PPU " Stalmet" Józef Szostak

Dobieszów

Opinie o PPU " Stalmet" Józef Szostak

Zadowolony 2017-03-08 13:56
Fajna Robota mila rodzinna atmosfera. bardzo dobre warunki wynagrodzenia można nieźle zarobić. POLECAM
Agnieszka 2017-03-31 14:26
@Zadowolony, a jakie benefity oferuje firma?
pracus 2017-04-10 20:37
jak nie ma sciemy to 2500zł○ lekko masz
Agnieszka 2017-05-04 15:06
A co możecie powiedzieć więcej o warunkach pracy w PPU " Stalmet" Józef Szostak? Czy pracownik ma otwartą karierę w firmie? Stosuje się rekrutacje wewnętrzne?
Zenek 2017-10-10 13:10
Szef hm nerwowy bardzo wybuchowy nie da sobie nic wytłumaczyć bo on wie najlepiej . Niema szacunku dla pracowników jak mu podpadniesz wyzywa od dębili durnia głupków nieuków .
PRACA dość fajna niema kamer nikt nad Tobą nie stoi nikt nie pogania po prostu robisz swóje aby tylko dokładnie żeby nie było poprawek
WYNAGRODZENIE Spawacz bo nie wiem jak na ubieraniu czy zalewaniu maniaków . Za 8godz dziennie czyli średnio 168 w miesiącu muj zarobek wynosi 2400 zł oczywiście z premią do tego nadgodziny i soboty płatne+ więcej dodatków niema takich jak coś na święta Mikołaja docenienie pracownika za cały rok pracy po prostu niema żydy tak mają :) zarobić chce A innym nie da zwłaszcza że człowiek dla niego NATO zapier..... A bym zapomniał zdarzają się jeszcze Nocki nie wiem jak teraz płaci za nie były płatne 200 później 150 płatne dodatkowo
Zenek 2017-10-10 13:19
Bym zapomniał premię . Można stracić za palenie papierosów na zakładzie -500 . bumela jeden dzień niema Ciebie w pracy a niepowiadomiłes -500 chorobowe -500 i za jakąś bzdurę co sobie wymyśli -500
Zostaw swoją opinię o PPU " Stalmet" Józef Szostak - Dobieszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU " Stalmet" Józef Szostak