FCB Ronenberger Ltd

Tarnowskie Góry

Opinie o FCB Ronenberger Ltd

Aaro 2014-01-08 20:48:32
Nie znam gorszej firmy od FCB Ronenberger totalna klapa. Wymagania nie z tej ziemi a kasa do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda czasu i męczarni. Samochody niby nowe a wraki zniszczone nic się przy nich nie robi z resztą nie ma kto jest tam taki jeden głupi kierowca co lata i naprawia i to swoimi narzędziami a zarabia parę grosz więcej od zwykłego kierowcy. Nie polecam nikomu.
Benek 2014-01-19 17:20:59
Tak masz racje kolego też tam pracowałem. Widział który kiedyś taki brud na placu i w biurze? Tak tam wygląda wszystko samochody a o kasie lepiej nie mówić. A ten co tak latał to słyszałem że się zwolnił chyba nie wytrzymał?
Laki 2014-01-19 17:58:28
To jakaś kpina a nie firma aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę. Jak takie firmy istnieją? Gdzie są te kontrole gdzie jest Sanepid, Ekologia, Inspekcja Pracy i Bhp.
Abram 2014-11-09 23:18:58
Pracuję w tej firmie i jest to chyba jedyna firma gdzie pracuje się zgodnie z czasem karty , merce są w miarę nowe
kiero 2015-03-10 12:28:31
Po wpisach poznaję że kolega co wszysko psuł i naszczescie go zwolnili msci sie na firmie a prawda jest taka ten co nie kradnie i wpracy mysli o pracy pracuje tam już 15 lat
jamnik 2015-06-02 12:43:44
Firma ta jest bardzo dobra. Prace wykonuje bez zastrzeżeń a cena jest bardzo niska.
muncja 2016-04-20 22:40:27
no na umowie zawsze jest wszystko zawarte, ale nie ma co narzekać, bo to dla wielu osób jest naprawdę bardzo sporo kasy
Zostaw swoją opinię o FCB Ronenberger Ltd - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCB Ronenberger Ltd