brak logo

Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień

Dąbrówka Warszawska

Opinie o Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień

Krowień 2014-06-26 08:44:43
Korzystał ktoś z usług p. Stępnia i mógłby doradzić czy warto akurat jego firmie zlecić ofertę przewozu?
Laik 2014-11-14 10:06:04
Trzeba przyznać, że ofertę przewozową mają całkiem szeroką. Nawet na ich stronie internetowej jest możliwość przesłania swojej aplikacji w razie możliwości podjęcia pracy http://www.stepien.pl/pl/dolacz-do-nas/praca Ciekaw jestem tylko na jakie warunki finansowe można liczyć, bo rozumiem, że kierowcy jeżdżą na flocie firmowej?
kastan 2015-08-12 21:35:45
Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym na Stępnia to firma , która w branży jest znana i to nie tylko w najblizszym otoczeniu z którego pochodzi. Nie zawsze można o nich ułyszeć same pozytywy ale nie ukrywajmy , że w większości ludzie jednak mają o nich i o pracy tutaj dobre zdanie.
yako 2016-04-14 09:50:13
jak na przedsiębiorstwo transportowe to dobrze idzie im biznes, mają naparwde sporo kierowców teraz, wiec szukaja tylko ludzi na zastępstwa ewentualnie.
piotrek 2016-05-16 19:52:18
dziwne, że na zastępstwo szukają, bez sensu. Ja wolałbym chyba mieć więcej kierowców, na mniejsze trasy i w razie czego, wrzucać ich na dłuższe, gdyby ktoś zaniemógł :)
Zostaw swoją opinię o Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień - Dąbrówka Warszawska
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowe i Krajowe Przewozy Transportem Drogowym Robert Stępień