Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska w Piotrków Trybunalski

Pracowałem u Pana Kowalskiego na stanowisku kierowca i szczerze nie polecam.W czasie mojej miesięcznej kadencji przewineło się tyle ludzi że masakra.Sytuacja jak codzień nerwowa, ponieważ jak zwykle braki kadrowe.Praca codziennie po 10 godzin,aby uzyskać wolne to musi być świeto.A nawet jak otrzymasz wolne to musisz być pod telefonem bo bo ktoś może się wysypać.Płacone jest od kursa 180 zł co jest stawką śmieszną na te czasy.Poza kursem który się wykona trzeba umyć całe auto i wynieść zlewki.Dużo osób pracuje tam bez umowy.

Paweł O
@Anonim

Ja również pracowałem u tego(usunięte przez administratora) jako kierowca. Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracownika w tym bałaganie. Praca po 10-12 godzin dziennie,zero zapłacone za nadgodziny,ciągle pretensje,wrzeszczenie na pracownika, czepianie się dosłownie o wszystko,praca w ciągłym stresie,problemy z umowami,wiele osób pracuje bez umowy,nie chce nawet mówić w jakich warunkach pracują kucharki i pomoc,sprzątane tylko w razie zapowiedzianej kontroli. Jak już niejedna osoba napisała omijać tą firmę z daleka. Praca dla desperatów i ludzi którzy nie szanują siebie.

niepowiedzialempanuwszystkiego

Właściciel oderwany od rzeczywistości. Wrzeszczy i poniża pracowników. Wydaje mu się że wie wszystko najlepiej na każdy temat. Jednym z tekstów który zapamiętam na zawsze był - nie trzymaj nogi na hamulcu bo się żarówka stopu szybciej spali... Produkty do gotowania posiłków kupowane są najgorszej jakości, najtańsze, najlepiej z przeceny. Po wejściu na samą stołówkę czuć smród jak by w kuchni rozkładały się zwłoki. (usunięte przez administratora) sknera, manipulant, człowiek niegodny zaufania. Nowym pracownikom mówi że negatywne komentarze na temat jego firmy są od konkurencji - bzdura! Wszystko co jest napisane na tej stronie to prawda. Omijać szerokim łukiem. Karma wróci do tego człowieka ze zdwojoną siłą.

????
@niepowiedzialempanuwszystkiego

No to ciekawe. A mnie zastanawia, co ludzi tu trzyma? Dlaczego wciąż ktoś tu pracuje, jeśli tu faktycznie jest taka sytuacja, jak piszą ludzie?? Kasa jest warta takiej pracy?? Czy nie wiem, nie ma w okolicy innych oferty i rekrutacji? To mnie zastanawia, szczególnie jak czyta się o takich rzeczach, jak sytuacja z żarówkami.

witam, widziałam, że w zeszłym roku były prowadzone nabory na pracownika obsługi cateringu. Praca mnie zainteresowała, ponieważ była wtedy możliwa na 1 / 2 etatu. czy to dalej możliwe? jedynie taka forma by była dla mnie odpowiednia i z lokalizacja mi po drodze. w tym zakresie z godzinami wszystko jest ok?

Zuzanna
@Anonim

Czyli codzienne nadgodziny to norma tam? A płacą za nie więcej czy tyle samo co normalnie? Mówisz o pracy bez umowy, dziwne że ludzie się na to godzą. Ale reszta ma umowę o pracę czy tylko na zleceniach tam się pracuje? W ogóle to mycie auta itp. się wlicza w czas pracy jeszcze mam nadzieję?

Paweł O Nowy wpis

Kinga W Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca,posiłki mało smaczne,surówki nieświeże na dodatek wszystko bylo zimne,byłam z mężem 2 razy po wizycie u lekarza w budynku banku obok, lecz 3 raz już napewno nie odwiedzimy tego baru.

Rico45

W SKRÓCIE MENU KATALOG OPINIE ZDJĘCIA INFORMACJE Podsumowanie opinii w Google Opinie nie są zweryfikowane 5 4 3 2 1 2,2 (6) Sebcio 7777 6 opinii·7 zdjęć tydzień temu NOWA Omijać to miejsce szerokim łukiem !!! Zacznę od obsługi tej jadłodajni, Pani wydająca posiłki od Pn-Pt w godzinach 15.30-16.00 bardzo niemiła,opryskliwa i antypatyczna,wiecznie niezadowolona,jakby pracowała tam za karę na odróbce. …Więcej 3 Martwy_Dża 3 opinie 3 miesiące temu Najgorszy bar mleczny w Piotrkowie nie mówiąc o właścicielu który wyzyskuje pracowników dając im w 2023 8 zł na godzinę , śmiech na sali 1 Konrad Lokalny przewodnik·44 opinie·48 zdjęć 8 miesięcy temu 1–20 zł Szału nie ma, ale można zjeść za grosze. W opcji na wynos nawet ok, bo na miejscu raczej mało sympatycznie. Obsługa miła, ale kolejki długie, pani jest jedna. …Więcej Tureckie Seriale Emanet ,Yemin , Solyanım 10 opinii 2 lata temu Yuliia Nikitchyna 6 opinii·2 zdjęcia 3 lata temu Robert Zdonek 44 opinie·2 zdjęcia 2 lata temu Sebcio 7777 6 opinii·7 zdjęć tydzień temu NOWA Omijać to miejsce szerokim łukiem !!! Zacznę od obsługi tej jadłodajni, Pani wydająca posiłki od Pn-Pt w godzinach 15.30-16.00 bardzo niemiła,opryskliwa i antypatyczna,wiecznie niezadowolona,jakby pracowała tam za karę na odróbce. Menu co dzień takie same,zupy ,mięsa ziemniaki co dzień zimne. Mięsa tak spieczone, ze pokroić nie można. O godzinie 16 zapomnij ze cokolwiek jeszcze zjesz,przychodzac po 10 godzinach pracy ! Z resztą JAKI PAN TAKI KRAM Panie Kowalski ! Niech Pan w końcu zacznie dbać o jakość i smak i zatrudni ludzi do obsługi z aparycją i odpowiednim podejściem do klienta gdyż jak widać po opiniach Panu kultury i ogłady też brakuje ! (usunięte przez administratora) Nie ma się co dziwić ze nie ma Pan stałej ekipy od lat,gdyż każdy kto ma choć odrobinę poczucia wlasnej wartości i szanuje samego siebie omija takiego pracodawcę,którego chyba juz w Gastro każdy w Piotrkowie zna ! W dniu dzisiejszym tj.12.03.24 odwiedziłem po raz kolejny tą jadłodajnie celem sprawdzenia czystości i jakości posiłków i proszę bufetowa ta sama w ciemnych włosach z ubytkami w uzębieniu co ponad miesiąc temu,niezadowolona,opryskliwa z telefonem w ręku z wielką łaską wydawała cudowne wstrętnosci klientom. Surówki z dnia wczorajszego lub z niedzieli zmieszane z małą ilością świeżej,wszystko ponownie zimne,ziemniaki,sos,pulpety gdyż nic innego o godzinie 15.30 juz nie ma ! Produkty najniższej jakości ! Stoły tak klejące i brudne ze aż nie chciało się tam usiąść,brak serwetek w serwetnikach,krzesła klejące i brudne. Jeszcze raz powtarzam omijać to miejsce z daleka,niech się żywią tam te leśne dziadki, które koczują juz od 15.00 by kupić te wstrętnosci i ładować w pojemniczki bo za pół ceny ! Psa bym tam bał się nakarmić a co dopiero podawać to ludziom !

Kuba1990 Nowy wpis
@Rico45

Posiłki zimne i nie doprawione,ziemniaki soli nie widziały,stoły rzeczywiście brudne a ta gwiazda jak Pan pisze z brakami w uzębieniu za bufetem rzeczywiście mało przyjemna,dziwie sie ze to jest jeszcze otwarte,ciekaw jestem jak to wygląda w Bełchatowie ale warto sprawdzić:) pierwsza moja wizyta i niestety ostatnia !

Widziałem, że w ubiegłym roku szukali kierowcy na 1 / 2 etatu, ja teraz szukam czegoś do dorobienia sobie. Tylko jak teraz piszecie o jakichś problemach z kasa z niewypłacanymi nadgodzinami to nie wiem na ile dorobić bym sobie teraz mógł. Swoją drogą dużo tych nadgodzin ma sam dostawca? Tu stale jest ruch?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Homoniewiadomo

Niestety nie ma żadnych jakichś świadczeń dodatkowych z płaconymi nagdodzinami. Ten tyran uj Kowalski nie płaci żadnej złotówki ani grosza lecz tylko praca dla naiwnego pracownika jest za darmo i zmarnowanie czasu za bezcen sił i nerw. Oshoust i tyle.

SEBCIO777

Każdy z Piotrkowa jest w temacie warunków pracy? mnie mało co wiadomo zatem, bo spoza jestem? ciekaw byłem właśnie czy opłacałoby mi się dojeżdżać. Widziałem po prostu, że pisali kiedyś o pracy kierowcy a jestem doświadczanym dostawcą. Ciekaw jestem jak płacą w tym roku? podacie kwotę za dobę?

SEBCIO777

Omijać to miejsce szerokim łukiem !!! Zacznę od obsługi tej jadłodajni, Pani wydająca posiłki od Pn-Pt w godzinach 15.30-16.00 bardzo niemiła,opryskliwa i antypatyczna,wiecznie niezadowolona,jakby pracowała tam za karę na odróbce. Menu co dzień takie same,zupy ,mięsa ziemniaki co dzień zimne. Zalewaja 7 dni w tygodniu. Mięsa tak spieczone, ze pokroić nie można. O godzinie 16 zapomnij ze cokolwiek jeszcze zjesz,przychodzac po 10 godzinach pracy ! Z resztą JAKI PAN TAKI KRAM Panie Kowalski ! Niech Pan w końcu zacznie dbać o jakość i smak i zatrudni ludzi do obsługi z aparycją i odpowiednim podejściem do klienta. Jak Bur.el przynosi straty,to wymienia się kur.y a nie firanki Szanowny Panie !!! Nie ma się co dziwić ze nie ma Pan stałej ekipy od lat,gdyż każdy kto ma choć odrobinę poczucia wlasnej wartości i szanuje samego siebie omija takiego pracodawcę,którego chyba juz w Gastro każdy w Piotrkowie zna !

Nie łapię chyba o co chodziło w tej najnowszej opinii z tymi 8 zł na godzinę w 2023? I tak poza tym skoro zbliża się 2024, to jakie zarobki na ten czas będą docelowo już przewidywane? Czy wiadomo? Z miesiąc temu sprzedawcy szukali, dlatego się orientuję

Najgorszy bar mleczny w Piotrkowie nie mówiąc o właścicielu który wyzyskuje pracowników dając im w 2023r 8 zł na godzinę , śmiech na sali

niepowiedzialempanuwszystkiego

Nadia
@niepowiedzialempanuwszystkiego

Cześć, mogę wiedzieć, na jakim stanowisku konkretnie pracowałeś? Kierowcy/dostawcy? I ile ci się udało wytrzymać, skoro takie warunki tu panują? Ja chce aplikować do pracy na kuchnie, niestety nie mam możliwości co do wybrzydzania z miejscem pracy:( Atmosfera wśród pracowników, chociaż na plus? Łatwo się tu dostać do pracy, czy mimo wszystko sporo jest chętnych?

@Nadia

W ogóle nic nie zmieniło sie atmosfera to na wielki MINUS (usunięte przez administratora) Chyba że chcesz się uwalić na własne życzenie i zostać bez pieniędzy jak skoro jest bezdusznym człowiekiem i może on uciąć pensje za byle co to już byś poszła prędzej do Inspekcji Pracy tak aby wyjaśnić im to i załatwiła ich tak jakby miał już w banku a ten uj Kowalski z synalkiem konradkiem już nie podnieśli się razem we dwóch mieli sami za swoje. Nikt mądry i normalny człek nie poszedłby tam pracować, więc mogę Ci odradzić żebyś omijała szerokim łukiem jak ognia...

????
@niepowiedzialempanuwszystkiego

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska?

Cos widzę ktoś tu komentował odnośnie pracy jako sprzedawca, a co z ewentualnymi warunkami dla pracownika cateringu? (w tym rozwożenie posiłków) taka oferta mi się wyświetliła na linku, z tydzień temu ja wrzucali i nie widzę by ktoś przez portal się zgłaszał. W tym przypadku wiecie jakie są warunki i czemu szukają?

Mam doświadczenie w pracy jako Sprzedawca. Myślicie, że firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Pawcio

Bardzo nie polecam pracy w Piotrkowie Tryb i Bełchatowie (to samo jest identycznie w dwóch regionach). (usunięte przez administratora)e na pracowniku. (usunięte przez administratora)i arogancja, (usunięte przez administratora). Zbyt napięta sytuacja, wykorzystywanie, (usunięte przez administratora)(wprowadzanie nerwówki z chaosu, poganianie za mało czasu, wymuszanie wrażliwych osobistych spraw prywatnych), brak dystansu. Brak przerwy, której możemy o tym zapomnieć w pracy, gdy ktoś ma taką ochotę na picie lub jedzenie (oczywiście jak każdy miał ze sobą przyniesioną z domu). Brak zadbania o pracownika do którego miałby dostęp do jedzenia i picia, ale za nie trzeba płacić niż dać komuś w rece – innymi słowy mówiąc chytrzenie na cudzej pensji z pracownika. Dużo jedzenia, które trafiają do wora w koszu. Brak kultury i poszanowania do pracowników, obgadywanie za plecami, atmosfera bardzo zła, bezczelne komentowanie. Narzucanie swojego bezsensownego zdania. Praca za godzinę 11 zł , prawie codziennie po 10 godzin. Brak wolnego dnia gdy potrzeba wziąć na urlop lub na kilka dni tygodnia. Zabieranie za wszystko, wyzysk na pracowniku. Nieprawidłowe rozliczanie z pensji pracownika, niesprawiedliwie traktowanie pracowników. Odradzam zaczynania pracy w jego firmie u tego(usunięte przez administratora)omijać go szerokim łukiem i nie dajcie sobie mydlić oczu.

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Homoniewiadomo

Kompletnie nic się nie zmieniło to zawsze sama sytuacja (usunięte przez administratora) wszystko obcinane pensje, brak kultury i poszanowania do pracowników przez szefa właściciela H. Kowalskiego. Cały czas niezmiennie zarządza sam w jego wykonaniu manipulowanie i (usunięte przez administratora) innych ludzi (usunięte przez administratora). Praca za godzinę (usunięte przez administratora)zł, a nie żadna podwyżka o (usunięte przez administratora)zł totalna ściema przez szefa właściciela. Właściciel szef ucina pieniądze na czas miesiąca po miesiącu. Wymyśla jakieś bzdury i klepie głupoty wmawiając że na niby będą jakieś zmiany i poprawi ciężką sytuacje w swojej firmie, a tu nic nie zmieniło się po prostu (usunięte przez administratora) i ździerstwo w biały dzień. Zatrudnia ludzi z umową (usunięte przez administratora), wykorzystywanie ich, szantażowanie (ciągle poganianie za mało czasu, wprowadzanie nerwówki z chaosu, wymuszanie wrażliwych osobistych spraw prywatnych), kradnie czyjąś czas pracy czyli obcina ciężko zarobione pieniądze z pensji pracownika. Jedynie co można wymienić wielkie minusy to brak urlopu i wzięcia wolnego czasu na weekendy (w sobotę i niedziele), (usunięte przez administratora) i brak przesyłania pieniędzy na konto bankowe pracownika tylko podawane gotówką do ręki. Takie są pewne źródła info od byłych pracowników.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Homoniewiadomo

Ten tyran w ogóle nic nie płaci wynagrodzenia i ciągle ucina na czas po czasie miesiace bo tak nic nie zmieniło się. Potwierdzam, że wszystkim pracownikom ucina po kolei i tak cały czas jest. Takie są pewne źródła info od nowo zatrudnionych pracowników i byłych pracowników.

Kiti76

Zgadzam się z panem.zaraz minie 4 lata jak nie pracuje.(usunięte przez administratora)wysmiewanie,obgadywanie,od pracowników komentarze,że ktoś się spóźnił 5 minut.(z busami i pociągami różnie,mogą być opóźnienia).w piątki nie miałam prawa do przerwy,trzeba było ryby gotować,oczywiście jeśli się w końcu poszło na przerwę np. o 13 Nike zostawiało to komentarza "o już siedzi ja cały dzień robi i nie usiadłam".tam chyba nie dotarło stwierdzenie,że każdy organizm jest inny.na tej kuchni była duchota,nerwiaka i (usunięte przez administratora).do końca życia nie zapomnę (usunięte przez administratora)2 tygodnie bez wolnego po 10 godzin,a to wszystko za dziesięć PLN. Jedzenie ci da....chyba,że sobie na bufecie kupisz.bufetowa pani co stała za lada wystawiają paragon z tyłu pisała co dany pracownik zamówił.na moje pytanie czemu to zrobiłam stwierdziła,że "tak zarządził szef" Zawsze jak schodził i się słyszało "dzień dobry paniom" było wiadomo,że się do czegoś (usunięte przez administratora),pretekst zawsze był. Pamiętam też sytuację jak kolega w nerwowe zapomniał dać sucharów,nabił je na paragon i kazał sobie płacić.(usunięte przez administratora)oczywiscie nie masz prawa wyjść wcześniej.jesli jakimś cudem nikt cię nie zauważył,(usunięte przez administratora)

OnaOna

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy. Szczerze nie polecam. (usunięte przez administratora) Brak czasu na przerwę żeby coś zjeść ( oczywiście trzeba mieć swój posiłek, szkoda komuś miski zupy ????) napić się kawy czy poprostu odpocząć. Główna kucharka (usunięte przez administratora) od razu skreśla takie osoby po jednym dniu. Co do właściciela ... Facet bez grosza kultury osobistej. Tylko kasa i kasa to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o stanowisko kierowcy to jest wyścig z czasem. Wieczne marudzenie że za długo schodzi przy dostarczaniu posiłków i straszenie że będzie urwane z pensji. Jeśli jest jakaś awaria auta na trasie nie ma co.liczyc na pomoc właściciela ... Trzeba sobie radzić samemu. A co do auta pozostawia wiele do życzenia.(usunięte przez administratora) Radze kilka razy się zastanowić zanim sie podejmie pracę w tej firmie. Ja na pewno NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe s.c. Henryk Kowalski Janina Kowalska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Sienkiewicza 25
    97-400 Piotrków Trybunalski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042