Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Cześć, na tym magazynie można jeszcze pracować? coś ofert aktualnych nie widzę a w tej takiej dawniejszej dla operatora wózka pisali o rozwoju. jaki może być jego aktualny zakres? Chodzi tu tylko o zarobki czy również faktycznie awanse?

Karola Nowy wpis

Hej. Jak wygląda praca jako dysponent na magazynie? Dość często widzę to ogłoszenie u zastanawiam się czy u Was taka rotacja jest? Oraz napiszcie jak praca na wózkach? (usunięte przez administratora) Czy spokojnie można swoje robić? Czy soboty macie obowiązkowe?

Doma Nowy wpis

Te poniższe opinie nie zachęcają, czy zauważył ktoś zmiany na plus w firmie? Mają teraz wiele ofert na olx, zastanawiam się z czego to wynika.. Taka rotacja jest czy może się powiększają? Jak pracuje się jako operator wózków widłowych w Tychach? Zaznaczyli, że Panie mile widziane, więc dla mnie fajnie. Stawka od 5 tys. brutto, czyli rozumiem że po okresie próbnym można jeszcze podwyżkę zgarnąć?

Luiza Nowy wpis

tez zauważyłaś, że ta oferta jest ponowiona? Poprzedniczka pisała o tym w lipcu a ja widzę ze na początku września ją odświeżano. Czy ktoś wie dlaczego? nikt nie chce tymi wózkami jeździć czy po prostu więcej osób potrzeba? Same pojazdy w jakim są stanie? Da ktoś znać?

Krysiak

Jakby modelki wiedziały ile w SPMie płacą to by do Dubaju nie musiały latać- tylko na wózka by tu jeździły

Rtopi
@Krysiak

W SPM Poland Tychy tez je lepiej (usunięte przez administratora)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
lodz123

Z każdym rokiem jest gorzej. Ludzi traktują jak zwierzęta. SPM oddział Łódź to przykład kompletnej patologii. Zero poszanowania życia i zdrowia pracowników. Zerwany dach ? Naprawa trwa miesiące, bo trzeba pieniądze wydać, przez ten czas uważasz, żeby nic ci na głowę nie poleciało, instalacja elektryczna wiązana na sznurek i taśmę, co chwilę zwarcia, przepięcia...Dziury w podłodze magazynu, zanim zdecydowali się na naprawę miesiącami wózkowi musieli uważać, żeby sobie kręgosłupów nie połamać. Jak mieliśmy ostrzejsze zimy, temperatura spadała poniżej zera przy rampach, a w głębi magazynu było około 9 stopni. Brak pomieszczeń socjalnych, działających toalet. Na parkingu od lat wylewa (usunięte przez administratora) W czasach pandemii nie dostaliśmy rękawiczek, masek, czegokolwiek, a rozładowujemy towar z Włoch (Lombardia) i Hiszpanii. Mają nas w nosie, oficjalnie zapowiedziano, że jak ktoś ma stracha (usunięte przez administratora) Infrastruktura magazynu doprowadzona przez lata zaniedbań do katastrofy, ale najważniejsze jest, by wycisnąć z ludzi ostatnie soki. Nie wiem jakimi ludźmi trzeba być, żeby dopuszczać do takich sytuacji(usunięte przez administratora)

bieruń
@lodz123

W Bieruniu sytuacja wygląda bardzo podobnie. No może dziur w podłodze nie ma ale pomieszczenia socjalne i toalety to jakaś kpina. Tak samo zimno na hali, ciągle słabe oświetlenie bo nawet na żarówkach oszczędzają. A o stanie wózków widłowych i baterii to można by książkę napisać.

prac.

Praca w tutaj jest dla mnie synonimem ciągłego rozwoju. Mam okazję realizować projekty dla wiodących producentów automotive i AGD, praktycznie codziennie uczę się czegoś nowego, absolutnie nie ma czasu na nudę. :) SPM/Sistema reprezentuje zupełnie inne podejście do biznesu, myślę, że to zasługa poukładanego przełożonego i młodego i bardzo ambitnego zespołu. Polecam, każdemu, kto stawia sobie wysoko poprzeczkę zawodową.

B

SPM to uczciwa firma, do tego cieszy się uznaniem na rynku, więc myślę że warto zdobywać doświadczenie właśnie tam. Co prawda na początku mocno średnio płacą i to dość ważny zarzut, ale w zasadzie jedyny. Klimat panujący w firmie jest świetny. Wszystko przebiega naprawdę bezstresowo, a jak coś ci nie idzie, to zawsze trafi się jakiś pomocny kolega, który wytłumaczy co i jak. Można się też nauczyć wielu nowych rzeczy, bo tu nie ma miejsca na monotonię i zastój. Do wszystkich tych plusów dodają jeszcze elastyczne godziny pracy, więc już w ogóle jestem zadowolony.

Pracownik z Grupy

Jestem w szoku- pracuję w Bieruniu od 5 lat i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ze strony firmy. SPM to metastabilny i uczciwy pracodawca, wynagrodzenie zawsze otrzymuję w terminie! Do tego FŚS, OK System. Atmosfera pracy bardzo pozytywna. Dużo ciekawych zadań i wyzwań. Mogę tez liczyć na zrozumienie w awaryjnych sytuacjach zdrowotnych i kiedy muszę wziąć opiekę na członka rodziny. Jeśli szukasz stabilnej pracy i znasz swoje cele zawodowe to szczerze polecam pracę tutaj :)

K

zwolniłem się od nich bo chciałem w innej firmie sił spróbować, dostałem się , ale okazała się lipa jakich mało, wszystko nie tak, więc zwiałem i wróciłem do nich na szczęście mieli dla mnie miejsce. ja ich lubię i polecam

Ciężko jest w systemie 12/12 w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Larson

Nie ma u nas systemu pracy 12/12. Przynajmniej nie na magazynie w Bieruniu. Tak są możliwe nadgodziny, ale nie zawsze są możliwe.

Ujo

Jak wygląda sytuacja z tą premia na magazynie żeby nie mieć samej podstawy tylko?

@Ujo

Premia wynosi 300 zlotych brutto. Jest zabierana cala za L-4 (wystarczy jeden dzień L4 mieć w miesiącu, nawet w dniu wolnym, pozdrawiam Adama). Urlop na żądanie -90 złotych (z urlopem raczej nikt nie robi problemów jak zglosisz to dwa dni wcześniej). Dodatkowo bedzie wprowadzona kiedyś premia wydajnosciowa, ale to raczej jeszcze długo potrwa. Na dodaktowe premie nie ma co liczyć. Wcześniej kierownictwo moglo to robić, ale aktualnie juz nie.

@Larson

A czy takie same zasady premiowania obowiązują na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, ponieważ w ogłoszeniu od SPM wygląda to jednak trochę inaczej? W ofercie jest informacja zarówno o systemie premiowania, jak i szeregu benefitów, w tym dodatków świątecznych. Będę więc wdzięczna za doprecyzowanie tej kwestii i dodatkowo o opinie dotyczące atmosfery w Waszej pracy.

@Karolina

Powinny być te same. Mogą ewentualnie dojść premie roczne, ale te przyznawane są w zależności od stanowiska. Dodatek świąteczny jest (zależny od dochodu na 1 członka rodziny) to jest kwota ~1000 złotych na rok + 120 złotych wczasy pod gruszą wypłacane w okresie wakacyjnym. W przypadku pozostałej ilości benefitów, to nie ma tego zbyt wiele. Co do atmosfery, to wszystko zależy od działu, ale w większości jest bardzo przyjazna.

osiemdziewiec

Hej! Są do was przyjęcia na pracownika magazynu bez uprawnień na wózek? Byłabym zainteresowana, bo odpowiada mi lokalizacja a nie znalazłam żadnej oferty. :)

@osiemdziewiec

Z tego co wiem to ciągle rekrutują do Bierunia i Tychów. CV można wysłać na rekrutacje@sistema.com.pl

osiemdziewiec

Dziękuję bardzo! :)

???!!!???

Osobiście uważam ,że firma jest słowna , panuje tu dobry klimat , płaci na czas , wszystko dostajemy bez wielkich trudności , dbają o człowieka , a zarobki małe ( bo zawsze chce się więcej ) ale za to co robię OK , dla tego tu robię .

Gir

Ja pracowałam tam kilka miesięcy i szczerze żałuję że odeszłam. Teraz dopiero mam słabo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mam nadzieję że dostane pozytywną opowiedz od kierownika co do powrotu.

Bartek

Płacą strasznie mało.

Beton

Pytanie odnośnie nadgodzin. Czy jeżeli ktoś wyraża chęć pracy w dniach wolnych to czy jest taka możliwość czy raczej nie? Chodzi o to czy można bez problemu sobie nabijać "setki"? I jak z elastycznością u nich, narzucają wtedy te dni dodatkowe czy sobie można wybrać które pasują? Proszę o konkretne odpowiedzi, dzięki. Chciałbym się zatrudnić

Kolo

Co to sie w tej naszej firmie wyprawia, chodzimy do pracy są wyplaty

Pracowałem do kwietnia

Byłem zachwycony atmosfera i warunkami pracy. Kierownictwo doceniło moje zaangażowanie, chętnie bym podjął prace na dłużej. Problemem jest dojazd, gdyż bardzo mało autobusów dojeżdża a w związku z ograniczeniem jazdy mzk spowodowanym COVID - musiałem zrezygnować

Groszek
@Pracowałem do kwietnia

Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem, śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę. - No ubierasz się pan. - W płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? - Aaaa...fakt. - Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS. - I zdanżasz Pan? - Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

Milka

Negatywne opinie wrzuca tu jeden frustrat któremu się nie chce pracować i wszędzie będzie mu źle. Prawda jest taka że spm to dobre miejsce pracy, stabilne, zgrany zespół i dobre warunki.

NB

Porządna firma to placi wszystko w terminie. Zawsze wszystko na czas

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy
  • NIP: 2060001665 KRS: 0000178671

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042