Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI w Kiełpino

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI w Kiełpino

Kora Nowy wpis

dzień dobry. proszę mi powiedzieć z czego składa się obecnie wynagrodzenie specjalisty ds. sprzedaży. na stronie w ofercie nie widzę szczegółów odnośnie zarobków. możliwe ze nie ma żadnej prowizji czy raczej jest ona domyślna?

Noick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Odradzam Państwu tego Developera. Podejście do klientów w biurze sprzedaży przechodzi ludzkie pojęcie. Nierzetelne informacje, a wręcz kłamstwa (np. pan mówi mi, ze garażu nie można obejrzeć, bo trwaja prace budowlane, po czym okazuje się, że nie ma tam prac budowlanych). Brak mozliwości złozenia skargi, zero odpowiedzi na maila. Ta firma to trochę jak firma "Krzak". Zero siedziby "Szefostwa". Nie wiadomo, gdzie znaleźć szefostwo, sekretariat nie odpisuje na maila, moze dlatego, ze sekretariatu w ogóle NIE MA?

Z miesiąc temu wygasło mi ogłoszenie dla cieśli, zastanawiam się czy naborów jeszcze by nie było, bo mam doświadczenie. komentarzy tu dawno nie było, ale może jest ktoś na bieżąco i by napisał czy pod względem kasy warto? nie podano tam w treści szczegółów, tylko informację, że praca w dni robocze

:) Nowy wpis

Na pytanie poniżej jak na razie brak odpowiedzi-chyba coś jest na rzeczy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
bp

Czy nadal w Przedsiębiorstwie budowlanym Jacek Szymichowski pracownicy budowy pracują po 10 godzin dziennie w okresie wiosenno letnim i po 9 godzin dziennie w okresie jesienno zimowym oraz w wolne ustawowo od pracy soboty? Proszę o odpowiedź

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziś dzwonisz do biura jutro jesteś w pracy w kołchozie 7.00 masz być na stanowisku pracy a nie odbierać narzędzia z magazynu 10.00 schodzisz z miejsca pracy na śniadanie , 10.30 masz być już na stanowisku pracy , 17.00 schodzisz z miejsca stanowiska . I tak w kółko

Hanna
@.

Oj widzę, że zależnie jak kto ubierze coś w słowa to od razu wpływa to na różny odbiór treści. :( A na stanowisku to co konkretnie robisz?

Wiem co mówię

Zakład pracy to (usunięte przez administratora), praca pond wymiar czasu, dodatkowo praca w soboty. Wypłata na czas, ale za wszystko jest obcinane. Tylko stawka najniższa. Zatrudnienie na 1/4 etatu. Badania robione na sztukę, zero szkoleń BHP. Praca na wysokości bez badań. Chamstwo, brak kultury, brak poszanowania człowieka. Brak precyzji, nic na papierze, wszystko na słowo, a później się wszystkiego wypierają. Współczuję mieszkańcom ich domów.

Iwona
@Wiem co mówię

Praca ponad wymiar? Czyli od której do której konkretnie? I czy te godziny są dodatkowo wynagradzane?

prawdziwa kaszubska budowa, jednym słowem wszystko na wariata, "jakoś to będzie" ogólnie dla pracownika fachowca jest to dobre miejsce, jeżeli robisz swoje i przypadniesz do gustu szefostwu to da radę zarobić z drugej strony atosfera na budowie jest typowo wjejska. Pracuje tu dużo ludzi bez doświadczenia, prosto z wioski, ludzie wgl nie związani wcześniej z budownictwem, żadnej rozmowy kwalifikacyjnej nie ma, przez telefon można powiedzieć o swoim doświadczeniu i omówić stawkę, na ukrainie rolnik, w PL fachowiec budowlaniec pracuje się po 10h w soboty 7h, żadnych dopłat za nadgodziny nie ma, jedna stawka nonstop, żadnych dodatków, wiechy ani imprezy, jedna stawka, ile godzin byłeś tyle dostaniesz, typowa "godzinówka", żadnej motywacji żeby zrobić coś więcej (usunięte przez administratora) jeżeli przychodzi się do pracy i nie kradnie to nie ma opcji żeby zostać zwolnionym, także można tu pracować do emerytury jeżeli komuś odpowiadają warunki i klimat budowy "haosu"

Grubsza sprawa :) co nie

PIOTR

Dziwna sprawa.Ja pracuję u Szymichowskiego już o od ponad 5 lat i nigdy nie miałem problemu z pieniędzmi można powiedzieć że zarabia się tu bardzo dobrze zawsze mogę liczyć na pomoc że strony Firmy Szymichowski.Wiec jak czytam twoje wpisy to krew mnie zalewa kłamiesz i piszesz same oszczerstwa.Szkoda że nie napiszesz za co zostałeś zwolniony ile ukradłeś zanim cię złapano opisz to chętnie poczytam może napisz swe nazwisko i pokaż jaki jesteś odważny. Ja polecam firmę Szymichowski

Czy Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI zapewnia kartę multisportu?

ukrainiec

nie

Jasiu

@pracownik tylko jedną macie przerwę na tyle godzin pracy? A ile ona trwa?

Stefan

Wiecie coś o pracy w firmie, czy potrzebują teraz kogoś?

Ewka

Polecam za atmosferę :) fajni ludzie tu są.

To na tyle

Płaci dobrze i w terminie. Pracuje koło 150 osob,zatrudnia kilka kartuskich rodzin budowlancow wiec towarzystwo wielopokoleniowe i znaja sie na robocie. Trzeba przyznac ze nikt sie nie obija bo sa premie za ukonczenie przed czasem a wiadomo kazdemu sie przyda dodatkowa kasa. Dobrze organizuja budowe, na kazdej 2 kierownikow i nie oszczedzaja na ciuchach roboczych. Caly sprzet na budowie nowoczesny-mozna sie duzo nauczyc. Pracuje dopiero 3 lata ale tez sciagnalem tu 2 kumpli i poki co nie ma na co narzekac. Ma kilka budow jednoczesnie-mozna sie dogadac co do miejsca pracy.

JJ

Wspolpracowalismy z ta firma i nie polecam. Wszystkie ustalenia bez potwierdzenia na pismie zostaja zmienione, marże poobcinane. Duzo obiecuja a potem wypieraja sie tego co powiedzieli. Warto ich nagrywac przy rozmowach. Radzilbym sie 2 razy zastanowic zanim wejdzie sie z nimi w intetesy. Przestrzegam

Małgorzata

Twoja wypowiedź znacznie różni się od komentarza pozostawionego przez pracownika firmy budowlanej DOM - BUD @To na tyle. Szczególnie ciekawi mnie więc kwestia związana z wynagrodzeniem i premiami. Czy to, że jednemu z Was one odpowiadają, a drugiemu nie, to jedynie kwestia preferencji i wymagań względem płacy? A może w firmie dodatkowo wynagradzane są tylko osoby, które angażują się w powierzone im obowiązki i swoją pracę wykonują sumiennie? Stąd pozytywny komentarz użytkownika @To na tyle Wypowie się ktoś jeszcze?

h

Nie mogę nic dobrego powiedziec o tej firmie. Zmarnowalem tam swoj czas- duze tempo pracy, chlopaki ze wschodu zanizaja pensje. Maja swoje wypracowane metody wykonania czesto niezgodne z przyjetymi zalozeniami. Ogolnie lepiej sie nie odzywać bo dostaniesz wylot. Zwolnienia na porzadku dziennym.

Aron

Jak jest u Jacka szymichowskiego firma.Dom-Bud?

admin

Wiecie co się dzieje w firmie FIRMA BUDOWLANA "DOM-BUD" JACEK SZYMICHOWSKI , bo nie zamieszczacie niczego od jakiegoś czasu i trochę się martwię czy jest u nich w ogóle jakaś praca teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI - Kiełpino

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI?

Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI