Gubin

Opinie o ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. M. KOPERNIKA GIMNAZJUM NR1 Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W GUBINIE

Ninka 2016-03-16 22:47:40
Widzę iż nikt się nie wypowiedział a więc zrobię to jako pierwsza.
Jeżeli chodzi o tę szkołę to wnioski powinny nasunąć się już dawno a to jaka jest fatalna widać po ostatnim incydencie gdzie młoda dziewczynka prześladowana w owej szkole chciała popełnić samobójstwo. Uczęszczałam do tego gimnazjum i z ręką na sercu mogę stwierdzić że jedno wielkie G... nie polecam zupełnie. Nauczyciele, pedagodzy nie robią z takimi incydentami nic, sama byłam prześladowana. Samo podejście dyrektorki widać w tym jak nawet ucięła rozmowę na temat dziewczynki z gazetą tygodniową mówiąc tylko że pomogą dziewczynce, ale czy ukrają oprawców??? Pewnie nie
Zostaw swoją opinię o ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. M. KOPERNIKA GIMNAZJUM NR1 Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W GUBINIE - Gubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. M. KOPERNIKA GIMNAZJUM NR1 Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W GUBINIE