Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

większość starych to (usunięte przez administratora) dobre pieniadze zarabiaja a non stop narzekaja

@Michał

Młodzi pracownicy nadają się do tarcia chrzanu

Bardzo niska stawka.

Robert

Chodzi Ci o niską podstawę wynagrodzenia, czy może niską stawkę wynagrodzenia godzinowego? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój komentarz, dlatego, proszę o precyzyjniejszą informację.

Oddział Bieruń, magazyn, hala 1. Ja polecam. Nie ma co się oszukiwać, leżeć nie będziecie. Firma cały czas się dość prężnie rozwija, obrót towarem największych klientów w moim oddziale rośnie. Pracy dużo, często zdarzają się nadgodziny, rzecz jasna płatne ekstra. Ciągle trafiają się weekendy (płatne +100%) także jak ktoś ma ochotę trochę dorobić to jest możliwość. Nie ma żadnego problemu z wypłatami . Rotacja ludzi nie jest duża, raczej nie uciekają, Świeżaki jak się nie sprawdza nie mają przedłużonej umowy po miesiącu (choć każdy marudzi, ale z doświadczenia widzę że niezależnie od tego czy w firmie jest lepiej czy gorzej ludzie marudzą) Przerwy po 30min, atmosfera dobra, na hali jeden - świetny Kierownik.

Teżanonim
@Anonim

Podstawowa wypłata to 17,70 brutto co daje bez nadgodzin i premii, którą można stracić np za 1 dzień l4 to około 2150zl na rękę, a jak już było powiedziane leżeć nie będziecie. Jeśli komuś odpowiadają takie warunki, to polecam.

Danio
@Teżanonim

nie ma na co narzekac, bo płacą dobrze, a i wypłacają wszelkie dodatkowe godziny i calkiem fajnie sie koncowo wychodzi. Juz lata tam pracuje i nie wybieram sie nigdzie indziej, bo ciezko teraz o dobra firme, której można zaufać w takich kwestiach finansowych i dodatkowych.. co rusz gdzies czytam że Ci nie dali, Ci zabrali, a tamci to wgl nie szanują nikogo.. Trzeba doceniac tą pracę, którą się ma, bo jest ona naprawde porządna

Czy SPM POLAND SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Spodziewać to się można hiszpańskiej inkwizycji a nie uz - wszyscy pracujemy na umowach o pracę

Inż

Zarobki jak wszędzie czyli nie jest źle.....można negocjować jak się starasz i jesteś dobry, podwyżki są a nie że się zdarzają -- to plus. Dużo pracy, dużo projektów -- nie jest łatwo, ale można się dużo nauczyć, szczególnie jak chcesz poznać pracę w motoryzacji. Atmosfera bardzo dobra i rekompensuje ilość pracy. Osobiście polecam, ale nie ukrywam, że na nude się nie narzeka:). P.S. Z tego co się orientuję to ogólnie poszukują cały czas inżynierów.

Al
@Inż

Inżynierów rekrutują cały czas - cały czas się firma rozwija i systematycznie przyjmuje do wszystkich działów. Idealne misce na rozpoczęcie kariery i długą jej część. W biurach ludzi jak się przyjmą do pracy to zostają na długo. Stanowczo polecam jeżeli się zastanawiasz. Nie ma tu zastoju, cały czas nowy projekty inwestycje i wyzwania. Jak ktoś chce się rozwijać możliwości ma ogromne.

Obecny
@Al

Wizerunkowo firma dołożyła wszelkich starań, żeby wyglądała na najlepsze miejsce do pracy. Na wielki plus zasługuje to, że SPM daje solidne narzędzia do pracy oraz przykłada dużo uwagi jak najszybszemu wprowadzeniu pracowników w świat SD.

Witam. Mam okazję pracować w spm od kilku miesięcy i stwierdzam, że jest to nawet dobra praca. Atmosfera jest luźna i nikt nikogo nie pogania, kasa jest średnia, ale w stosunku do pracy wydaję się nawet niezła. Nie miałem okazji pracować w wielu innych podobnych zakładach, ale po opowieściach kolegów z pracy o poprzednich pracodawcach, widać że gdzie indziej jest gorzej. Jedną z większych wad jest za to nikła możliwość awansu. Wyższe stanowiska są zarezerwowane albo dla naprawdę najlepszych (wykształcenie kierunkowe, dużo doświadczenia w zawodzie i spore umiejętności), albo dla tych z najdłuższym stażem, którzy mają znajomości. Tak czy inaczej firma godna polecenia.

Amusement

Jeśli chodzi o SPM Bieruń, to jednym słowem dramat. Większość pracowników zarabia 17,70 brutto jako stawka podstawowa, do tego dochodzi maksymalnie 300zł premii, którą kierownik może zabrać za brak zapiętych pasów w wózku, albo za niezapiętą kamizelkę odblaskową na rzep. Kierownik chodzi po magazynie i czepia się o to ludzi strasząc zabraniem premii, twierdząc że łamane są zasady BHP. Natomiast nie potrafi rozwiązać prawdziwych problemów jak np fatalne oświetlenie na hali 1, gdzie dysponenci przyjmują towar po ciemku, lub między regałami, gdyż brakuje żarówek. Wózki są w kiepskim stanie i tak ma być, radź sobie sam - w tej kwestii BHP nie ma znaczenia. Atmosfera między pracownikami słaba, ludzie czują, że są źle traktowani, a przede wszytkim zarobki nieadekwatne do wymagań.

Przyzwoita firma

Największe plusy wg mnie: + kasa + benefity + elastyczne podejście do godzin + atmosfera + szkolenia + stabilizacja + ludzie w tym przełożeni Co mi nie pasowało to tylko korporacyjność, ale to wiadomo, że będzie w takiej wielkiej organizacji. Plusów jak widać dużo, więc warto

Wesołek

Witam, jeśli chodzi o SP, konkretnie rzecz biorąc kontrakt TRW w BB, to opinia jest pozytywna. Skupiając się na tym jaka jest firma i czy ją polecam, pomijając fakt, iż temat tego formum ciut zmienił swój tor. Wszystkich pracujących na magazynach SP w Polsce i narzekających na praktycznie wszystko zachęcam do wyjazdu za granicę. Tam szybko można się przekonać jak na prawdę bywa ciężko na magazynie. Dla mnie wniosek z tego wszystkiego jest prosty. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię - internet umożliwia nam tą anonimowość , natomiast powinniśmy się zastanowić jaką czasami można krzywdę wyrządzić drugiej osobie oczerniając ją. Firma na mocne 4! A ludzie? Wszędzie są różni. Pozdrawiam.

Dobra atmosfera i warunki. Problemem jest dojazd, gdyż bardzo mało autobusów dojeżdża

Jareq

Jakie są zarobki jako operator wózka?

@Jareq

Nie było odpowiedzi więc może komuś się przyda bo byłem na rozmowie stawka jest ok 3200 brutto z premia a po okresie próbnym trochę ponad 3300 brutto więc stawka bardzo mała jak na prace w takim zakładzie do tego wszystkie soboty obowiązkowe więc lepiej szukać coś lepszego

Wyga
@Jareq

Pamiętaj że weekendy są płatne 100% a nie tak jak w innych zakładach. Także koniec końców kasa wychodzi fajna. Robota też tylko na wózku.

@Wyga

Czy są jakieś dodatkowe benefity za pracę w weekendy? Ciekawi mnie na jaką umowę można liczyć w czasie okresu próbnego. Dzięki za odpowiedź.

@Jareq

Nie każdy chce pracować weekendy i nie jest rozwiązaniem zarobić 3 tys z 4 sobotami obowiązkowymi coraz więcej firm płaci tyle bez sobót i nadgodzin

Sebix

16,75 brutto za godzine. Ile to jest na ręke to już sobie oblicz sam xD

@Sebix

Tam jest tylko taka stawka godzinowa? Bo z 3200 brutto co zaoferowali na rozmowie to wychodzi kolo 19 ale to juz podobno z premiami wliczone to nawet amazon placi wiecej

@Jareq

Wszyscy życzą Ci powodzenia w Amazonie :) Jeśli szukasz "zakładu pracy" a nie pracodawcy to idąc do żółtych podjąłeś właściwą decyzję

@Anonim

Nie pracuje w Amazonie i nigdy bym tam nie poszedł tylko wiem z reklam jaka jest stawka, że wyższa niż w SPM ale jest dużo innych firm co na wózkach płacą ponad 4 tys brutto wystarczy wejsc na ogloszenia w Tychach lub Sosnowcu (pomijając 4brygadówki), 3200 brutto to jest bardzo mało

Największą zmorą tego magazynu jest kierownictwo. O ile kierownikami można ich nazwać bo o swojej pracy nie mają zbyt dużego pojęcia. Jeden chodzi po magazynie i wyzywa dysponentki od sprzątaczek a drugi się czepia że nie masz zapietęj kamizelki na rzepy i Cie słabo widać. Ten magazyn przez takich ludzi to jest jeden wielki cyrk na kółkach. A tak pozatym to: brak stołówki, zabieranie premii pracownikowi nawet za jeden dzień L4, więcej ukraińców jak polaków, nerwowa atmosfera między pracownikami odkąd wprowadzili tą całą produktywność, słabe zarobki( osoby które pracują tutaj nawet po kilka lat mają taką samą stawkę jak nowo przyjęty, który ledwie potrafi jeżdzić wózkiem widłowym). Jeżeli zdecydujesz się tam zatrudnić to bardzo szybko zorientujesz się że to co napisałem to prawda.

Firma, w której da się bardzo dużo nauczyć. Można powiedzieć, że idealna na początek albo dla osób zmieniających branżę. Typowa praca na dobrą czwórkę - bardzo rozwojowa, w fajnej atmosferze, przyzwoitych godzinach, z miłymi w większości ludźmi, z dodatkowymi socjalnymi bonusami. Jeszcze jeden plus to międzynarodowe środowisko, bo człowiek więcej się przez to uczy. Tylko tyle, że przy tym wszystkim bywa bardzo stresująco.

Marlon Bambo

Polać mu

Robert

Bardzo dobrze, że Spm Poland jest rozwojowa. Wiesz czy organizowane są staże lub praktyki dla studentów? Napisz jak aktualnie wygląda rekrutacja do firmy. Dzięki.

marcin

a ja jestem zadowolony, poniewaz co jak co ale tu traktują ok swoich pracownikow. płacą dobrze i w terminie, masz premie i dodatki, nadgodziny plus premie świąteczne i wkacyjne W wielu miejscach jest o wiele wiele gorzej

xo

Pracuje od długiego czasu na magazynie i jest ok. Wesoła atmosfera a praca jak praca trzeba pracować.

Mariusz

Mam kilka pytań dotyczących pracy w SPMie - czy jest możliwość pracy wyłącznie na zmianę pierwszą lub ew. dwie zmiany bez nocek. Czy praca jest po osiem godzin, czy może są narzucane nadgodziny.Czy praca w soboty jest obowiązkowa i czy płacą 100 % za dni wolne i święta ???

Anonik
@Mariusz

Mariusz proponuję idź na rozmowę i się dowiedz zamiast zadawać pytania tutaj. Z tego co wiem i pamiętam ze swojej rozmowy to w Bieruniu od każdego kandydata wymagają dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany i podkreślają to parokrotnie podczas rozmowy. Na magazynie w tej chwili jest wielu klientów którzy mają rożne plany pracy także cześć z nas chociażby na hali 3 pracuje w systemie dwuzmianowym. To jest potem do dogadania ale raczej chyba chodzi o to że jak będzie konieczność uruchomienia 3 zmiany na jakimś procesie to jesteś na to gotowy. Co do nadgodzin to pracujemy po 8 ( nadgodziny rzadko się zdarzają, Kierownictwo mówi że to ze względu na bezpieczeństwo pracy, bo jak człowiek zmęczony to i większe prawdopodobieństwo że się pomyli i większe że do słupa dobije :)). Za soboty i święta jeśli jest praca zawsze 100%. Co do obowiązkowych weekendów to zależy od Ciebie - Są tacy co pracują po 2 soboty a są tacy którzy w weekendy nie przychodzą.

Ulka

Firma ma bardzo dobre opinie i to pod wieloma względami więc jesli komuś nie odpowiada praca w takim miejscu to zastanowi się nad zmianą!

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

@Karol

Mógłbyś napisać, jak dostałeś się do pracy w firmie SPM POLAND? Zostałeś polecony przez znajomego, czy może sam aplikowałeś na ogłoszenie o pracę, które umieścił pracodawca? Jeżeli zostałeś zatrudniony w drugi z wymienionych przeze mnie sposobów, to chciałbym, abyś przedstawił, jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tym miejscu. Zachęcam do odpowiedzi.

p
@Karol

chyba ci się coś pomiliło albo jesteś debilem albo na wyższym stanowiskuwiec ci pasuje odradzam prace w tych firmach

@p

Dlaczego odradzasz pracę w firmie SPM POLAND? Masz jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w tym miejscu? Twoja wypowiedź nie jest w żaden sposób uzasadniona, dlatego chciałbym, abyś napisał, dlaczego tak uważasz. Czekam na Twoje sprecyzowanie wypowiedzi.

Kural
@Karol

pracowałem w tej firmie, tam naprawdę jest mobbing, bardzo duża rotacja, generalnie te włoskie firmy tak mają, ale tutaj jest tragedia, lepiej się zastanówcie dwa razy zanim tam pójdziecie, warunki finansowe gorsze niż w innych firmach,

Przemo

Świetny kontakt z biurem. Dysponent uprzejmy i pomocny. Polecam!!!

@Przemo

Swoją wypowiedź kierujesz z poziomu osoby, która pracuje w firmie SPM POLAND, czy może osoby, która miała możliwość kontaktowania się z nią. Jest to dosyć ważna kwestia, gdyż jest to forum opinii na temat pracy w tym miejscu, więc jeżeli masz wiedzę o tym, jak wygląda praca w tej firmie, to zachęcam do wyrażenia szczegółowej opinii. Można polecić pracę u tego pracodawcy osobom młodym bez doświadczenia zawodowego?

Ja też tam pracuję i...o dziwo lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal jak sie nie chce to się robić nie będzie i się będzie narzekać. Robię swoje i jestem zadowolona. Jak się chce pracować to się będzie pracować:) Jakość?? Jak najbardziej się o nią dba! O !

@Marek

Jak długo pracujesz już w firmie SPM POLAND? Czy odkąd rozpocząłeś pracę w tym miejscu, dostrzegłeś, że stałeś się lepszym pracownikiem? Firma dba o rozwój pracowników i organizuje cykliczne szkolenia, które podnoszą jakość pracy zatrudnionych osób? Odpowiedz proszę, ponieważ jest to kluczowa kwestia dla osób, które cenią sobie rozwój w danym miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy