Transkop Bis sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Transkop Bis sp. z o.o.

antyidol 2014-08-01 08:58:57
Pracowałem w tej "firemce" wystarczająco długo, żeby się odechciało. Nie polecam nikomu, oni sa nieuczciwi i pracownika mają za nic. Firma typowo "rodzinna" więc, na układy nie ma rady :P Szkoda czasu na taka ściemę, nie dajcie się ludzie oszukiwać!
antyidol 2 2015-03-14 19:02:37
to jest DZIADBUD a nie firma oszukali tyle ludzi że aż dziw że jeszcze prosperują
Zwykły Czerep 2015-06-26 13:16:01
Nie polecam żadnych kontaktów z ta firmą, cuchnie oszustwem na kilometr. Telefon odbiera pani która na początku jest bardzo miła, do czasu gdy zaczynamy się pytać o szczegóły, wtedy rozmowa staje się nieprzyjemna a kobieta zaczyna powtarzać jedno zdanie "jak się pan sprawdzi to...". Nie ma mowy o żadnej rozmowie z kierownikiem, pierwszego dnia mamy jechać na budowę w Żelaznym moście i tam mamy się "sprawdzać", po godzinie pan kierownik da nam odpowiedź czy się nadajemy...jeśli nie to pewnie każe nam opuścić teren budowy i wracać do domu na piechotę. Praca oczywiście na czarno. W firmie pracują jełopy ponieważ nawet ogłoszenia nie potrafią napisać. Zamiast pracowników budowlanych lub pracowników fizycznych, poszukują osób fizycznych!!! Czyli każdego człowieka który żyje na tej planecie, bo wszyscy jesteśmy prawnie osobami fizycznymi.
Oto treść ogłoszenia: "Poszukuję do pracy osoby fizyczne. Więcej informacji pod nr tel" http://www.lubin.pl/ogloszenie,579192,Osoby_fizyczne.html
malokto 2016-06-01 16:06:55
uwaga oszust!!!
Zostaw swoją opinię o Transkop Bis sp. z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transkop Bis sp. z o.o.