ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

Płock

Opinie o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock

boryn 2014-09-17 09:48
nie moge nic dobrego powiedziec o orlenie.firma jest w rozsypce.szukaja oszczednosci glownie u kierowcow. procedury i przepisy sa tak sformulowane ze za wszystko odpowiedzilny jest kierowca.( usunięte przez administratora ).Pracy dostajesz tyle ze nie jestes wstanie wykonac jej zgodnie z ustalonymi proceduram( usunięte przez administratora ) byly pracownik...
anonim 2014-11-17 09:17
Tak jak powyżej, firma kpina, niby Orlen w nazwie, ale tak prymitywnego stylu zarządzania dawno nie widziałem, dla tych co szukają nic nie stracą oprócz nerw, dla tych co chcą zmienić lepiej sobie darować...
jan 2015-10-19 19:37
tomek o klientów dbają ale o swoich pracowników już nie
kapelan 2015-10-20 08:58
"Tomek" chyba Jesteś,( usunięte przez administratora )że tak piszesz- jak zauważyłeś jest to forum dla pracownik-pracodawca, a nie kto za ile co sprzedaje. Ponadto, to że Orlen jest sponsorem różnych imprez masowych. który wydaje ooo-ogromne środki płatnicze a o pracowników. którzy stanowią trzon tej firmy nie dbają to o czym tu pisać Żenada
dyspozytor 2016-03-22 10:16
dyspozytorzy maja najwiekszy stres 24 h swiątek piatek i niedziela
wszyscy którzy pracuja ponad rok lecza sie u psychiatry
prace w tej firmie tylko po znajomosci < łapówka> kobiety przez łóżko
zarobki tez bez rewelacji - mobbing na każdym kroku
kadra zarządzająca bez wykształcenia
Cegielski 2016-04-11 15:52
złodziejska firma ,która oszukuje kierowców
wyboca PIS 2016-04-12 18:04
wykasowaliście mój wczorajszy wpis, w którym pisałem o machlojkach skarbu państwa i byłego prezesa Orlenu. Napisze do prokuratora generalnego.HR zostaniesz rozliczona za naciąganie i oszustwo.
kapelan 2016-04-13 07:03
Jak widzę większość tu jest dla draki !!!
Skoro ma to być forum by coś pokazać w szczególności złą politykę firmy, w której pracujemy to niech tak będzie. (Tu apel do zespołu szpiegującego czytaj HR, szpiegujcie uczciwie)
Po
1. Praca kierowcy za tak śmieszne wynagrodzenie bezcenna,
2. Podejście Dyspozytorów i ściemnianie kierowców niesamowite, przykłady „planowanie kursów ponad planowe 10 lub 12 godzin pracy nagminne”, a jak coś się stanie to będzie odpowiedź przecież nikt Pana na siłę nie wysyłał to Pan odpowiada za swoje czyny.
3. Świadomość firmy, że większość kierowców by dojechać na czas przekracza zasady RD poprzez przekraczanie szybkości (gdyby wszyscy jeździli zgodnie z wyznaczonymi znakami, czyli tam gdzie 50 to 50 i tam gdzie 70 to 70 a nie, 80 bo to tylko na drogach szybkiego ruchu u nas w Kraju nie za dużo takich dróg, to firma nie wykorzystywałaby w ten sposób pracowników.
4. Wykonywanie tzw. pauzy kierowcy podczas rozładunku ( a gdzie wypoczynek dla kierowcy), nie wozimy chyba garmażerki, lecz ładunki niebezpieczne.
To na razie tyle.
kierowca 2016-04-20 17:39
firma tragedia 12-15 godz dziennie za 22000zl (kierowca) wiecznie straszony nie polecam większego kołchozu i patologi nie widzialem
kierowca 2016-04-21 09:56
2200zl
nick 2016-05-10 22:18
15 godzin to maxymalny czas pracy np. zaczynasz 6 rano a kończysz 21 wieczór przerabiane zawód nie polecam przy zamiatarki ulic tyle samo zarobisz jak sobie po liczysz godz.
nick 2016-05-10 22:18
Magier 2016-08-17 10:17
Coraz więcej zestawów stoi na placu, kursy są niezrealizowane, kierowcy odchodzą.
Jak japońce nie przyspieszą wdrażania autopilotów do autocystern, to kariera żółtego zawiśnie na włosku.
kapelan 2016-08-17 15:39
Co Ty "Magier" piszesz, przecież kierownik z rejonu zachodniego twierdzi że kierowcy pchają się oknami i ma taki wybór ofert że nie może się ogarnąć .... Zaraz skończy się sezon i nie będzie potrzeba jeleni co pracują za 2500 zł. Więc i nie trzeba będzie podnosić cokolwiek innym już pracującym kierowcom niech siedzą skoro im jest tak dobrze. A te ich obietnice od ponad już chyba roku że będzie wyższa pensja mrzonki i jeszcze raz mrzonki i kłamstwa.
-----jedno z nich ................................................
Powiatowy Urząd Pracy
w Szczecinie
Szczegóły oferty - KIEROWCA MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH

IDENTYFIKACJA OFERTY
Nazwa stanowiska: KIEROWCA MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH
Identyfikator oferty: StPr/16/3269
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY
Liczba wolnych miejsc pracy: 4
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Data rozpoczęcia pracy: 2016-07-18
Zmianowość: dwie zmiany
Miejsce wykonywania pracy: 00-000 Szczecin, Szczecin
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Minimalne wynagrodzenie brutto: 3800.00
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Praca w wolne dni: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Minimalne wynagrodzenie brutto 3800,00 - pierwsze oszustwo do sprawdzenia
kapelan 2016-08-18 06:50
#vboczek.... Ty człowieczku, o tak dużym wrażeniu na temat Firmy ciekawe na jakim stanowisku pracujesz, myślę że skoro takich mamy pracowników na stanowiskach takich jak Ty dlatego wisi TYLE ogłoszeń o zatrudnieniu Kierowców......
W normalnej firmie, gdyby kierowcy byli szanowani nie byłoby potrzeby poszukiwać tych kierowców, gdyby godziwie zarabiali nie szukali by innej pracy, lecz jak widać tej firmie nie zależy na niczym a co traci :
1. sprzęt transportowy prawie nowy - zamiast stała obsada kierowcy skaczą po autach i nikt nie przywiązuje się do danego sprzętu a to skutkuje , przeciekającymi wężami i smokami, brudem w skrzyniach, brakiem podstawowych rzeczy takich jak taśmy do tacho, no i może to śmieszne ale i szmat do czyszczenia. Więc jak ma być dobrze skoro sama firma nie dba o tak podstawowe rzeczy.
cdn.
kierowca 2016-08-21 17:18
FIRMA DNO!!! I DWA METRY MUŁU!! NIE POLECAM STRES PRESJA WIECZNE STRASZENIE ZA 230-260 GODZIN MIESIECZNIE MAX 2500 ZL NETTO MAX WIECZNIE OBIECANKI ZE BEDZIE LEPIEJ CHYBA DLA PREZESA I TYCH JEGO PRZYDUPASOW ZAMIAST ZA NADGODZINY PLACA ZA DYZURY!!!!!!! TERAZ TO KAZDY Z KIEROWCOW POWINIEN LEZEC W DOMU PO DWA LATA TYLE MA DYZUROW ZALEGLYCH DO ODEBRANIA!!!!
były kierowca 2016-08-21 17:27
TERAZ W KAZDYM Z MIAST WOZA PRYWACIARZE A ICH SAMOCHODY RDZEWIEJA POD PLOTEM NIE DLUGO BEDA SKODAMI PALIWO WOZILI ( PREZESIKI) TERAZ JEST MOMENT ZEBY RESZTKA KIEROWCOW POWIEDZIALA DOSC WYZYSKOWI I OSZUSTWOM I PRACY 12-15GODZ I ZLOZYLI WYPOWIEDZENIA
Paweł Soberański 2016-09-22 07:06
Jeden aspekt tej aprawy dla mnie jest najważniejszy i dyskwalifikuje pracodawcę na starcie. Mianowicie nabór chętnych na stanowisko kierowcy materiałów niebezpiecznych, dyspozytora czy koordynatora ds. technicznych. Jest to internetowa łapanka, która ma za zadanie pozyskać człowieka z byle jakimi umiejętnościami i w jak najszybszym czasie wypuścić w trasę. Zauważcie też, że ogłoszenia o pracy w OT idą w parze z ogłoszeniami od sochaczewskich dziad transów, busiarskich oszustów i wszelakiej maści ścierwa transportowego, które ma świadomość o tym że inaczej nie ma szans na pozyskanie dobrego kierowcy. Apeluję i zarazem informuję młodych ludzi, zaczynających z ciężkim zawodem kierowcy aby szukali pracy u przedsiębiorców uczciwych, solidnych i szanujacych swoich pracowników. Oni na pewno nie prowadzą rekrutacji internetowych i na ich stronach nie znajdziecie zakładki kariera.
Pozdrawiam.
Paweł Soberański 2016-09-22 07:07
Pozdrawiam.
Rychu 2016-10-09 01:16
@ Paweł Soberański Biorą z łapanki i chcą jak najbardziej oskubać młodego i żeby robił jak najwięcej. Poszedłem na kurierkę cało paletową Kat.C zarabiam 2600zł na rękę stała pensja nawet jak urlop biorę. Weekendy wolne fakt po około 9-10-12 godz. czasem 14godz. ale zawsze w łóżeczku i wolny weekend i żadnych ADR. Dziękuje do widzenia.
rako 2016-10-09 20:07
to moze takie rozbieznosci w wyplatachzaleza od latdosiwadczeniaalbo i od miesjaca pracy?
Szafka 2017-01-26 14:32
Firma jak odnosi się większość to jest mniej niż zero. Obecnie łapanki oblężenia kierowców, każdy jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oblężenie Orlen Ochrony na każdego z nas. Dyspozytorzy zmieniają się jak rękawiczki, jak ktoś jest już OK można się z nim dogadać, współpracować to przenoszą go na inną działkę i z powrotem zaczynamy od zera. Koordynatorzy techniczki nic nie pomogą tylko potrafią z żarówką na serwisy wysyłać..
Odnoście planowania kursy są na 12-15H zgadzam się z przedmówcami. Nie daj boże nie zjechać z trasy.
Premii brak podobno za przepały paliwa.
W nocy brak kontaktu z dyspozytorami. W sumie nie dziwię się chłopakom bo pracują po 24H na dobę.
Radzę się zastanowić nad pracą u tego pracodawcy.
Szafka 2017-01-26 14:32
Premii brak podobno za przepały paliwa.
Radzę się zastanowić nad pracą u tego pracodawcy.
Maja 2017-04-06 10:58
A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.
Kamillo 2017-04-10 20:49
Byłem na szkoleniu jako Dyspozytor :) HAHA !! O pomstę do nieba prosi ta firma. Dziwne że nie ma w naszym kraju instytucji albo dostają w łapę która sprawdzi czas pracy!
Kierowcy jeżdżą 24H a dyspozytor od 07:00 do 15:00. W rzeczywistości 24H na dobę.
Dziękuję !
Podobno w ciągu roku się około 40 takich osób jak ja przewinęło.
Ciekawe weterani jak długo wytrzymają :)

Pani Maju.
Warunki to 2800 brutto + 450 zł za godziny nadliczbowe. W rzeczywistości jak napisałem 07:00-15:00 na papierze lecz przy komputerze to od 07:00 do często gęsto 03:00 04:00 w nocy w zależności od startu kierowców wożących paliwo/

Może jakaś gazeta się zainteresuje albo TV!! Bo PIP nic nie robi podobno była kontrola ale nie znam szczegółów.
Kamillo 2017-04-10 20:52
I wszystkie kwoty są oczywiście BRUTTO!! Chętnie proszę o kontakt do Pani redaktor opowiem wszystko ze szczegółami. Co wiem to powiem
Jurek 2017-04-11 05:57
Czas pracy kontroluje itd. Tzn dyspozytor ma przypisanych swoich kierowcow i musi ogarnac czy to 1 czy 2 zmiana ?
Kamillo 2017-04-11 16:18
Czas pracy kierowców kontroluje ITD. A Dyspozytora czas pracy??!! Dasz Pacanowi jednemu czy drugiemu pracy na 12H to cie zjedzą przez telefon. Każdy zaraz chory albo idzie do lekarza.
olx 2017-04-15 18:15
Pozdrawiam pracujących w święta :)
Zostaw swoją opinię o ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Transport Spółka Akcyjna Płock