jest dobrą firmą ale hejt musi być.

byly MAnowiec

Dobrze ze to ustrojstwo zlikwidowali, bo czlowiek zosral zmuszony do poszukania normalnej uczciwej pracy za normalne pieniadze a nie wyzysk, i ciagle marudzenie zoltych koszul i ich zwierzchnikow, Niech sie mecza te cwoki scyzoryki

Gregor

Może ktoś mógłby podpowiedzieć coś na temat doradcy handlowego MAN Van? Jakie warunki wstępne stawia firma?

Obserwator Gandalf

Zwracam się do moich kolegów z MAN Sady/bo uważam,że oprócz znajomych twarzy miałem i mam też kolegów/o jakieś info czy próbowali i w jaki sposób,oraz z jakim skutkiem- odzyskać potrącony podatek dochodowy od wypłaconych nam/ oprócz ustawowo przysługujących/ pieniędzy.Wiem,że istnieją indywidualne decyzje Dyrektorów Izb Skarbowych bodajże w Katowicach, Krakowie i inn.oraz orzeczenia SN albo NSA w świetle których pieniądze te nie powinny być opodatkowane bo jest to pewien rodzaj odszkodowania,czy zadośćuczynienia za utracone miejsce pracy. A może istnieje już decyzja indywidualna Dyrektora Izby Skarbowej w Poznaniu dot.konkretnie naszego przypadku?Swoją drogą ani "mądrale" ze strony Pracodawcy,ani niestety również "mądrale" ze Związków i Rady Pracowniczej i tzw. kadry kierowniczej/też "mądrali"/nie pomyślał o nazwaniu tych pieniędzy odszkodowaniem lub zadośćuczynieniem.Trzeba było pytać robola z 7A2/7C3/a na końcu z 7B3/ze względu na swój pesel zwany też Gandalfem.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Operator Produkcji
Tarnowo Podgórne
Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Hanna

@alibaba rozumiem. Dla zainteresowanych pracą w MAN Trucks & Bus zapraszam na stronę internetową firmy - http://www.truck.man.eu/pl/pl/man-na-swiecie/man-w-polsce/kariera/praca-w-firmie-man-/praca-w-firmie-man.html

Hanna

@alibaba mówisz z własnego doświadczenia? Pracowałeś w MAN Trucks & Bus?

alibaba
@Hanna

przecież nie z twojego, pracowałem i nadal pracuje, ale już za przyzwoite pieniazki w trzeciej rzeszy.

alibaba

zwykla bujda, potrzebują w Polsce tylko czarnuchów do odtwórczej roboty, jak chcesz się czegoś nauczyć do niestety trzeba uciekać do MAN w Monachium, ale problem tam jest taki, ze Polaków traktują jak gorszą rasę i uznają, że w Polsce nie ma możliwości zdobycia odpowiednich kwalifikacji, by pracować tam na konstrukcji. Polak musi najpierw zaplacic frycowe w postaci kilku lat nauki konstrukcji w Niemczech za grosze, a dopiero potem starac się tam do MAN. Przy najlepszych wiatrach uda się wtedy wytargać 3000 euro netto miesięcznie. Kilku Polakow tak zrobilo.

Hanna

Jak czytamy na stronie internetowej firmy "W firmie MAN osoby studiujące mogą już podczas studiów wziąć udział w ciekawych projektach i tematach oraz połączyć w ten sposób zdobytą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem – także w ramach prac dyplomowych." Zapowiada się ciekawie! Co myślicie?

Optymista

Nie trzeba od razu wszystkiego widzieć w czarnych kolorach. Firmy przechodzą trudne chwile. MAN to duża firma da radę.

No i niestety koniec Mana w Sachach ? Już zamknięte......

ppp

Wiadomo co będzie w tym miejscu za MAN-a?

Dawny pracownik MAN Sady
@ppp

też chciałbym wiedzieć ..... Wie ktoś????

OLO

Szeregowy pracownik produkcyjny zarabiał 3000 zł netto na 5 grupie

radek

no teraz to wszystko super wyglada, dzieki, a co do zakmniecia oddzialu to nie chcesz sie przeniesc do tego drugiego, czy masz za daleko? chcoaza z twoim pewnei doswiadczeniem nie ebdziesz mial problemu znalesc czegos na miesjcu stałego, zycze powodzenia

Szczery Jerry

Zarobki będą zależne od miejsca pracy. Nie wiem czy w Niepołomicach zarabia się na tym samym poziomie co można powiedzieć zarabiało się w Sadach. Szeregowy biurowy mógł zarabiać ok 3500 - 3900 pln NETTO. .Na produkcji 2000 - 2500 , chyba, że trzaskane były ponadgodziny to pewnie więcej. Ja byłem bardzo zadowolony z pracy w MAN i polecam, szkoda tylko że Sady się zamykają....

coles

mam pytanie czy ktoś orientuje się może czy oferty pracy jako monter foteli znanej niemieckiej firmy to oferta dotycząca wlasnie firmy MAN w Sadach? czy to o inna firme chodzi?

Szczery Jerry

To wypowiadaj się na stronie poświęcnej Niepołomicą a nie MAN Sady bystrzaku.

Szczery Jerry

Jakiego większego miasta? Sady o pół stopy od poznania a raczej starachowice to ni ewiększe miasto :) I po co znowu wypowiadaja się tutaj ludzie sądzący, że to profil poświęcony zakładowi w Starachowicach. To strona o MAN SADY, SADY!!!!! Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę Man Bus Starachowice i tam sobie opisujcie kogo i gdzie zatrudniają. MAN Sady się zamyka a w zasadzie przenoszą go do Starachowic!!!!

DANA

dana dana chodzi o zakład w sadach Mana.Oj dana dana to koniec Mana.

Dana

Oj dana dana to już koniec Mana :)

Poznaniak

Raczej zyska półdarmowych roboli do pracy, by firma mogła kwitnąć a tobie by starczyło ledwo na chleb od 10 go do 10 go.

Luki

A na co tu czekać jak firmę przenoszą do Starachowic? To już ostatnie podrygi Man'a w Sadach

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty