brak logo

HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

Blichowo

Opinie o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

admin 2015-08-04 11:04:17
Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o..
1
natka 2015-12-05 23:41:18
Z tego co wiem, firma zajmuje się produkcją pomp, ale na ich profesjonalizm ma chyba duży wpływ, że są pochodną szwajcarskiej firmy. Ciekawe, czy Polski oddział działa na tak wysokim poziomie, jak za granicą.
użytkownik 2016-07-18 14:02:47
Oni nie produkują tylko sprzedają pompy , które są produkowane w Chinach i częściowo w Europie.
co do profesjonalizmu hmmm bywa z tym różnie, zresztą były tam chyba jakieś roszady kadrowe i ludzie kompetentni już tam nie pracują. Serwisu nie polecam gdyż jest kosmicznie drogi, zresztą były handlowiec ogarnia te sprawy prywatnie :) ( polska rzeczywistość :)). Z tego co mi wiadomo pompy są dobre choć drogie w zakupie i w eksploatacji i naprawach.
Miro 2016-09-28 13:15:36
na profesjonalizm tej firmy nie ma co liczyć, w zasadzie skończył sie po rozstaniu z ludźmi którzy mieli duże doświadczenie i umiejętności w doborze pomp, teraz jest tylko firmą która żeruje na marce ze Szwajcarii, oraz z tego co słyszałem pracowników też nie traktują zbyt dobrze
Zostaw swoją opinię o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o. - Blichowo
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.