ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

Płock

Opinie o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

boryn 2014-09-17 09:48
nie moge nic dobrego powiedziec o orlenie.firma jest w rozsypce.szukaja oszczednosci glownie u kierowcow. procedury i przepisy sa tak sformulowane ze za wszystko odpowiedzilny jest kierowca.( usunięte przez administratora ).Pracy dostajesz tyle ze nie jestes wstanie wykonac jej zgodnie z ustalonymi proceduram( usunięte przez administratora ) byly pracownik...
anonim 2014-11-17 09:17
Tak jak powyżej, firma kpina, niby Orlen w nazwie, ale( usunięte przez administratora )stylu zarządzania dawno nie widziałem, dla tych co szukają nic nie stracą oprócz nerw, dla tych co chcą zmienić lepiej sobie darować...
jan 2015-10-19 19:37
tomek o klientów dbają ale o swoich pracowników już nie
kapelan 2015-10-20 08:58
"Tomek" chyba Jesteś,( usunięte przez administratora )że tak piszesz- jak zauważyłeś jest to forum dla pracownik-pracodawca, a nie kto za ile co sprzedaje. Ponadto, to że Orlen jest sponsorem różnych imprez masowych. który wydaje ooo-ogromne środki płatnicze a o pracowników. którzy stanowią trzon tej firmy nie dbają to o czym tu pisać Żenada
kierowca 2016-04-21 09:56
2200zl
Maja 2017-04-06 10:58
A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.
Jurek 2017-04-11 05:57
Czas pracy kontroluje itd. Tzn dyspozytor ma przypisanych swoich kierowcow i musi ogarnac czy to 1 czy 2 zmiana ?
olx 2017-04-15 18:15
Pozdrawiam pracujących w święta :)
RR 2017-06-05 03:43
Witam interesuje mnie praca dyspozytora w tej firmie. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda ta praca? Jakie zarobki, czy praca jest na zmiany. Firma działa 5 czy 7 dni w tygodniu. Jakie kwalifikacje są niezbędne itd...
Alfa 2017-07-03 19:43
Haha jako dyspozytor. Daje Ci max rok jak jesteś uparty i wytrwały.. zagrają Cię tam. Wszyscy starzy dyspozytor uciekli
region wro 2017-07-16 13:47
a.m ???
stokrotka 2017-07-21 15:01
Czemu usuwane są negatywne komentarze o pracy dyspozytora? czyżby już chętnych Wam zabrakło i musieliście działać żeby komentarzy nie było? Pozdrawiam dyspozytorów harujących jak wół 24/24.
M.A.Z. 2017-07-21 21:25
A.M już nie ma i nie będzie. Nawet największy twardziel wymiekl
MArtin 2017-07-22 22:30
A.M nie wymiekł, po prostu nie dogadał się co do warunków finansowych z przełożonymi, chciał dalej pracować ale za taką pracę jaką wykonują "niektórzy" dyspozytorzy w tej firmie należy się o wiele większe wynagrodzenie. Dziwne jest też to że niektórzy mają o połowę mniej pracy a zarabiają takie same pieniądze.
Zostaw swoją opinię o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock