Opinie o Darlas Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Darlas Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Darlas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darlas Sp. z o.o. w Krosno

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Darlas Sp. z o.o.?

ja Nowy wpis

Na wszystkie potrzebne do wykonania powierzonej pracy

obecny pracownik Nowy wpis

samochód służbowy, wszelkie narzędzia jakie są potrzebne do wykonania planowanych prac, odzież robocza, dobrze zaopatrzony magazyn, cotygodniowy plan pracy. Generalnie pracodawca rzetelny i uczciwy, płaci za wykonaną pracę, ceni sobie pracowitość u ludzi. Można nie mieć dużego doświadczenia, ale jak się ma chęci do pracy i nauki to duży plus. Nie ma na pewno takiej tragedii jak piszą poniżej, ktoś się troszkę zagalopował w tych negatywach, albo jego duma została urażona, bo go zwolniono. Ja nie narzekam w każdym razie

Aleksandra Nowy wpis
@obecny pracownik

No to faktycznie chyba full pakiet tu jest, jeśli oczywiście nie ściemniasz. Nie, że blacharą jestem ale o jakim aucie mowa? ;) I często ludzi się tutaj tak zwalnia, że się tak "zagalopowują" jak to ująłeś?

obecny pracownik Nowy wpis
@Aleksandra

A jakim autem chciałbyś jeździć na roboty budowlane? Mercedesem czy maybachem? Auto służbowe służy do pracy, tutaj jeździ się nim na inwestycje w celu wykonania prac różnego rodzaju, wozi się narzędzia, betoniarki i inne potrzebne rzeczy. A co do zwalniania pracowników, to niektórzy sami rezygnują - może praca nie odpowiada, delegacje, a może im się nie chce pracować, nie mnie to oceniać

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Darlas Sp. z o.o.?

Felek

Najnizsza na konto i cos do koperty w zaleznosci od humoru kierownika ktory sie stara zeby za wiele nie bylo. Szkoda czasu tam pracowac bo i tak cie wykiwaja

Dlaczego firma caly czas szuka ludzi do pracy chyba nikt mi nie powie ze ci co tam pracowali sa wszyscy leniami. Moze o cos innego chodzi zeby ludzi nie rejstrowac

Felek

Przyjmuja i zwalniaja kiedy im pasuje

Karol

@pytanie czyli dużo osób jest zwalnianych tak?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Darlas Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Dlaczego ta firma prowadzi taka selekcje wśród pracowników. Czy ludzie sa do kitu czy firma do niczego

Firmę prowadzą ludzie wiec co chcesz od firmy ?

@Odpowiedz

Moze ci co prowadza nie nadaja sie do tego

Na jakie benefity można liczyć w Darlas Sp. z o.o.?

Felek

Na nic nie licz ta firma nie ma homoru tylko ludzi wykorzystuja

Jon

Pewnie biuro sie podszywa pod kogos

Kostek

Ja mam zupełnie odmienną opinię. Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą, szanują pracowników i doceniają ich zaangażowanie. Może komuś zabrakło chęci do pracy?

@Kostek

Widocznie nie pracowales w tej firmie albo biuro podszywa sie pod kogos

Jon

Nie polecam tej firmy nikomu poprostu pracownik jest smieciem dla nich Pracujac tam to strata zdrowia i czasu Brak kultury i organizacji pracy a zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy czaly czas malo i malo a juz nie mowiac o kierowniku i jednym ze wspolpracowniku ktorzy potrawia zniszczyc czlowieka Ostrzegam przed nimi

Jon

Dla mnie nie jest tak zle w tej firmie pracowac trzeba wszedzie a ci tak pisza negatywnie to nie chce im sie pracowac

any

Ta Firma to (usunięte przez administratora) i kupa kamieni. Nie wierzcie w obietnice przed podjęciem pracy. Praca po 12 godzi dziennie, dojazdy po 100 km i więcej w jedna stronę, totalna masakra.

Rudy

Witam chyba się coś zmieniło od tego czasu jak wykonywaliscie panowie tam pracę czy dalej jest taki kanał jak mówicie Proszę o opinię jeszcze od kogoś innego jak tam jest

zenek

Witam. Unikajcie tej firmy jak ognia. Pracownik fizyczny dla nich to śmieć Praca po godzinach zarobki uzależnione od humoru kierownika tz najniższa krajowa plus cos tam do koperty jak sie nie spiszesz w danym miesiącu to zawsze można pracownikowi uwalić kasę Ciągłe zastraszanie pracownika bo musisz cos skończyć w danym dniu a roboty jest na dni kilka później pretensje ze coś zostało zrobione zle, sporo stresu - nie do wytrzymania I tak trzeba byc pracownikiem uniwersalnym bo wszystko musisz umieć byc płytkarzem stolarzem technologiem elektrykiem i jeszcze serwisantem

Ziutek
@zenek

Witam zgadzam się z Tobą w 100% , pseudo kierownik i jego wygórowane ambicje. Na papierze co innego a do koperty co innego.... porażka , taktyka rodem z lat 90-tych kiedy pracownik nie miał nic do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Darlas Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Darlas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Darlas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darlas Sp. z o.o.?

Darlas Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Lotników 37
    38-400 Krosno