Opinie o T-KOM Pieczyrak Janusz w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie T-KOM Pieczyrak Janusz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w T-KOM Pieczyrak Janusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-KOM Pieczyrak Janusz w Będzin

Darek

Cześć ,Kiedyś pracowałem w T-Kom ,co tam słychać ciekawego ? ,bo z tego co tu czytam nie za dobrze ,zresztą pieczyrak nigdy nie był w porządku ,to gość ,który nie szanuje nikogo ,tylko własne pieniadze ,ale nie o to pytam . Co z kolegami ,kto tam jeszcze pracuje ? ,przystojny Adaś wszystkowiedzący,ha,ha,ha ,ekipa Piaski Czeladź ,pozdrawiam ,a gruby nie oślepł jeszcze od gorzały :P ?

co ludzie myslą

Popieram, zaluje ze tu pracuje ale musze.Jestem juz w trakcie rozmów z innymi firmami wiec niebawem pozegnam sie z JP i JP . Zostana z nim jego pupilki (bez urazy A.G ) ale tak tu wszyscy slysza A-daś najlepszy A-daś wspanialy A-daś zrobi i tak mogłbym wymieniac rzygac sie chce juz na te firme. Wyplaty ujeba.....ł i na narty se pojechal czy gdzies tam Panie JP wielkiego Fucka pokazuje w twoim kierunku

tez nadal pracuje

Warunki pracy moze nie sa tragiczne ale JP jest tragiczny ZERO szacunku do pracownika , traktuje nas jak bydlo w polu ale niebawem wszystko sie skonczy odejdzie mu kilku dobrych pracowników to zobaczy wtedy. Omijajcie firme nie dawajci sie nabrac na jego bajeczki kawal CH. i zlodzieja

Pracuje bo muszę .

Ha,ha ,ha,ha,ha,ha...,warunki pracy ?,ha,ha,ha,ha,ha.....

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nie napisze kto .

Przelicz sobie baranie jeden z drugim jak ma się to 1500 zł do tego przerobu ,który Ty ,czy inni robią . W (usunięte przez administratora) a was robi jak nic . Za 1500 zł ,dać się tak wyzyskać to trzeba być na prawdę wielkim baranem .

Były pracownik .

Kłamstwo na kłamstwie ,nawet bardziej bezczelne te kłamstwa ,tam w tym T-komie to się nigdy nic nie zmieni ,jak " (usunięte przez administratora) quot; był taki jest nadal . Pamiętajcie ,że pisząc te głupoty ,zachwalając tą firmę ,to jesteście takimi samymi ludźmi nic nie wartymi jak wasz beznadziejny prezes . Omijajcie tą firmę jak najdalej ,bo nie warto tam zaglądać a wiem co piszę .

Byłem zainteresowany .

Ha,ha,ha ,ha ..szkoda ,że za pajdę suchego chleba i kubek wody nie każą pracować ;) .Co to za firma ? 1500 zł na początek ,a później co ?,dają więcej ,czy to początek i koniec ?! Nawet tam nie zaglądam ,widzę ,że nie warto .

?

PIP juz byl w tym roku i co ? i nic! "...." Chlopie Chlew masz w domu , piszesz tu o czymś co nie masz nawet pojecia . Kazdy wie jak jest , czasem zle czasami dobrze jak wszedzie. Nikt Cie nie zmusze bys przychodzil do pracy , jest Ci zle to zmien robote a nie uzalaj sie . Zmienisz robote to zarobisz 1500 zł wtedy przypomnisz sobie o T-komie. Jest tu paru Chopaków z ktorymi mozna normalnie pracowac

KTOS!!

w tej firmie nabawisz sie tylko w 100% nerwicy

Sprawiedliwy

Jeżeli ktoś lubi być wyzyskiwany ,jeżeli ktoś lubi jak prezes się nad nim znęca ,zawalą pracą tak,że nie ma czasu złapać powietrza,jeżeli ktoś lubi być okradany ,oszukiwany przez prezesa ,jeżeli ktoś lubi jeździć firmowymi autami gdzie można złapać od siedzenia jakiejś choroby bo taki jest syf ,jeżeli ktoś lubi wyjść rano do pracy i wrócić późnym wieczorem styranym tak,że zasypia na stojąco ,jeżeli ktoś lubi słuchać bredni prezesa ,jeżeli ktoś lubi jak prezes go nie szanuje ,jeżeli ktoś lubi jak prezes kłamie ,jak prezes manipuluje ,jeżeli ktoś lubi przebierać się w szatni w ogromnym syfie ,jeżeli ktoś lubi chodzić znerwicowany ..to jak najbardziej ta firma jest dla Ciebie .

Ktoś
@Sprawiedliwy

Pracowałem tam i mogę to całkowicie poprzeć. Sama prawda. Radzę uciekać jak najdalej. Wyzysk za marne grosze. I teksty prezesa ja chcę żebyście zarabiali ale wy nie chcecie....

Ktoś
@Sprawiedliwy

?

Stary ty albo nie rozumiesz co tu pisze albo nie umiesz czytac . Czarne na bialym pisze ze ta Firma jest porazką pod kazdym wzgledem

?

popieram wypowiedz futrzaka !!!

?

Nadszedl czas by zmienic pracodawce !!!

...

Płytkie to co napisałeś kolego ,bardzo płytkie ..

Były ,

Na start 2 tyś ,aleś dowalił ha,ha,ha ..ja pierdziele ,nick (jjj) znaczy prezes "jp" ,dodam ,że nawet jest 1500 zł do 1700 zł ,zależy jak się panu prezesowi spało ,bo oszukuje ile się da z wypłatami ,jest nie uczciwy .

Dariusz .

Pracodawcy wykorzystują pracowników ,jest spore bezrobocie ,robią chłopaki za marne grosze nie odzywając się na warunki pracy ,na płacę . Firma T-kom ,ma wiele do życzenia i jest nie od dziś znana i odbierana negatywnie ,ten kto pracował to wie co tam jest grane nie tak . Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy nikomu .

Były .

Max 2 tyś,ha,ha ,z jakiej ty człowieku się choinki urwałeś?,max 1700 zł za całodniowy zapierdziel(soboty również) i złe traktowanie . Pisz prawdę a nie kłam .

jjj

na start 2 tyś max.

MCkwadrat

wiecie co ... dobrze nie jest ale kazdy wie jak jest,pisze, obraza sie tu .(nikogo nie bronie) Ale czegos tu nie rozumie . Pisze jedna druga trzecia osoba ze jest tak zle ze duzo godzin pracuje ze male zarobki ze szef taki i owaki to czemu nadal pracujesz ,czemu wstajesz codziennie o 5 czy 6 i jedziesz do tej pracy .Zwolnij sie ! Zmien prace! moze bedzie ci lepiej. Wiemy ze JP jest czlowiekiem takim jakim jest ale czyja to wina. Przychodzisz , prosisz o wolne ,przychodzisz prosisz o zaliczke i .... dostajesz !!! A teraz pomyslmy co sie dzieje na robocie .Nie chce pisac bo kadzy wie . Jak tu nie byc wkurwionym. Na koniec powiem ze My tez jestesmy winni . Miejmy nadzieje ze doczekamy sie lepszego ale i sami musimy pokazac ze mozna.

MCtrójkąt

Walnij się w głowę !!!

@MCtrójkąt

Sam sie walnij w glowe .Pewnie jestes tym jednym z tych co narzekaja a nadal pracuja i kto jest glabem !!!

MCprostokąt
@MCkwadrat

Wódka płynie litrami ,"wódka" a nie t-kom powinna się ta firma nazywać ,poza tym co chcesz baranie zrobić ?co chcesz pokazać MCkwadrat ?(i chyba masz kwadratową głowę skoro masz tak prymitywne myślenie ). JP,jest psychicznie chory . Znajdź sobie odpowiednią ścianę i wal w nią do upadłego ,może jeszcze zmądrzejesz :)

@MCprostokąt

Wlasnie czytam kto tu ma prymitywna kwadratowa glowe. Jestes za cienki we wszystkim co piszesz ,tak cieki ze cie nie widac baranie .Jestes Tak prostacki ze potrafisz tylko narzekac. Myslisz ze sie nie dowiem kim jestes? a wtedy to ja znajde odpowiednia sciane dla ciebie i w podskokach bedziesz w nia walil tepa glowa .Nie bronie tu nikogo pajacu ale przez takich jak ty jest tu jak jest i wiele osob chcialo by to zmienic .Szkoda mojego czasu na ciebie bo i tak zaraz tylko napiszesz ze jestem taki siaki bo nic wiecej niepotrafisz NARA i zajmij sie dlubaniem w nosie

@MCkwadrat

MC ,po pierwsze nic nie zmienisz Ty ani inni ,a dlaczego ?,bo JP tego sobie nie życzy ,zapamiętaj jedno MC ,że jemu to na rękę . Staraj się i niech inni sie starają ale to nic nie zmieni bo JP i tak zrobi swoje . Piszesz a gówno wiesz o tej firmie barani łbie .

...

Kiedyś wszyscy odejdą i sam zostanie ze swoim chorym mózgiem .Trzymajmy się dzielnie koledzy ..jeszcze :(

?

Z oficjalnych zródel wiem ze w przeciagu 3-4 miesiecy odejdzie 4 starych pracownikow i wcale sie nie dziwie .Sadzilem ze idziemy ku dobremu ale mylne mialem mysli . W tej firmie juz sie nie zmieni nic bedzie tak jak dotej pory ,ogolnie TRAGEDIA .Sam tu popracuje chyba do wiosny i odejde ,szkoda moich nerwow

Zostaw merytoryczną opinię o T-KOM Pieczyrak Janusz - Będzin

• Jak się pracuje w T-KOM Pieczyrak Janusz?

Zobacz opinie na temat firmy T-KOM Pieczyrak Janusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T-KOM Pieczyrak Janusz?

Kandydaci do pracy w T-KOM Pieczyrak Janusz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T-KOM Pieczyrak Janusz
  • ul. Wojkowicka 17C