Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Wlad pogromca sprzątaczek

skarem firma na duże OK ludzie Ok kierownictwo sie czepia ale muszom sprawdzać praca z dużym + POLECAM

Tak to prawda na środki nie żałują sprzęty tez mają jak sie zepsuje maszyna zaraz przywoza, pracowałam w innych firmach i to duzych trzeba bylo sie prosic nawet o paper do toalet bo panie na opieprzaly a my nie mieli to samo z srodkami nigdy wiecej ne bede pracowac w innej fimie zeby sie wstydu najesc Skarem pozonna firma

Stasia

w tej firmie przynajmniej jest czym sprzatac w innych nawe szczotek nie bylo a tu widac ze nie zaluja na sprzecie i pracuje wreszcie jak czlowiek mam urlop dajo na leki okulary w lipcu dostalam na rower

Maniek

Do niedawna stalem w Lunlinie za 12 zł za godzine po 300 godzin zwolniłem się od razu poszedłem do SKAREM niebo a ziemie godzim=ny zgodne z kodeksem urlopy pozdrawiam Pana Adamczyka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
HE MAN

Także polecam firme dobrze się pracuje super kierownik pozdrawiam Pana Grześka

Jurek i Alinka

Co z tego że płacą na legalu jak gówniana kasa jak by placili jak w niemcach to mozna zyc czekam tylko az bedzie to 4 tysiaco to juz nie bedziemy dorabiac to wtedy bedzie sie oplacalo robic a tak trza kombinowac

Pracuś Warszawa

Faktycznie jak piszą wszystko na legalny ale jak by można było dorobić tak do 240 godz żeby wypłata była lepsza to by było ok tak to polecam pracę w tej firmie jedna z najlepszych w Warszawie

KAMIKADZE

Bardziej uczciwa firma tam maja jak w kodeksie nie da sie przyczepic ale zarobic to sie nie da chyba ze nicki bierzesz wtedy wyjdzie kolo trojki kontrole trzezwosci wiec sie nie napijesz i ciagle przylazi jeden kontroler albo jakis. dyrektorzyna

WARGAS

Pracuje w Katowicach i uwazam ze w lepszej firmie nie pracowalem, jeszcze jakby ten kierownik nasz choc troche sie wziol za robote to by bylo super a nie siedzenie w domu na (usunięte przez administratora)

Weronika

Sprzątam w Rzeszowie pani dyrektor naprawdę spoko daja nam zwroty na leki ostatnio nawet dostalam zwrot za okuary duzo robio dla ludzi i nie dam ich opluwac za darmo nikt nie placi wiec trza zapieprzac a ze malo placo wszystkie te firmy to udus ale Skarem przynajmniej jest uczciwa firma placi za nadgodziny nie jakies rozliczenia roczne a pozniej koniec kontraktu i nie ma kasy albo inne firmy z tymi umowami na rozna spolki

Mareczek

Kurde fajnie się pracuje ale jak by nie nocki to najniższa podnieście nam pensje dyrektory

Gosia

Czy kto się orientuję czy będzie w Skaremie ten 1000 na wczasy

Basia
@Gosia

Nie wiadomo podobno masa kasy wydali na rękawiczki maski i środki do dezynfekcji, pytałam jeszcze nie wiedzą

Fruit
@Gosia

Ta dadzą Ci hehe, niech mają 2000 pracowników mieliby dopłacić 200 tysięcy ta już dopłacą nie liczylbym

Józek
@Gosia

Jak nie dadzo muszo dac przeciez to nasze piniondze laski nie robio jak nie dadzo to ja sie tam przejade do tygo prezesa

Gosc
@Józek

Ja czytałem że 1000+ nie będzie obowiązkowe dla pracodawcy

...

ale że co?

Wojtek

Pierdziele tako robote za najniższo na bezrobociu mamy wicej z zono niz jak bedziemy robic za grosze dobrze ze ten PIS jest przynajmniej dba o ludzi

Gosc
@Wojtek

Taaa dba o ludzi za Twoje i moje pieniądze

Wojek

Czy ty sie slyszysz dlatego za 2-3 lata nie bedzie pieniedzy nawet na emerytury

Wojtek
@Wojek

TAaaaa jak dajo to trza głosować na PIS ludzie tera na bezrobociu bedzie wiecej niz jak bym mial siedziec za njanizszo na posterunku

...
@Wojtek

Dba :) ciekawe co ma ten cały pis do pracy w skarem ?;O ...jakaś polityka?

Kryśka

Ja uważam że firma jest dobra dla pracownikow zawsze jak jest potrzeba to ktos z nadzoru podjedzie i pomoze maszyn i srodkow nie brakuje nie jak w innych firmach musialam sprzatac woda i zlamana szczotka kasa co miesiac jak w zegarku wolne biore jak chce

kryśka
@Kryśka

niedokońca wypłata może i jest ale osobe z grupą to wolą ale na palec ale jak ktoś ma niepełnosprawność ,to już z tym to jest różnie bywa

Magda

Czy juz wracacie do pracy?? nie boicie się, czy dalej na zwolnieniach siedzimy ??

Jurek

Ja pracuje legalnie bez ściemy naciągania z dodatkami za nocne, dodatki do leków itd. Nie (usunięte przez administratora) ostatniego zawsze wypłata od tylu lat ani dnia się nie spóźnił

Marzena

Skarem nawet w tych czasach daje nam maski rękawiczki i środki, dziewczyny że szpitala w Lublinie mówiły że im Imper kazał samemu kupować, Dobra firma skarem

Jacek

Ja też pracuje w Skarem od 8 lat jak gdzieś kończą zawsze idę na inny obiekt za nimi nigdy nie zostałem w innej firmie przedtem pracowałem po parę miesięcy w karabeli solid memling soter to co się tam wyprawia z pracownikiem zgroza A tu nigdy mnie nie próbowali oszukać pozdrawiam kierowniczke Dorotę oddział. Rzeszów

Grazyna

Nie jest różowo jak w życiu praca za najniższa ale przynajmniej są uczciwi nie naciagaja godziny ja w konsalnecie 220 240 miesiąc za najniższa w Skaremie 168 i oddali mi za leki , Dobra Uczciwą Firma

Gregor

Pracuję od roku we Wrocku i mam nadzieję ze zostanę uczciwa firma nie ma kantowania na gozinach czy jak w solidzie na sklepach zlecenie po 220 bez nocnych az sie zdziwilem nawet dali mi na okulary POZDRAWIAM SKAREM !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.