"ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

Działdowo

Opinie o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej

admin 2016-07-22 01:14
Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dawno nie działo się nic w "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej. Dodaj opinię!
grzesiu 2017-04-24 23:15
Nie polecam rozpoczynać pracy w tym miejscu. Ja tam pracowałem i byłem zmuszany do podpisywania papierów, że niby otrzymałem jakieś pieniądze. Wyzysk i jedna wielka ściema panuje w tej firmie. Nie tylko ja zostałem tak potraktowany, jest znacznie więcej osób i spraw w sądzie pracy. Odradzam
OKRADZIONE 2017-07-19 16:19
Tak jak poprzednik napisał trzeba podpisywać papierki że otrzymało się jakieś pieniądze których nigdy na oczy nie widziałeś jak powiesz nie to wypad z pracy, ostatni miesiąc pracujesz za darmo jak będziesz skakał i będziesz domagał się wynagrodzenia to ojciec z synem R. najpierw wyzwą cie od różnych wyśmieja że chcesz jakieś pieniądze (skoro podpisałes że otrzymales - pod zastraszaniem zwolnienia z pracy) właściciel Cie uderzy a kiedy jesteś już wkurukuwiony nagrywają Ci a oni udają juz spokojnych i że to Ty szalejesz do tego zmyslona historia na którą mają tylko słowne potrzerdzenie plus innych zastraszonych pracowników którzy mają zeznawać tak jak szef powiedział i idziesz do sądu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sędzina z Działdowa skazuje cie za nazwanie złodzieja złodziejem.
TAK WIĘC NIE POLECAM TAM PRACY.
UWAGA !!! SZUKAJĄ KIEROWCÓW DO PRACY (Skandynawia- Dania- Polska) NA OLX !!!

PS. na tej trasie jeździłem w 3mies zarobione 8000zl
Podopisanie wynagrodzenie 11000zl nie wyplacone + przegrana sprawa 4000zl + koszty mojego prawnika 6000zl = 21000zl

Czyli 21000zł- 8000zl = 13000zl jestem straty!!!

Dlaczego GOWORK usuwa negatywne komentarze?
Zostaw swoją opinię o "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABSerwis" Zakład Mechaniki Pojazdowej