HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

Blichowo

Opinie o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.

admin 2015-08-04 11:04:17
Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o..
użytkownik 2016-07-18 14:02:47
Oni nie produkują tylko sprzedają pompy , które są produkowane w Chinach i częściowo w Europie.
co do profesjonalizmu hmmm bywa z tym różnie, zresztą były tam chyba jakieś roszady kadrowe i ludzie kompetentni już tam nie pracują. Serwisu nie polecam gdyż jest kosmicznie drogi, zresztą były handlowiec ogarnia te sprawy prywatnie :) ( polska rzeczywistość :)). Z tego co mi wiadomo pompy są dobre choć drogie w zakupie i w eksploatacji i naprawach.
Miro 2016-09-28 13:15:36
na profesjonalizm tej firmy nie ma co liczyć, w zasadzie skończył sie po rozstaniu z ludźmi którzy mieli duże doświadczenie i umiejętności w doborze pomp, teraz jest tylko firmą która żeruje na marce ze Szwajcarii, oraz z tego co słyszałem pracowników też nie traktują zbyt dobrze
Zostaw swoją opinię o HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o. - Blichowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIDROSTAL POLSKA Sp. z o.o.