"ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

Działdowo

Opinie o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

admin 2016-07-22 01:14
Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dawno nie działo się nic w "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej. Dodaj opinię!
Nick 2016-10-09 02:16
To teraz dzieje się i bardzo dużo kto odchodzi z firmy to trafia do sądu (jeden podaje drugiego) albo kierowca pracodawce albo pracodawca kierowce i zawsze każdy odchodzacy z pracy kierowca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo upomina sie o swoje tzn o diety. Jaja jak berety :)
xyz 2017-01-22 00:09
Do Nick
Ten co to poszedł do sądu to po pierwsze jest zapewne psychicznie chory (heh sędzia na rozprawie o to zapytała, czy się leczył psychicznie :) ) , oszukiwał na tachografie (włączał sobie tzw. "inną pracę" potocznie "młotki") za którą miał płacone, a w rzeczywistości leżał na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kabinie czekając np. 4 godziny na prom do Szwecji, podczas rejsu promem także włączał "inną pracę" ), firma to wykryła (jakoś dziwnym trafem wśród kierowców jemu jednemu wychodziło prawie 1 tyś. zł więcej za "młotki" od reszty kierowców) i ZA TO zwyczajnie firma nie przedłużyła mu umowy. To co miał mieć wypłacone to mu wypłacili, włącznie z urlopem, podziękowano mu i tyle. Dostał furii i zwyzywał szefa przy innych pracownikach, przy okazji grożąc wszelkiej maści instytucjami (Policja, ITD, Inspekcja Pracy) został przy tym nagrany i trafił do sądu za ZNIESŁAWIENIE, sprawę przegrał.
Była ITD, była Inspekcja Pracy, na wstępie powiedzieli że dobrze go znają bo to nie pierwsza (także Pliszka - Nidzica) i pewnie nie ostatnia firma na którą donosi ów adam. Jakoś tych wyszczekanych uchybień nie stwierdzono.
Dużo szczeka, także w internecie, ogólnie dno intelektualne...tak jak jego dwóch kumpli którzy przed nim tu pracowali. Tak to jest jak technik-hotelarz zabiera się za jeżdżenie ciężarówką.

A co do firmy to jakoś pozostali kierowcy jeżdżą od X czasu i żyją pracują i zarabiają. Jakoś normalni ludzie mogą się ze sobą dogadać.
jack 2017-03-17 21:24
No nie wierze, nawet tutaj jest głośno o firmie ABSerwis Działdowo hahaha :) Ja tam nie pracowałem, ale Działdowo nie jest duże i każdy wie, że należy omijać z daleka tą firmę. Pracowałem wiele lat jako kierowca w Olsztynie i wiem doskonale, że praca kierowcy nie jest usłana różami, ale tam w Działdowie to już jest cyrk na kółkach. Gdyby nie to, że wiem od wielu osób jak tam jest to nie uwierzyłbym bez kitu :) Tam co chwilę są sprawy w sądzie, po kolei pracownicy podają firmę za niepłacenie i łamanie praw pracowniczych lol. Firma przegrywa sprawy i Antoni B. i jego syn Rafał B. wymyślają coraz to nowe dokumenty do podpisu żeby chronić się jak najlepiej przed kolejnymi sprawami - albo kierowca podpisze albo nie dostanie wypłaty. Słyszałem tylko i wyłącznie złe opinie, więc ostrzegam przed pracą tam, bliskie jest mi środowisko kierowców i wiem co mówię. Uważajcie!! Odradzam!!
do dna moralnego rafałka b. 2017-03-21 23:29
Do xyz czyli rafała b. ty żałosny człowieczku śmiesz nazywać kogoś dnem intelektualnym?! ty ?!? Taki kłamca, oszust i dno moralne. Taki sam jak tatuś, wypisz wymaluj, taka sama kreatura, tak samo lubi kłamać i przychodzi mu to z wielką łatwością, ale jak się przekonałeś na swoje żałosne kłamstewka nie nabierzesz każdego :) Odradzam tego "pracodawce", nie zarobicie i nikt nie będzie respektował waszych pracowniczych praw. Pracodawca reprezentuje sobą bardzo niski poziom kultury osobistej i swoją postawą i zachowaniem budzi ogólną pogardę i wstręt. Nie warto się "brudzić" antonim b. i tym miejscem.
Zostaw swoją opinię o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej