Profil firmy SKAREM

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o SKAREM

merc 2014-09-22 09:33:37
20-lecie firmy uczczono sporą imprezą w Stalowej Woli ... a wy coś dostaliście? :)
raba 2014-09-22 10:30:47
Właściciel jednej z wrocławskich firm anonimowo oczerniał na forum internetowym konkurentów. Ci uzyskali jego dane, pozwali go do sądu i żądają 400 tys. zł odszkodowania.

Marian Pażdzioch 2014-09-22 11:25:59
myli się ten kto jest przekonany o tym, że anonimowość w sieci gwarantuje mu całkowitą bezkarność. Wpis pozostawiony w sieci przypomina bowiem odciski palców pozostawione na miejscu przestępstwa.

Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/690111,internetowy-troll-stanie-przed-sadem,id,t.html
www 2014-09-22 13:33:01
a kto tu oczernia? sama prawda z całej Polski spisana w jednym miejscu
Darek 2014-09-23 07:48:26
A kogo ty straszysz ?
www 2014-09-23 13:51:44
ale tobie coś nie halo pod kopułką,czy udajesz bo ci się grupa konczy? cos bliżej powiesz o co ci chodzi ?czy z tym też masz problem tak jak i ze zrozumieniem prostego tekstu?
co autor ma na my 2014-10-01 03:37:13
Wie Pan/Pani o tym ze to jest mobbing i podlega to każe i po ID komputera można Pana/Panią znaleść
dupek 2014-10-11 15:11:04
dziadowstwo
xxx 2014-10-14 11:28:29
Śmieją sie juz z tej firmy w całej Pl , ta firma nie świadczy usług w zakresie ochrony lecz pełni role przytułku z drugą gr PS-em. ŻENADA.
gosc 2014-10-14 12:52:10
prac.ochrony nie ma obowiazku sprzatania wokol obiektow,lekarz med.pracy dopuszcza ludzi tylko do pilnowania,mozna jedynie dbac o porzadek wokol stanowiska pracy a w lublinie mysla inaczej.to niuczciwe
www 2014-10-14 17:07:53
chyba pomyliłeś/aś angielskie słowa :D albo coś nie halo z tobą
pracownik 2014-10-14 23:27:41
Dzięki za uznanie !Fajnie że Szefowie ze Stalowej docenili pracowników z HM w Warszawie tą premią ale nie wszyscy dostali !SZKODA -
pup 2014-10-28 13:26:22
FIRMA SKAREM POSZUKUJE INWALIDÓW WOJENNYCH DO OCHRONY MIENIA , MILE WIDZIANE OSOBY Z KSIAZECZKĄ KOMBATANTA
on 2014-10-29 18:43:37
Jest taki jeden inwalida ale nie wojenny jest nawet dyrektorem aby chodzić droga osoba musi mu pomagać .... gratulacje dla Właścicieli oby tak dalej
zizu 2014-10-31 11:14:55
no i gdzie te kontrole ,gdzie te kary i mandaty.......najodważniejsi widać,że siedzą i odgrażają się przed komputerami a w pracy pokorni jak dzieci :D
ziza 2014-11-03 13:18:10
Lornetke weś i luknij hahahahahahhaha
rambo maciej 2014-11-05 15:21:37
nie wyobrazam sobie sytuacji gdy się u nich zatrudnię na ochroniarza a oni mi każą grabić liście albo myć chodnik. nie pozwoliłbym sobie na to, tym bardziej że mam problemy z kręgosłupem i nie mogę za długo się schylać ani wysilać. lada moment wyślę do nich swoje papiery, może mi napiszecie ile płacą za godzinę?
krawiec 2014-11-05 17:44:51
ciekaw jestem ile dostaniemy na święta bożego narodzenia;czy będą paczki na święta dla dzieci.
olo 2014-11-06 15:56:51
Nic ha ha ha
wrrrr 2014-11-10 15:46:00
na święta dostaniecie po 100 PLN ....a prezesi po 100.000 PLN - widzisz różnicę?
t 2014-11-14 12:32:56
a właściciele spokojnie po 1.000.000 ......ktokolwiek by w tej firmie nie pracował i obojętnie na jakim stanowisku i tak traktowany będzie jak tania siła robocza i dojna krowa którą trzeba wydoić dzięki PFRON
tarnobrzeg 2014-11-25 16:09:35
o własnie było 20 lecie pracuje dwa lata nic nie dostałam
KWP 2014-12-15 09:23:33
Oddział Gł___ce dostał na świeta po 250 zł brawo dla P Prezesa
on 2014-12-16 08:34:05
Ha Ha piękna stawka
róża 2015-01-09 12:44:20
Nie bardzo rozumiem jak można nie znając człowieka pisać takie bzdury.
pracujący 2015-01-19 11:20:23
Firma była w porządku do póki Pan Bielak nią zarządzał. Teraz za rządzenie się wzięła baba, która nie ma pojęcia o rządzeniu i chyba robi wszystko żeby zniszczyć firmę. Zaczynając od nieudolnego marketingu, po zwalnianie ludzi, którzy przez 10 lat przynosili zyski, bo urazili niezgodnością Panią Prezes. Za to regionalny, który nie pozyskał kontraktów, bo tego nie potrafi ma się świetnie i kręci cały regionem. Cóż życzę szczęścia i mam nadzieję że właściciel firmy to przeczyta i przywoła Panią "Prezes" do porządku.
oni 2015-01-19 16:39:06
Tak mam nadzieję że właściciele się wreszcie otrząsną i zobaczą jak firma upada i będzie można w niej dalej pracować spokojnie.Tak jak było za rządów Pana W.spokój i stabilność a nie jak teraz.
iza 2015-01-29 18:55:52
Jako firma są ok. pracowałam 2 lata w tej firmie. Wiem z doświadczenia że narzekają tylko lenie co by brały kasę i najlepiej nic nie robiły. Jedynym ich błędem jest to że za bardzo (za przeproszeniem) wchodzą do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesom firm. np: przyszła za mnie w trakcie urlopu na zasępstwo inna, przespała się z kierownikiem i już nie miałam pracy.
Wyzyskiwacze 2015-01-30 13:54:39
Jest to firma wyzyskująca pracowników , bez umów na czas nieokreślony"podmiany umów" gdzie PIP i inne kontrole. Żerująca na osobach Z GRUPAMI. Hańba takiemu zarządowi ale może na nich przyjdzie pora.
pora 2015-01-31 08:35:20
Ta przyjdzie pora w firmie było ok do czasu.Ale teraz jest dramat.Widzę jak są ludzie wykorzystywani.Ale widać jak wykorzystują ich dyrektorzy , kontrolerzy to jest super róbcie tak dalej.A Ci w oddziałach to dopiero ich naciągają samochody służbowe do celów prywatnych , dziecko jednego dyrektora rano odbiera pracownik oczywiście służbowym samochodem i z fotelikiem i je odwozi a za 15 min Pan dyrektor wraz z żoną wsiada do służbowej skody i jedzie ale to super jak dają się tak .
super 2015-02-01 18:11:31
Tak dalej a do dna nie daleko..............
król żylety 2015-03-07 21:03:20
Aktualizacja: dno już zostało osiągnięte, obecnie są już 2 metry mułu. Właśnie są w toku kontroje US, PIPU, KWP i już wiadomo, że koncesja wisi na włosku, do tego jeden z pracownilów zawiadomił US o nieprawidłowościach w odprowadzaniu podatków za godz. nadliczbowe pracownikòw, ktòre na dzień dzisiejszy nie zostały wypłacone ale tym zajmuje sie juz PIP , wyjasniane sa rowniez takie sprawy jak praca z bronia ponad 90 godzin oraz jednoosobowe interwencje, Gotowy jest juz również pozew zbiorowy GI ze STW, który zostanie złożony w momencie zakończenia kontroli w/w instytucji. Zaistniałą sytuacją interesują się już czołowe media publiczne, które zapewne wyemitują program o tym jak można poniżać i okradać pracownikòw.
Ręce opadają 2015-03-08 08:39:26
Panie Dyjak, nie ma Pan pojęcia co się dzieje w Pańskiej firmie !
Pracownikom zabrano wszystko: godziny nocne, wczasy pod gruszą, bony świąteczne , niewypłacane są godziny nadliczbowe !
Wszystko po to żeby zataić nieudolność Pani Prezes , Dyrektoró, Marketingu i całej zgrai nierobów. To Grupa Interwencyja pracuje na wszystkich firmowych darmozjadów a premie są tylko dla tych, którzy dobrze donoszą i mają fakultet w podlizywaniu.
Prosze jak za dawnych dobrych czasów wrócić do firmy i zrobić ponownie porządek !!!
Proszę przeglądnąć FV za naprawy samochodów 3 lata wstecz, proszę przeglądnąć liste płac (jakie ludzie za donoszenie mają premie) a ci którzy uczciwie pracują mają najniższą krajową , a najlepiej proszę zorganizować spotkanie z GI STW dowie się Pan wszystkiego z 1 ręki ... mamy juz dosyć tyrania na nieudaczników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daro 2015-03-09 13:17:43
Zgłosiłem o przekrętach gdzie trzeba i kontrole już się zaczęły. Łatwo jest pisać pod pseudonimem i krytykować ludzi, którzy nie mają innego źródła dochodu. Ja rozumiem bezsilność i wściekłość tych ludzi, dlatego złożyłem odpowiednie zawiadomienia w PIP i US oraz przygotowałem pozew do Sądu Pracy. Ja się ich nie boję, a panią prezes uważam nie tylko za nieudolną ale wręcz szkodliwą dla firmy osobę.
Daro 2015-03-09 13:25:13
Firma Skarem, to typowa firma "uduś", w której pracownika traktuje się jak wyrobnika, nie płaci się za godziny nadliczbowe, hołubi się przekrętów i donosicieli, a uczciwie pracujących ma się daleko. W tej firmie przepracowałem ponad osiem lat i widziałem machlojki swoich szefów, oszukiwanie klientów nie tylko na kasie ale nawet na czasach dojazdu GI,. Do pracy byli zwykli ochroniarze, a do apanaży elita skaremu czyli p. prezes, która na każdym kroku twierdzi: "jestem kobietą" ale nie ma w niej nic z kobiecej intuicji ani kultury
My name is supercieć 2015-03-09 13:43:38
Ale narzekacie ... co miesiąc dostajecie wypłate 1200 zł, super modne ciuchy na stanie mata - made in ciucholand, skody trzymające się na naklejkach pędzą jak burza (jedyne auto,które na trasie Nisko - Janów schodzi poniżej 5 minut), czuwa nad wami sztab profesionalistów , jeden umie pisać drugi czytać , księgowość to ISO 9002 w tym miejscu matematyka popełniła samobójstwo , sprzątaczki to profesionalne urządzenie nagrywające , no i macie bez limitów zielone ręczniki warsztatowe do wycierania twarzy ! Po co wam pieniądze za godziny nadliczbowe ? Nie wystarcza wam praca w profesionalnej firmie łochroniarskiej ? , tutaj liczy się tylko człowiek ! Na każde wasze miejsce jest 100 , co prawda nie wszyscy potrafią mówić, co 40 ma prawko, ale są też gigantyczne plusy ... mają grupy !!!! i to jest to !
Skarem forever !
RE: Daro 2015-03-09 13:47:12
Daro Ty po prostu nie masz predyspozycji do tej pracy.
Umiesz dać w pysk, nie dajesz się okradać, masz wyższe wykształcenie, prawo jazdy, umiesz czytać, pisać, logicznie myślisz, masz własne zdanie ... kto cię tam kuźwa zatrudnił ?
Ty się nie nadajesz do tej roboty, Nam potrzeba profesionalistów z 15-o letnim doświadczeniem !
Daro 2015-03-09 13:59:14
Zgadzam się z Tobą, że był to błąd szefostwa skaremu, że mnie zatrudnili. Ja na prawdę nie nadaję się do pracy w takiej firmie, gdzie "twarzowcy" dostają kasę za sprzedawanie swoich kolegów, którzy wiele razy ratowali im zadki. Nie potrafię pracować z osobami bez wyobraźni
RE: Daro 2015-03-09 14:04:32
Ja Im wybaczam. W szkole podstawowej nie uczyli w tamtych czasach co to przyzwoitość.
Specjalista od samochodòw 2015-03-10 16:01:30
A mi tam praca bardzo się podoba, siedzimy sobie z panem od BHP popijamy kawe i tak dzien za dniem. O samochodach wiem tyle co nasi technicy o alarmach. Codziennie razem z marketingiem wypijamy po 10 kaw, wypalamy po 2 paczki fajek i jakos to leci ,bo przeciez nikt nie mowił, że praca jest łatwa. Denerwuje mnie tylko grupa, bo od 3 lat domagają się wymiany klocków hamulcowych,opon,świec,oleju ale kiedy ja mam to zrobic przeciez mam ręce pełne robory. Jak tak dalej będzie to będę musiał sobie znaleść coś lżejszego
Były pracownik 2015-03-11 21:44:10
Ptacowałem w tej tzw. firmie ochroniarskiej i czytając to co jest wyżej napisane mam odruchy wymiotne. Widzę,że nic sié nie zmieniło. Trzymam Daro kciuki i mam nadzieje, że zrobisz to na co mi zabrakło odwagi. Ty masz to czego ja nie miałem - wsparcie chłopaków. Razem na pewno wygracie w sądzie. Może Dyjak w lońcu dowie się co się eyprawia w firmie i kto inkasuje należne grupie pieniądze, Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Prośba o kontakt 2015-03-11 21:52:21
Daro może podasz jakieś namiary na siebie: GG, maila lub tel. Nasz oddział również chce się upomnieć o swoje. Może dołączymy się do pozwu, myślę, że im więcej ludzi tym lepiej.
Nerwus 2015-03-15 12:24:03
Jako pracownik tej nieszczęsnej firmy, śmiało mogę odradzić komukolwiek zatrudnienie tam . Pracownicy są traktowani jak śmieci, pani prezes prowadzi politykę donosicieli i podpier....czy. Jako pracownik GI jestem dozgonnie wdzięczny naszemu koledze Daro, który jako pierwszy, lecz nie ostatni postanowił pokazać prawdę o firmie, która doprowadza do tego, że ludzie sprzedają się za 50zł. Na nieszczęście dla zarządu, kilka osób posiada dowody na wszystkie przekręty jakie się tutaj dokonują. Oszukiwanie US, czy PEFRON to norma dla Skaremu, nawet się z tym nie kryją. Osoby które podpisują te dokumenty, chyba nie są świadome, że podpisują dowody przeciwko sobie... Gratulacje i gorące brawa dla nich!!! Już niedługo spotka ich za to nagroda i to nie będzie 100zł "premii" od pani prezes, która jest kobietą.
Brzeszczot 2015-03-15 12:24:30
Moim skromnym zdaniem super firma , wypłata zawsze starcza do 1-szego bo się dostaje ostatniego wiec nie każdy ma tak dobrze, a i można się rozwinąć , i ty możesz zostać dyrektorem nawet jak wcześniej sprzątałeś kible, minimalne wymagania na te stanowiska to posiadanie jednej ręki do nakładania wazeliny to wszystko !
Najlepszy stragan w mieście 2015-03-15 15:07:00
Ja chciałem stanąć w obronie pani Prezes! Nie chcę zdradzać swoich danych napiszę tylko,że mam 15 letni staż.
Pamiętam jak dziś te słowa "pamiętaj mów mi o wszystkim a będziesz tutaj kimś" i obietnice się spełniły.
Teraz nie musze już nawet klękac i całować w pierścień - mogę donosić na stojąco !
A od czasu jak z innymi dowódcami donieśliśmy na Pana Darka to nawet po 50 zł więcej na wypłacie mamy.
Czuję się wspaniale, rozwijam się w tej firmie - nawet lekarz na badaniach powiedział "pamiętam dobrze jak robiłeś byki w swoim nazwisku! a dzisiaj proszę ! IQ na poziomie małego pawiana - oby tak dalej a w wieku 50 lat zacznie Pan sam wychodzić na spacery.
Razem z moimi kolegami dowódcami trzymamy krótko za mordy tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze średnim i wyższym wykształceniem. My sobie donosimy, całą służbę siedzimy w domu, chlamy do upadłego a oni musza na Nas robić.
Pani Prezes to dla Pani: Łubu dubu łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam !
To śpiewałem Ja i 2 Twoich przydupasów.
Chciałem także zaprosić do obejrzenia mojego nowego kawałka:
https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=alFPjuoDvrE 2 minuta 45 sekunda. W środku Ja w mojej lewej z żubrem przydupas nr 1 ,po prawej mistrz świata w łacinie kolega maciusia z Klanu.
Poirytowany 2015-03-15 16:42:18
“Jestem Kobietą” firma SKAREM to są ludzie zatrudniamy ich na umowę o pracę bo “Jestem KOBIETĄ" http://skarem.pl/skarem-w-mediach a te( usunięte przez administratora )nie chcą najniższej krajowej tylko żądają godzin nocnych i nie premii tylko nadliczbówek płatnych w 50 i100 kach a ja jak mam to zrobić skoro wszystkie pieniądze wypłacam swoim przydupasom no nawet na naprawę samochodów mi nie starcza. Ale wiem co zrobię przekupię ich cukierkami może się uspokoją
RE: poirytowany 2015-03-15 17:21:54
No powiem szczerze, ze jest to film z pogranicza fantasy i s-f fabula niczym gwiezdne wojny. Jedno wielkie klamstwo i obłuda.
Oto jest dzień 2015-03-15 17:42:38
ZEJDĘ DO PODZIEMIA BY ZNÓW DONOSIĆ CI
O SZCZĘŚCIE NIE POJĘTE ZNÓW ZAROBIĘ
CHODŹ NOWY KOLEGO PODPIER....LĘ CIĘ
onna 2015-03-15 18:59:52
Jestem pod wrażeniem . Nie przypuszczałam że to tak wspaniała firma i tak utalentowana kadra.
Nerwus 2015-03-15 19:05:50
Ten film z udziałem pani prezes(celowo piszę z małej litery) jest ilustracją powiedzenia: "Niech nasze słowa zaprzeczają temu co robią nasze ręce" dla kogoś kto choć raz zetknął się ze Skaremem ta wypowiedź będzie lepszym ubawem niż występ kabaretu na żywo...
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKAREM