F.H.U.- TELEMOT

Jawiszowice

Opinie o F.H.U.- TELEMOT

Tomasz529 2016-10-02 09:37:11
Witam wszystkich bardzo serdecznie, jeżeli ktoś nie ma potrzeby chodzić do tego serwisu z częściami to niech go omija długim łukiem bardzo fałszywy właściciel oraz jego sprzedawcy zakupiony u nich w sklepie motor po 35km przejechanych motor nie nadaję się do dalszej jazdy uszkodzony zbiornik paliwa owiewki okazały się popękane czujnik boczne nóżki mija się z nią plastiki topią się od rury wydechowej 2 żarówki ledowe już się spaliły więc oddaliśmy go na reklamację tam spędził około 1 miesiąca po czym w końcu wrócił okazało się że tylko został wymieniony zbiornik paliwa nie na taki sam kolor jak w orginale plastiki zostały posklejane i polakierowane nie umiejętnie lakiernik albo miał ze 2 promile albo 6lat czujnik w bocznej stópki nie został wymieniony ani naprawiony nadal da się moto odpalić na stojącej stópce wrócił porysowany obity cała rama zostało porysowana meli do wymiany plastiki zbiornik paliwa a licznik zwiększył się o 10km po co komu jazda próbna jak to nie był robiony silnik pojechał do serwisy był cały bak paliwa zalane około za 70zł wrócił na rezerwie może miał 1 litr również kupując u nich części trzeba się dobrze zastanowić bo sprzedają te części gorsze niż na allegro a serwis który prowadzą u siebie to jest epoka kamienia łupanego ta sprawa trawi do reportażu w telewizji oraz do sądu ponieważ nowy motor produkcji zipp xt 125ccm kosztował nas 8 tysięcy zł i to nie jest pierwsza akcja z tym o to serwisem sklep firmy telemot. pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o F.H.U.- TELEMOT - Jawiszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U.- TELEMOT