"ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

Działdowo

Opinie o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

admin 2016-07-22 01:14
Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dawno nie działo się nic w "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej. Dodaj opinię!
Nick 2016-10-09 02:16
To teraz dzieje się i bardzo dużo kto odchodzi z firmy to trafia do sądu (jeden podaje drugiego) albo kierowca pracodawce albo pracodawca kierowce i zawsze każdy odchodzacy z pracy kierowca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo upomina sie o swoje tzn o diety. Jaja jak berety :)
xyz 2017-01-22 00:09
Do Nick
Ten co to poszedł do sądu to po pierwsze jest zapewne psychicznie chory (heh sędzia na rozprawie o to zapytała, czy się leczył psychicznie :) ) , oszukiwał na tachografie (włączał sobie tzw. "inną pracę" potocznie "młotki") za którą miał płacone, a w rzeczywistości leżał na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kabinie czekając np. 4 godziny na prom do Szwecji, podczas rejsu promem także włączał "inną pracę" ), firma to wykryła (jakoś dziwnym trafem wśród kierowców jemu jednemu wychodziło prawie 1 tyś. zł więcej za "młotki" od reszty kierowców) i ZA TO zwyczajnie firma nie przedłużyła mu umowy. To co miał mieć wypłacone to mu wypłacili, włącznie z urlopem, podziękowano mu i tyle. Dostał furii i zwyzywał szefa przy innych pracownikach, przy okazji grożąc wszelkiej maści instytucjami (Policja, ITD, Inspekcja Pracy) został przy tym nagrany i trafił do sądu za ZNIESŁAWIENIE, sprawę przegrał.
Była ITD, była Inspekcja Pracy, na wstępie powiedzieli że dobrze go znają bo to nie pierwsza (także Pliszka - Nidzica) i pewnie nie ostatnia firma na którą donosi ów adam. Jakoś tych wyszczekanych uchybień nie stwierdzono.
Dużo szczeka, także w internecie, ogólnie dno intelektualne...tak jak jego dwóch kumpli którzy przed nim tu pracowali. Tak to jest jak technik-hotelarz zabiera się za jeżdżenie ciężarówką.

A co do firmy to jakoś pozostali kierowcy jeżdżą od X czasu i żyją pracują i zarabiają. Jakoś normalni ludzie mogą się ze sobą dogadać.
Zostaw swoją opinię o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej