ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

Płock

Opinie o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

boryn 2014-09-17 09:48
nie moge nic dobrego powiedziec o orlenie.firma jest w rozsypce.szukaja oszczednosci glownie u kierowcow. procedury i przepisy sa tak sformulowane ze za wszystko odpowiedzilny jest kierowca.( usunięte przez administratora ).Pracy dostajesz tyle ze nie jestes wstanie wykonac jej zgodnie z ustalonymi proceduram( usunięte przez administratora ) byly pracownik...
anonim 2014-11-17 09:17
Tak jak powyżej, firma kpina, niby Orlen w nazwie, ale( usunięte przez administratora )stylu zarządzania dawno nie widziałem, dla tych co szukają nic nie stracą oprócz nerw, dla tych co chcą zmienić lepiej sobie darować...
jan 2015-10-19 19:37
tomek o klientów dbają ale o swoich pracowników już nie
kapelan 2015-10-20 08:58
"Tomek" chyba Jesteś,( usunięte przez administratora )że tak piszesz- jak zauważyłeś jest to forum dla pracownik-pracodawca, a nie kto za ile co sprzedaje. Ponadto, to że Orlen jest sponsorem różnych imprez masowych. który wydaje ooo-ogromne środki płatnicze a o pracowników. którzy stanowią trzon tej firmy nie dbają to o czym tu pisać Żenada
kierowca 2016-04-21 09:56
2200zl
Maja 2017-04-06 10:58
A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.
Jurek 2017-04-11 05:57
Czas pracy kontroluje itd. Tzn dyspozytor ma przypisanych swoich kierowcow i musi ogarnac czy to 1 czy 2 zmiana ?
olx 2017-04-15 18:15
Pozdrawiam pracujących w święta :)
RR 2017-06-05 03:43
Witam interesuje mnie praca dyspozytora w tej firmie. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda ta praca? Jakie zarobki, czy praca jest na zmiany. Firma działa 5 czy 7 dni w tygodniu. Jakie kwalifikacje są niezbędne itd...
Alfa 2017-07-03 19:43
Haha jako dyspozytor. Daje Ci max rok jak jesteś uparty i wytrwały.. zagrają Cię tam. Wszyscy starzy dyspozytor uciekli
region wro 2017-07-16 13:47
a.m ???
stokrotka 2017-07-21 15:01
Czemu usuwane są negatywne komentarze o pracy dyspozytora? czyżby już chętnych Wam zabrakło i musieliście działać żeby komentarzy nie było? Pozdrawiam dyspozytorów harujących jak wół 24/24.
M.A.Z. 2017-07-21 21:25
A.M już nie ma i nie będzie. Nawet największy twardziel wymiekl
MArtin 2017-07-22 22:30
A.M nie wymiekł, po prostu nie dogadał się co do warunków finansowych z przełożonymi, chciał dalej pracować ale za taką pracę jaką wykonują "niektórzy" dyspozytorzy w tej firmie należy się o wiele większe wynagrodzenie. Dziwne jest też to że niektórzy mają o połowę mniej pracy a zarabiają takie same pieniądze.
Onil 2017-07-24 18:49
Dlaczego usuwacie wpisy o zastraszaniu kierowców,o tym że muszą kręcić na boku bo z samej pensji się nie da żyć.Pozdrawiam wschód,panią Anię R. i Gerarda który ośmiesza całą Solidarność.
Onil 2017-07-26 23:00
Za wypadek w pracy wylatują z pracy,dlatego pracownicy ich nie zglaszaja
plon 2017-07-27 15:13
Ta firma to tragedia...
Sztuczka 2017-07-28 00:18
pani kierownik z Lublina przyjęła kierowcę który wyleciał wcześniej za kradzież,oczywiscie ukrecila wtedy że udało mu się odejść za porozumieniem stron.Pomogla mu bo to był jej pupil a teraz przyszedł z powrotem jakby nigdy nic i jeszcze ma stawkę wyższą od wszystkich.Ciekawe czy go w delegacje wyślę,bo wtamtym roku to miała wybrańców najmlodszych i tylko oni jeździli.Ona jest specjalistką w stosowaniu mobbingu ale niedługo zakończymy tą zabawę.
Sztuczka 2017-07-28 00:18
Maja 2017-08-09 14:14
Jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.
Alwaro 2017-09-17 16:08
Kolego czym się zajmujesz ? Survivalem jak to survivalem ? Próbuje przeżyć za wypłatę w OTP
Czarnuch 2017-09-19 20:31
I znowu przypadek kiedy kierowca poskarżył się do Gerarda że go walą na kasie i już taki nie pracuje.Kazdy pracując w tej firmie wie że to patologia.Nic nie mówisz wiec kręcisz boki a jak się odezwiesz to Cię odstrzela.Pozdrawiam związek zawodowy solidarności i panią która przypadkiem w takich momentach jest na urlopach.Obudźcie się kierowcy.
Maja 2017-09-22 09:32
@Czarnuch czy dobrze rozumiem, że zdarzają się sytuacje gdzie wysokość otrzymanego wynagrodzenia nie jest zgodna z należną jego wysokością? Wspominasz też, że za zwrócenie na to uwagi kilku pracowników firmy straciło pracę. Ktoś jeszcze mógłby to potwierdzić? Czy może jednak takie sytuacje udało się wyjaśniać? Mógłbyś powiedzieć coś jeszcze na temat tego, jak wyglądają warunki zatrudnienia i pracy kierowców w tej firmie?
Zostaw swoją opinię o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock