Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Wojtek

Czy firma potrzebuje pracowników? Może coś podpowiecie?

J.L

Niechce byc tutaj odebrany jako atak personalny. Wiec niepodam gdzie. Jedynie to ze w miescie oddalonym o ok40km od Stalowej Woli. Przyjety zostal i pracuje gosc ktory zostal z poprzedniej firmy ZWILNIONY DYSCYPLIMARNIE. Za naruszenie obowiazkow sluzbowych.Mysle ze kierownictwo rowniez i nato powinno zwracac uwage przy przyjmowaniu kogos do pracy. Jezeli chca ,a mysle ze chca miec dobra atmosfere na obietkach.

do~ J. L
@J.L

Na budowie jest ,

??

Nie wszedzie tak jest ale podobno to prawda dwoch pod siebie zrobio a inni sa traktowani jak margines

?

Czy to prawda ze tam nawet grafikow sluzb niema ? Musza sami pracownicy sobie robic. Juz to sobie wyobrazam. Np.dwie ciotki robia pod siebie plan a reszta tak musi chodzic.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Stefan = ta jasne dużo przesady najlepiej jak by jakis z prawdziwego zdarzenia ktoś kupił udziały w firmie Skarem i zaczoł od zmiany zarządu na ludzi naprawdę z prawdziwego zdarzenia a potem się wzioł za dyrektorów regionalnych i oddziałów żeby wszyscy jednakowo wszystkich traktowali to może wtedy się coś zmieni

Bruce Lee

Chyba znowu ktoś z grupy int.?? nie WZIOŁ a WZIĄŁ

Arnold
@Anonim

Hehe i nie zaczol A zaczął, masakra widać kto to pisze hehehe masakra

Marcinek

Czekam na podwyżkę , jeśli nie dostanę to wale papierami , te 2800 to na waciki....

Stefan

Nikt nie mówi, że firma jest idealna ale niestety bardzo dużo przesady jest we wpisach osób już nie pracujacych!!!

ANTY. P

Poto jest to forum aby ktoś z zewnątrz miał jakiś osad jak jest w firmie itd. Osobiście nie sądzę aby te wpisy były pisane z zemsty przez byłych pracowników. Chociaż jakiś margines jest, to normalne. Natomiast aż tak wiele naprawdę NEGATYWNYCH OPINII coś świadczy.Koniec kropka. A że naród w tych okolicach jest jaki jest,to inna sprawa. Za dużo zawiści podlosci i zwykłego hamstwa. Wiocha i słoma wylazi z butów!! Pozdrawiam z Lublina.

ha fajne są te wpisy ludzie boże już nawet łzy mi lecą ze śmiechu jak to wszystko czytam nawet jak ktos dobrze pracuje to I tak nic bo nic w tej firmie doceniane nie jest a sorry tzw lizusy ci to majo dobrze wiedz sie wypowiadajo ze praca w skaremie jest ok w 100 % sie z tym zgadzam ze lizus ma w skaremie dobrze bo nawet, jak cos zrobi zle to lizusa DYREKTOR ODDZIALU CZY JAKIS INNY nie ruszy dla nie poznaki aby opiepszy haha juz kupe czasu jak tam nie robie ale nic sie nie zmienilo

janusz
@Anonim

Tak jak Ferdek pisał faktycznie tylko ci co ich zwolnili za nierobstwo albo za picie sie wypowiadaja "nie robie juz kupe czasu" a dalej siedzi i pluje cala prawda, dobrze mu bylo nic nie robic a jak go zwolnili sie msci bo juz od dwoch lat na zasilku hehehe

Haha fajne są te wpisy ludzie boże już nawet łzy mi lecą ze śmiechu jak to wszystko czytam nawet jak ktos dobrze pracuje to I tak nic bo nic w tej firmie doceniane nie jest a sorry tzw lizusy ci to majo dobrze wiedz sie wypowiadajo ze praca w skaremie jest ok w 100 % sie z tym zgadzam ze lizus ma w skaremie dobrze bo nawet, jak cos zrobi zle to lizusa nie ruszy dla nie poznaki aby opiepszy haha juz kupe czasu jak tam nie robie ale nic sie nie zmienilo

......

Duzo kompetnetych osob zostalo zwolnionych lub sami odeszli. Taka jest niepodwazalna prawda. Ale zawsze znajdzie sie jakas mend....która sie utrzyma dzieki lizusostwu, donosicielstwu. I zawsze bedzie twierdzic ze jest OK a reszta to nieudacznicy.

Alba

Biuro Stalowa to porażka nieporozumienie . Na palcach 1 ręki policzyć można ile ludzi jest normalnych reszta to mocherowe berety ploty jedna drugiej obrabia tylek za chwile jej obrabiarki ta co gadala o niej z inną. Żenada. Nienawiść wredne baby atmosfera pod psem. Jak szukasz pracy w biurze to omin te firmę wielkim łukiem żeby nie psuć sobie wątroby.

Koniec z wyzyskiem.
@Alba

Prosta sprawa ten Ferdek to jest kims z biura albo dobra KONFITURA dlatego.!

FERDEK
@Koniec z wyzyskiem.

Następny nieporadny życiowo frustrat

Lublin100
@FERDEK

HA ha na bank teraz wiadomo kim jest ten FERDEK. te cwaniaczku to przedstaw sie kim jestes. Dostaniesz plus za obrone, a potem kopa jak bedziesz juz niepotrzebny! ha ha

Ferdek

A mi się nasuwa tylko jedna myśl, jak bym miał na poważnie traktować wpisy tych wszystkich frustratów to w żadnej firmie w Stalowej ani w Polsce bym nie pracował.

Daro
@Ferdek

A pracujesz gdzieś w ogóle?

Ferdek
@Daro

Ja pracuje a Ciebie pewnie wywalili jak zadajesz tak głupie pytania, zreszta tak portale nabijają kapuche dzięki takim wpisom.

Do_Ferdek
@Ferdek

TUTAJ NIEMA FRUSTRATWO!SA W WIĘKSZOŚCI ZECZOWE OPINIE. Jesteś może jednym z tych wazelinarzy jacy są cenieni he ,? I dlatego stąd tak pochlebna opina. A jeżeli 90%tutaj jest NEGATYWNYCH opinii na temat tej firmy to musi coś być na zeczy i jest!

FERDEK
@Do_Ferdek

90 % negatywnych bo tylko 5% z nich to opinie prawdziewe reszta pisana pewnie przez 2-3 msciwe osoby

Robert

Śmiem sie nie zgodzic z p GRZEGORZ ciekawe czy bedziesz taki madry jak przykladowo beda sie przelozeni cos tam czepiac tobie nie bedzie odpowiadac czy postawisz sie czy nie zgaduje NIE bo skutkiem tego było by zwolnienie z pracy a ja nie zostalem zwolniony tylko sam sie zwolnilem ponad 2 lata temu ale na bieżąco jestem z info takze nic sie nie zmienilo jak beda chcieli cie gnoic to I tak sie nikt nie postawi bo bedzie zwolniony

GRZEGORZ
@Robert

I smiesz twierdzic ze nie jestes frustratem MASAKRA NIE PRACUJE JUZ DWA LATA a dalej sleczy i opluwa firme pewnie 40 % wpisow to twoje ja tam pracuje i jest mi dobrze, w pracy jak w pracy trzeba wykonywac polecenia przelozonych jak nie chcailes tego robic trzeba bylo wysylac cv na prezesa

Robert

I dbajcie o grupe zycze z calego serca wszystkim zebyscie jak najdluzej pracowali tam tylko nie zapomnijcie ze oni maja z was dofinansowanie z PFRONU to pracownik utrzymanie prawie darmowe ich wynosi a cos za to macie jakies premie jakis socjal nic a jak bedziesz ich prosil o jakies dofinansowanie nawet do dzieci to nie ma ale dla swoich to jest juz koncze z komentarzami bo szkoda nerwow na to firme

GRZEGORZ

Ja mam grupę ale chodzę do lekarza i przedłużają ale t trzeba dbać A tu w skarem jednak dbają pracowałem chyba u wszystkich że stalowej w ochronie i to prawda że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc psioczą tylko zwolnieni ja uważam że firma jest naprawdę ok

Firma może I jest ok ale ludzie tam pracujacy juz nie bo uważają sie za pana boga skonczy sie grupa niepelnosprawnosci a nie da komisja znowu to good bye I nie ważne czy było sie zarąbistym pracownikiem GOOD BYE

Mietek

A ja pracuje juz ponad rok, i tez uwazam ze jest ok. wyplata na czas, umowa o prace, dyrektory w porzadku nie wiem dlaczego tyle jadu ale to pewnie ci ktorym sie nie udalo Firma ok POLECAM

Byly klient janow lubelski

Nie nie pracuje juz w skaremie od ponad 2 lat I cale szczescie sam sie zwolnilem bo mialem dość ciagle bezsensownych aluzji I wogule proponuje poprzyjmowac z żółtymi papierami

Jackie Chan dopiero 3 miesiace pracujesz spoko zobaczysz po dłuższym okresie co bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.